Home > About Arval > News

News

E.g., 02/2017
E.g., 02/2017
Arval
Thursday, October 8, 2015

Vážený klient,

blíži sa sezónne prezúvanie pneumatík na Vašich vozidlách.

Radi by sme Vás informovali, že spoločnosť ARVAL SLOVAKIA začne realizovať prezúvanie letných pneumatík na zimné od 1. 10. 2015.

Aby ste sa vyhli zbytočne dlhým čakacím lehotám, odporúčame Vám zarezervovať si v predstihu termín prezutia na mieste, kde máte pneumatiky uskladnené.

Objednajte sa v servise on-line:

http://www.mikona.eu/pneu/login.php#

Friday, October 2, 2015

Nový projekt “Driver Care - Starostlivosť o vodičov”

ARVAL SLOVAKIA prichádza aj tento rok s viacerými novinkami. Jednou z nich je projekt starostlivosti o vodičov “Driver Care”, ktorý sme spustili  na konci mesiaca marec.

Company News
Sunday, September 13, 2015

Vážený klient,

radi by sme Vás informovali, že od 1. januára 2015 nadobudol účinnosť zákon o dani z motorových vozidiel a o zmene a doplnení niektorých zákonov, ktorý nahradí v plnej miere jedenástu časť zákona č. 582/2004 Z. z.

Market
Thursday, August 13, 2015

“Arval. We care about cars. We care about you.”

Vážení klienti, obchodní partneri,

rád by som Vám predstavil nový slogan našej značky: “Arval. We care about cars. We care about you.” Po 5-tich rokoch používania “Just drive”, sme sa rozhodli touto zmenou ešte jasnejšie poukázať na kľúč nášho úspechu: odborné poradenstvo a kvalitné služby, ktoré dokážeme poskytovať našim klientom aj vďaka našim zamestnancovm a obchodným partnerom.

Prečo?

Market
Tuesday, August 11, 2015

Vážený obchodný partner,

ak hľadáte kvalitné jazdené vozidlo, máme pre Vás riešenie.

Dovoľte, aby sme Vás informovali o možnosti vybrať si z našej ponuky vozidiel vrátených z operatívneho leasingu. Stačí navštíviť náš web www.arvalauto.sk, zaregistrovať sa, zúčastniť sa elektronickej aukcie a kvalitné jazdené vozidlo môže byť Vaše.

Viac informácií Vám radi poskyteme na oddelení remarketingu: remarketing@arval.sk alebo na telefónnom čísle +421 257 108 000.

Company News
Tuesday, July 21, 2015

„Net Promoter Score“ (NPS)

Neustála potreba lepšie porozumieť svojim zákazníkom, zlepšovať kvalitu odborného poradenstva a poskytovaných služieb vedie Arval k realizácii pravidelných prieskumov spokojnosti.

Market
Wednesday, May 27, 2015

Slovenské elektrárne, spoločnosť skupiny Enel (SE), sa stali spoločnosťou s najväčšou elektrickou flotilou na Slovensku, potom, ako ju rozšírili o päť elektromobilov Nissan Leaf zavedených do používania jednotlivými elektrárňami a zamestnancami. Doplnili tak svoju iniciatívu znižovania emisií v každodennej prevádzke elektrární SE, ako aj prostredníctvom ďalších aktivít, ako je program spoločenskej zodpovednosti - Energia pre prírodu vo Vysokých Tatrách.

Market
Wednesday, May 13, 2015

ARVAL RENAULT Vám garantujú mobilitu v celej autorizovanej sieti Renault formou:

- poskytnutia máhradného automobilu bez akéhokoľvek obmedzenia počtu najazdených kilometrov a počas celej doby servisného zásahu

- pick - up service (odvoz do a zo servisu) v rámci mesta s podmienkou objednania sa min. 48 hodín pred požadovaným servisným zásahom