Home > About Company > News

News

CLEARING THE AIR AROUND DIESEL

Consumer reaction following the recent defeat device scandals together with concerns over vehicle access restrictions in certain large cit­ies has led to growing uncertainties around the future of diesel across the European markets. This was the trigger for Arval to issue a white paper on diesel.

 

Read more

Clearing the air around diesel
E.g., 02/2021
E.g., 02/2021
Arval
Wednesday, April 15, 2020

Svet je zasiahnutý globálnou pandémiou nového koronavírusu. Najjednoduchšou radou je zostať doma v bezpečí. Stále je však pre väčšinu z nás potrebné dopraviť sa do zamestnania, či nevyhnutne niekam cestovať automobilom. Pripravili sme si pre vás tieto 4 užitočné rady, s pomocou ktorých znížite riziko prenosu nákazy.

1. Jazdite sami alebo minimalizujte počet osôb vo vozidle

Arval
Thursday, October 10, 2019

Od februára budúceho roka dostanú vodiči k dispozícii novú diaľničnú známku. Bude ročná, ale jej platnosť nebude končiť 31. januára nasledujúceho roka. K existujúcej ročnej, mesačnej a 10-dňovej známke pribudne aj známka platná 365 dní. Jej cena bude stanovená rovnako ako pri ročnej známke na 50 eur.

Dodatočná, 365-dňová diaľničná známka, je predovšetkým pre ľudí, korí si kúpia auto počas roka a chystajú sa intenzívne využívať diaľnice a rýchlostné cesty. Platnosť diaľničnej známky by mala byť v praxi primárne nastavená na 365 dní, pričom v prestupných rokoch je to 366 dní.

Arval
Friday, June 7, 2019

Nezávislá platforma Corporate Vehicle Observatory (CVO) mení svoj názov na ARVAL MOBILITY OBSERVATORY.

Arval
Tuesday, March 5, 2019

Spoločnosť Arval Slovakia, ktorá patrí medzi lídrov v oblasti podnikovej mobility vrátane operatívneho lízingu, získala už druhý rok po sebe ocenenie Slovak Business Superbrands Award. Rozhodla o tom porota Brand Council zložená z odborníkov B2B sektoru. Experti z oblasti biznisu, komunikácie, marketingu a médií aj tento rok ocenili najprestížnejšie značky na slovenskom trhu. Hodnotili viaceré kritériá ako napríklad znalosť značky, budovanie brandu či inovácie. Zobraziť celý článok

Arval
Thursday, January 24, 2019

S 30-ročnými medzinárodnými skúsenosťami sa Alain Van Groenendael stáva predsedom a CEO spoločnosti Arval, ktorá sa špecializuje na kompletný leasing osobných automobilov.

Viac informácii si prečítajte v tlačovej správe.

Arval
Monday, January 7, 2019

Pozrite si našu aktuálnu ponuku operatívneho leasingu na vozidlá KIA Ceed.

Pre viac informácií si pozrite náš aktuálny leták.

 

Arval
Monday, October 22, 2018

Slovenskí spotrebitelia a expertná komisia Brand Council rozhodla o udelení Slovak Superbrands Award 2018 spoločnosti ARVAL SLOVAKIA. Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Superbrands je potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach.

Arval novinky - Integral fleet
Arval
Thursday, June 21, 2018

Spoločnosť ARVAL, popredný poskytovateľ komplexných služieb v oblasti leasingu automobilov, predstavuje Integral Fleet. Táto jedinečná platforma je spravovaná treťou stranou. Poskytuje fleet manažérom, ktorí spolupracujú s niekoľkými leasingovými spoločnosťami súhrnný pohľad na kľúčové indikátory týkajúce sa firemného vozového parku.

Prečítajte si celý článok.

Arval
Tuesday, May 15, 2018

Spoločnosť Arval, svetový líder v oblasti komplexných služieb lízingu vozidiel rôznych značiek, predkladá svoje odborné stanovisko v súvislosti s používaním motorovej nafty vo vozových parkoch. Spoločnosť Arval sa zaviazala poskytovať svojim zákazníkom podporu pri dôležitom prechode na ekologickejšiu zmes energií. Z krátkodobého hľadiska zostáva motorová nafta pre tento prechod zásadná, pričom v súčasnosti majú registrácie osobných vozidiel a ľahkých úžitkových vozidiel so vznetovým motorom vo vozových parkoch v rámci celej Európy až dvojtretinový podiel.