Novinky

2016 – ROK SILNÉHO RASTU SPOLOČNOSTI ARVAL NA CELOM SVETE

V novembri sa spoločnosti Arval podarilo prelomiť hranicu 1 milióna vozidiel a na konci roka dosiahol počet vozidiel spravovaných spoločnosťou Arval úroveň 1 028 142 vozidiel (nárast o 8,4 % v porovnaní s rokom 2015 pri stabilnej cenovej hladine a stálom výmennom kurze).

Viac informácii si prečitate v nasledujúcom článku.Elektronická diaľničná známka

Je tu nový rok a s ním prichádza aj výmena diaľničných známok. Kde, ako a aké typy diaľničných známok si môžete zakúpiť a ako to funguje v prípade firemných vozidiel využívajúcich operatívny leasing cez Arval?

Stručné informácie sme pre Vás pripravili v nasledujúcom článku.Arval spravuje celosvetovo 1.000.000 vozidiel

Arval dosiahol ďalší úspešný míľnik. Prekonali sme hranicu 1.000.000 spravovaných vozidiel v 28 krajinách, v ktorých Arval pôsobí. Koncom minulého roka bolo vo flotile 949.000 vozidiel, dnes je to už milión. Staráme sa vozidlá malých a stredných podnikov, ale tiež o vozové parky veľkých medzinárodných spoločností. Viac ako 6000 zamestnancov denne poskytuje servis a poradenstvo klientom a ich vodičom.

Philippe Bismut, generálny riaditeľ spoločnosti Arval, uviedol: „Som skutočne hrdý na tento úspech, ktorý sme dosiahli aj vďaka našim zamestnancom v každej krajine, a týmto im z celého srdca gratulujem a ďakujem. Ešte dôležitejšie ako tento míľnik je však to, že naším cieľom je poskytovať našim klientom prvotriedne služby a vždy prepojovať ľudský prístup s digitálnymi nástrojmi.“Sezónna výmena pneumatík

Vážení vodiči,

blíži sa povinnosť sezónnej výmeny pneumatík na Vašich vozidlách .

Radi by sme Vás informovali, že spoločnosť ARVAL začne realizovať výmenu letných pneumatík na zimné od 03. 10. 2016.

Aby ste sa vyhli zbytočne dlhým čakacím lehotám, odporúčame Vám zarezervovať si v predstihu termín výmeny na mieste, kde máte pneumatiky uskladnené.

Objednajte sa v servise on-line:
http://www.mikona.sk/objednavka-sluzieb/
https://shop.bestdrive.sk/sk/oa2/start.html
http://4fleet.sk/servisna-siet/

V prípade akýchkoľvek otázok súvisiacich s prezúvaním vozidiel nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle: 02/ 57 108 000.

Prajeme Vám veľa šťastných kilometrov.Ako nové

Výhodná ponuka ročných vozidiel

Pre svoje nové vozidlo už nemusíte nutne zamieriť priamo do showroomu. Opel Astra ST alebo iné atraktívne modely máte teraz možnosť získať za zvýhodnených podmienok. V ponuke máme ročné vozidlá v špičkovej kondícii. Pozrite si náš leták.

Viac informácii Vám radi poskytneme na našich kontaktoch.

 Prinášame Vám nové balíčky služieb

Arval neustále pracuje na zlepšování svojej ponuky produktov a služieb a priebežne v nej zohľadňuje námety a pripomienky, ktoré získavá od svojich klientov v rámci každodenného kontaktu. Teraz prichádza s daľšou inováciou, tentokrát sa však týká redesignu ponuky predovšetkým pre malé firmy. Jedná sa o výhodné balíčky s vybranými službami. Viac informacií TU alebo si pozrite náš leták s výhodnou ponukou.Arval získava GE Capital Fleet Services

Naším cieľom je byť lídrom v Európe v správe operatívneho leasingu.

Dňa 2. Novembra 2015 Arval akvizoval spoločnosť GE Capital Fleet Service pôsobiacu v Európe.

Tento strategický krok nás posunie na 1.pozíciu v operatívnom leasing s počtom áut 930 000 v 26.krajinách.

Philippe Bismut, CEO Arval: "Tešíme sa na možnosť čo najlepšie zieľať naše skúsenosti a kvalitu služieb so všetkými našími klientami."

Všetci naši klienti budú profitovať z našej širšej škály služieb a posilnenej pozície na medzinárodnom trhu.

