Home > Arval relax

Arval relax

Arval Relax

Balíček Arval Relax je určený pre tých najnáročnejších klientov, ktorí sa v plnej miere chcú venovať svojmu podnikaniu a pre správu svojho vozového parku potrebujú zaistiť komplexné služby. Arval Relax totižto oproti balíčku Arval Easy ponúka navyše aj služby Náhradné vozidlo a Palivové karty.

 

Financovanie – táto služba Vám umožní dosiahnuť najlepšie možné ceny pri zabezpečovaní nových vozidiel do Vášho vozového parku a zároveň budete môcť investovať svoje voľné finančné prostriedky do Vášho podnikanie.

Údržba a servis – Arval Vám zaistí nie len maximálne pohodlie a kontrolu nákladov pri údržbe Vášho vozového parku, ale ponesie tiež všetky riziká spojené s neplánovanými výdajmi za opravy a údržbu vozidiel vo Vašom fleete.

Pneumatiky – v rámci tejto služby Vám obstaráme pneumatiky od renomovaných výrobcov a overených dodávateľov a zaistíme servis a výmenu pneumatík pre Vaše vozidlá v rámci širokej siete našich zmluvných pneuservisov v celé SR.

Arval Assistance – služba dostupná 24 hodín denne a 7 dní v týždni v SR a v Európe, ktorá Vašim vodičom zaistí pomoc na cestách v každej situácii – v prípade poruchy či nehody vozidla alebo krádeže či vandalizmu.

Poistenie – Arval Vám aj Vašim vodičom zaistí komplexnú a účinnú ochranu pred nepredvídateľnými udalosťami a rizikami spojenými s riadením Vášho vozového parku.

Správa poistných udalostí – cieľom tejto služby je poskytnúť Vám komplexný servis aj pri riešení poistnej udalosti na Vašom vozidle. Arval Vám pomôže aj v situáciach, do ktorých sa môže dostať každý vodič, či už je vinníkom alebo poškodeným.

ASX – moderný chytrý reporting – táto služba využíva pokročilé on-line nástroje, vďaka ktorým sa dostanete k požadovaným dátam o svojom vozovom parku behom niekoľkých kliknutí. Niektoré nástroje sú určené tiež priamo pre Vašich vodičov.

Náhradné vozidlo – jedinečná služba, ktorá Vám zaistí Vašu plnú mobilitu pre svojich vodičov a svoje podnikania v akejkoľvek situácii s cieľom ušetriť Vám čas aj Vaše peniaze. Pre uspokojenie potrieb všetkých klientov je táto služba variabilná a je poskytovaná v niekoľkých variantoch. Vodiči môžu túto službu využívať neobmedzene, napr. po celú dobu, kedy majú svoje vozidlo v servise, a naviac aj opakovane po celú dobu trvania nájmu.

Palivové karty – v rámci tejto služby môžete využiť širokú ponuku palivových kariet od Arvalu a s tým spojené výhody a poskytovaný servis. Táto služba Vám umožní v širokej sieti akceptovaných čerpacích staníc nie len v SR, ale aj v zahraničí, jednoduchý a rýchly spôsob úhrady platieb, ktorý Vám aj Vašim vodičom ušetrí veľa času a administratívy. Naviac budete hradiť náklady za PHM iba raz mesačne v rámci odložených platieb a vždy na základe jedinej faktúry.