Home > Arval easy

Arval easy

Arval Easy

Základný balíček, ktorý bol navrhnutý tak, aby v rámci operatívneho leasingu a správy vozových parkov pokryl hlavné požiadavky a potreby klientov a ošetril tiež rizika s tým spojené.

Ponúka kvalitné a jednoducho dostupné služby, ktoré ocenia nie len klienti, ale tiež samotní vodiči, ktorým zabezpečí bezproblémové a bezpečné cestovanie. A o aké služby sa teda jedná?

 

Financovanie – táto služba Vám umožní dosiahnuť najlepšie možné ceny pri zabezpečovaní nových vozidiel do Vášho vozového parku a zároveň budete môcť investovať svoje voľné finančné prostriedky do Vášho podnikanie.

Údržba a servis – Arval Vám zaistí nie len maximálne pohodlie a kontrolu nákladov pri údržbe Vášho vozového parku, ale ponesie tiež všetky riziká spojené s neplánovanými výdajmi za opravy a údržbu vozidiel vo Vašom fleete.

Pneumatiky – v rámci tejto služby Vám obstaráme pneumatiky od renomovaných výrobcov a overených dodávateľov a zaistíme servis a výmenu pneumatík pre Vaše vozidlá v rámci širokej siete našich zmluvných pneuservisov v celé SR.

Arval Assistance – služba dostupná 24 hodín denne a 7 dní v týždni v SR a v Európe, ktorá Vašim vodičom zaistí pomoc na cestách v každej situácii – v prípade poruchy či nehody vozidla alebo krádeže či vandalizmu.

Poistenie – Arval Vám aj Vašim vodičom zaistí komplexnú a účinnú ochranu pred nepredvídateľnými udalosťami a rizikami spojenými s riadením Vášho vozového parku.

Správa poistných udalostí – cieľom tejto služby je poskytnúť Vám komplexný servis aj pri riešení poistnej udalosti na Vašom vozidle. Arval Vám pomôže aj v situáciach, do ktorých sa môže dostať každý vodič, či už je vinníkom alebo poškodeným.

ASX – moderný chytrý reporting – táto služba využíva pokročilé on-line nástroje, vďaka ktorým sa dostanete k požadovaným dátam o svojom vozovom parku behom niekoľkých kliknutí. Niektoré nástroje sú určené tiež priamo pre Vašich vodičov.