Domov > Arval Smart Experience

Arval Smart Experience

Arval Smart Experience: jedinečná digitálna skúsenosť

Nepretržité spojenie s vaším vozovým parkom

Arval Smart Experience (ASX) prináša inovácie, ktoré výrazne zvýšia komfort a informovanosť manažérov firemných flotíl, ale i samotných vodičov.

ARVAL preto prichádza s inteligentným riešením, ktoré zjednodušuje správu firemného vozového parku a uľahčuje život firemným vodičom pod názvom ARVAL SMART EXPERIENCE (ASX). V jedinej online platforme získajú klienti kompletný detailný prehľad o všetkých firemných vozidlách, ich používaní v priebehu niekoľkých sekúnd, kompletné štatistické a analytické nástroje pre fleet manažérov, on-line prístup ku všetkým dôležitým dokumentom, či informácie o najbližšom zmluvnom servise. ASX je kombináciou mobilných a tabletových aplikácií, na mieru šitého webového obsahu a obsahu na sociálnych sieťach.

Arval Smart Experience sa stará o to, aby ste vy a vaši vodiči vždy mali prístup k všetkému, čo potrebujete, stlačením jedného tlačidla.

Vertical Tabs

ARVAL FLEET VIEW
Prehľad o celom vozovom parku jedným kliknutím

S aplikáciou Arval Fleet View získate prístup k prehľadne usporiadaným informáciám o celom vašom autoparku. Vďaka údajom od každého jedného vodiča na cestách budete môcť jednoducho prispôsobiť ďalší postup pre celý vozový park.

Aplikácia Arval Fleet View vám umožní:

 • monitorovať strategické kľúčové ukazovatele výkonnosti vozového parku:
  • činnosť a výkonnosť autoparku,
  • finančný prehľad,
  • spokojnosť a výkonnosť vodičov,
  • spotreba paliva, náklady na pohonné hmoty a poistenie,
  • doba platnosti zmluvy a zostávajúci počet zazmluvnených kilometrov, emisie CO2 ,
 • zobraziť prehľad prevádzkových nákladov,
 • vidieť, ktorí vodiči si pri plnení úloh počínajú dobre a ktorí nie.

 

Viac informácii o Arval Fleet View nájdete tu!

ARVAL CONNECT
Spája vás s vaším vozovým parkom

Arval Connect vám umožňuje urobiť si rýchlo a efektívne prehľad o vašom vozovom parku. Vďaka tomuto riešeniu, optimalizovanému pre tablety, notebooky a stolové počítače, získate prístup ku všetkému, čo potrebujete vedieť, na jednom intuitívnom portále. Jeho súčasťou je schránka so všetkými správami od Arvalu, ako aj archív dokumentov, vrátane faktúr, pokút a ďalších potrebných informácií. Navyše obsahuje funkciu, ktorá umožňuje vyhľadávanie podľa vodiča alebo evidenčného čísla vozidla.

S portálom Arval Connect budete:

 • v priamom kontakte s Account manažérmi,
 • dostávať novinky z automobilového priemyslu,
 • mať prístup k videám s recenziami automobilov, ktoré máte vo svojom vozovom parku,
 • mať prístup k mapám dostupných služieb a autoservisov.
ARVAL MOBILE+
Svet v rukách vašich vodičov

Táto smartfónová aplikácia uľahčuje život a fungovanie predovšetkým vodičom používajúcim firemné automobily. Získajú tu široké informácie o svojom vozidle – stav tachometra, spotrebu paliva, či najbližšie dostupné zmluvné servisné pracoviská. Nechýbajú napríklad kvartálne štatistiky jázd, či pokút. V neposlednom rade tu nájdu priamy kontakt na svojho account manažéra v ARVALe, ktorý rieši komplexnú správu o vozový park vodičovho zamestnávateľa. Aplikácia je v súčasnosti dostupná po zosnímaní QR kódu, no po novom roku si ju budú môcť vodiči našich klientov stiahnuť priamo do svojich smartfónov.

Arval Mobile+ odpovedá na Vaše otázky, nech ste kdekoľvek. Aplikácia zjednodušuje všetky postupy týkajúce sa Vášho prenajatého vozidla. Ďalší užitočný detail: jedným kliknutím môžete kontaktovať Vášho Arval Account Managera. Arval Mobile+ poskytuje vašim vodičom prístup k údajom, ktoré potrebujú na efektívne plnenie svojich pracovných úloh.

S aplikáciou Arval Mobile+ môžu vaši vodiči:

 • kedykoľvek získať prístup k svojim dokladom, od osvedčenia o evidencii vozidla po vodičský preukaz,
 • pripojiť sa k sieti poskytovateľov služieb spoločnosti Arval,
 • postarať sa ľahko a jednoducho o údržbu svojho vozidla,
 • overiť si svoje schopnosti za volantom,
 • získať prístup ku všetkým zmluvným informáciám.

 

Viac o aplikácii Arval Mobile+ sa dozviete tu!

Social Media
Vy a vaši vodiči sa zverejňovaním príspevkov môžete zapojiť do diskusie na sociálnych sieťach a taktiež sledovať naše aktivity.

Prostredníctvom našich on-line nástrojov máte všetky potrebné informácie vždy k dispozícii. Okrem toho, nás môžete nájst aj na sociálnych sietach. Pridajte sa k nám!