Home > O spoločnosti Arval > Novinky - aktuálne informácie zo sveta Arvalu

Novinky - aktuálne informácie zo sveta Arvalu

E.g., 09/2021
E.g., 09/2021
Arval
streda, apríl 15, 2020

Svet je zasiahnutý globálnou pandémiou nového koronavírusu. Najjednoduchšou radou je zostať doma v bezpečí. Stále je však pre väčšinu z nás potrebné dopraviť sa do zamestnania, či nevyhnutne niekam cestovať automobilom. Pripravili sme si pre vás tieto 4 užitočné rady, s pomocou ktorých znížite riziko prenosu nákazy.

1. Jazdite sami alebo minimalizujte počet osôb vo vozidle

Arval
štvrtok, október 10, 2019

Od februára budúceho roka dostanú vodiči k dispozícii novú diaľničnú známku. Bude ročná, ale jej platnosť nebude končiť 31. januára nasledujúceho roka. K existujúcej ročnej, mesačnej a 10-dňovej známke pribudne aj známka platná 365 dní. Jej cena bude stanovená rovnako ako pri ročnej známke na 50 eur.

Dodatočná, 365-dňová diaľničná známka, je predovšetkým pre ľudí, korí si kúpia auto počas roka a chystajú sa intenzívne využívať diaľnice a rýchlostné cesty. Platnosť diaľničnej známky by mala byť v praxi primárne nastavená na 365 dní, pričom v prestupných rokoch je to 366 dní.

utorok, jún 25, 2019

Počas hromadného letného presunu dovolenkárov, stále veľa Slovákov dáva pred lietadlom či vlakom prednosť road-tripu a do oddychových destinácií vyrážajú autom. Aby sa jazda nezmenila na neželané dobrodružstvo, je dobré držať sa niekoľkých základných rád. Odporúča sa čo najlepšie si naplánovať trasu a pripraviť svoje vozidlo na náročnú cestu.

 

 

1. Kontrola technického stavu vozidla

Prvá z hlavných zásad, ktorú netreba podceňovať, je kontrola technického stavu automobilu pred cestou.

Arval
piatok, jún 7, 2019

Nezávislá platforma Corporate Vehicle Observatory (CVO) mení svoj názov na ARVAL MOBILITY OBSERVATORY.

štvrtok, marec 14, 2019

Spoločnosť Arval Slovakia pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov. Je jedným z lídrov na trhu s podnikovou mobilitou, ktorý spravuje viac ako 7 000 vozidiel a poskytuje inovatívne riešenia pre všetky druhy spoločností. Spoločnosť Arval Slovakia sa stará o financovanie a management vozových parkov od roku 2004 a je kľúčovým hráčom v podnikovej mobilite na Slovensku. Zobraziť celý článok

Arval
utorok, marec 5, 2019

Spoločnosť Arval Slovakia, ktorá patrí medzi lídrov v oblasti podnikovej mobility vrátane operatívneho lízingu, získala už druhý rok po sebe ocenenie Slovak Business Superbrands Award. Rozhodla o tom porota Brand Council zložená z odborníkov B2B sektoru. Experti z oblasti biznisu, komunikácie, marketingu a médií aj tento rok ocenili najprestížnejšie značky na slovenskom trhu. Hodnotili viaceré kritériá ako napríklad znalosť značky, budovanie brandu či inovácie. Zobraziť celý článok

Arval
štvrtok, január 24, 2019

S 30-ročnými medzinárodnými skúsenosťami sa Alain Van Groenendael stáva predsedom a CEO spoločnosti Arval, ktorá sa špecializuje na kompletný leasing osobných automobilov.

Viac informácii si prečítajte v tlačovej správe.

Arval
pondelok, január 7, 2019

Pozrite si našu aktuálnu ponuku operatívneho leasingu na vozidlá KIA Ceed.

Pre viac informácií si pozrite náš aktuálny leták.

 

Arval
pondelok, október 22, 2018

Slovenskí spotrebitelia a expertná komisia Brand Council rozhodla o udelení Slovak Superbrands Award 2018 spoločnosti ARVAL SLOVAKIA. Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Superbrands je potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach.