Domov > O Spolocnosti Arval

O spoločnosti Arval

Staráme sa o viac ako 6500 vozidiel na Slovensku

Máme celosvetovo viac ako 6000 zamestnancov, ktorí sa postarajú o bezproblémovú správu Vášho vozového parku

ARVAL SLOVAKIA je súčasťou medzinárodnej skupiny ARVAL, ktorá pôsobí v 28 krajinách (v ďalších 17tich prostredníctvom partnerov) a spravuje viac ako 1.000.000 vozidiel. Je 100% dcérskou spoločnosťou svetovej bankovej skupiny BNP Paribas.

ARVAL SLOVAKIA pôsobí v oblasti financovania a managementu vozových parkov na slovenskom trhu od roku 2004. S viac ako 6500 vozidiel vo fleete patrí medzi lídrov v odbore.

Krédom spoločnosti ARVAL SLOVAKIA je kvalitné poradenstvo a individuálne riešenia pre každého zákazníka. Hlavným produktom je Full Servise operatívny leasing a to predovšetkým formou uzavretej kalkulácie. Ten prináša klientom transparentnú správu vozového parku so zahrnutím všetkých služieb a garancie akýchkoľvek rizík spojených so správou vozidiel. ARVAL SLOVAKIA zabezpečuje komplexné služby od financovania vozidiel, cez pravidelnú údržbu a pozáručný servis, nákup a výmenu pneumatík, asistenčnú službu 24 hodín denne, tiež poistenie a riešenie poistných udalostí, tankovacie karty až po elektronickú knihu jázd a on-line reporting. Vďaka svojmu unikátnemu Account managementu dokáže spoločnosť ARVAL SLOVAKIA reagovať na požiadavky svojich klientov rýchle a bezchybne.

 

Arval je, ako pobočka BNP Paribas, súčasťou aktivity "Retail Banking". Retail Banking je celosvetová sieť retailových bánk a špecializovaných servisných služieb, ktorá hrá kľúčovú rolu v medzinárodnek expanzii Skupiny.

Arval je ďalej časťou celosvetovej aliancie s lídrom severoamerického trhu fleetových vozidiel, spoločnosti Element.