Viac informácii si môžete prečítať tu.Naštartujte rok s Toyotou za bezkonkurenčné ceny

ARVAL Vám predstavuje mimoriadnu akciu na vozidlá Toyota Auris s výhodným operatívnym leasingom.

Pre bližšie informácie kliknite sem.Naštartujte rok s Toyotou za bezkonkurenčné ceny.

ARVAL Vám predstavuje mimoriadnu akciu na vozidlá Toyota Avensis s výhodným operatívnym leasingom.

Pre bližšie informácie kliknite sem.E.g., 02/2017
E.g., 02/2017
Arval
štvrtok, október 8, 2015

Vážený klient,

blíži sa sezónne prezúvanie pneumatík na Vašich vozidlách.

Radi by sme Vás informovali, že spoločnosť ARVAL SLOVAKIA začne realizovať prezúvanie letných pneumatík na zimné od 1. 10. 2015.

Aby ste sa vyhli zbytočne dlhým čakacím lehotám, odporúčame Vám zarezervovať si v predstihu termín prezutia na mieste, kde máte pneumatiky uskladnené.

Objednajte sa v servise on-line:

http://www.mikona.eu/pneu/login.php#

piatok, október 2, 2015

Nový projekt “Driver Care - Starostlivosť o vodičov”

ARVAL SLOVAKIA prichádza aj tento rok s viacerými novinkami. Jednou z nich je projekt starostlivosti o vodičov “Driver Care”, ktorý sme spustili  na konci mesiaca marec.

Company News
nedeľa, september 13, 2015

Vážený klient,

radi by sme Vás informovali, že od 1. januára 2015 nadobudol účinnosť zákon o dani z motorových vozidiel a o zmene a doplnení niektorých zákonov, ktorý nahradí v plnej miere jedenástu časť zákona č. 582/2004 Z. z.

Market
štvrtok, august 13, 2015

“Arval. We care about cars. We care about you.”

Vážení klienti, obchodní partneri,

rád by som Vám predstavil nový slogan našej značky: “Arval. We care about cars. We care about you.” Po 5-tich rokoch používania “Just drive”, sme sa rozhodli touto zmenou ešte jasnejšie poukázať na kľúč nášho úspechu: odborné poradenstvo a kvalitné služby, ktoré dokážeme poskytovať našim klientom aj vďaka našim zamestnancovm a obchodným partnerom.

Prečo?

Market
utorok, august 11, 2015

Vážený obchodný partner,

ak hľadáte kvalitné jazdené vozidlo, máme pre Vás riešenie.

Dovoľte, aby sme Vás informovali o možnosti vybrať si z našej ponuky vozidiel vrátených z operatívneho leasingu. Stačí navštíviť náš web www.arvalauto.sk, zaregistrovať sa, zúčastniť sa elektronickej aukcie a kvalitné jazdené vozidlo môže byť Vaše.

Viac informácií Vám radi poskyteme na oddelení remarketingu: remarketing@arval.sk alebo na telefónnom čísle +421 257 108 000.

Company News
utorok, júl 21, 2015

„Net Promoter Score“ (NPS)

Neustála potreba lepšie porozumieť svojim zákazníkom, zlepšovať kvalitu odborného poradenstva a poskytovaných služieb vedie Arval k realizácii pravidelných prieskumov spokojnosti.

Market
streda, máj 27, 2015

Slovenské elektrárne, spoločnosť skupiny Enel (SE), sa stali spoločnosťou s najväčšou elektrickou flotilou na Slovensku, potom, ako ju rozšírili o päť elektromobilov Nissan Leaf zavedených do používania jednotlivými elektrárňami a zamestnancami. Doplnili tak svoju iniciatívu znižovania emisií v každodennej prevádzke elektrární SE, ako aj prostredníctvom ďalších aktivít, ako je program spoločenskej zodpovednosti - Energia pre prírodu vo Vysokých Tatrách.

Market
streda, máj 13, 2015

ARVAL RENAULT Vám garantujú mobilitu v celej autorizovanej sieti Renault formou:

- poskytnutia máhradného automobilu bez akéhokoľvek obmedzenia počtu najazdených kilometrov a počas celej doby servisného zásahu

- pick - up service (odvoz do a zo servisu) v rámci mesta s podmienkou objednania sa min. 48 hodín pred požadovaným servisným zásahom

Eva Nosáľová
Marketing & Product Manager
+421 257 108 000