Novinky

Sezónna výmena pneumatík

Vážení vodiči,

blíži sa čas sezónnej výmeny pneumatík na Vašich vozidlách.
Radi by sme Vás informovali, že spoločnosť ARVAL SLOVAKIA začne realizovať výmenu zimných pneumatík na letné od 03. apríla 2017.
Aby ste sa vyhli zbytočne dlhým čakacím lehotám, odporúčame Vám zarezervovať si v predstihu termín výmeny na mieste, kde máte pneumatiky uskladnené.

Objednajte sa prosím v servise on-line:

Mikona: http://www.mikona.sk/objednavka-sluzieb/
Best Drive: https://shop.bestdrive.sk/sk/oa2/start.html
4 Fleet: http://4fleet.sk/servisna-siet/


V prípade akýchkoľvek otázok súvisiacich s prezúvaním vozidiel nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle: 02/57 108 008.
 2016 – ROK SILNÉHO RASTU SPOLOČNOSTI ARVAL NA CELOM SVETE

V novembri sa spoločnosti Arval podarilo prelomiť hranicu 1 milióna vozidiel a na konci roka dosiahol počet vozidiel spravovaných spoločnosťou Arval úroveň 1 028 142 vozidiel (nárast o 8,4 % v porovnaní s rokom 2015 pri stabilnej cenovej hladine a stálom výmennom kurze).

Viac informácii si prečitate v nasledujúcom článku.Elektronická diaľničná známka

Je tu nový rok a s ním prichádza aj výmena diaľničných známok. Kde, ako a aké typy diaľničných známok si môžete zakúpiť a ako to funguje v prípade firemných vozidiel využívajúcich operatívny leasing cez Arval?

Stručné informácie sme pre Vás pripravili v nasledujúcom článku.Arval spravuje celosvetovo 1.000.000 vozidiel

Arval dosiahol ďalší úspešný míľnik. Prekonali sme hranicu 1.000.000 spravovaných vozidiel v 28 krajinách, v ktorých Arval pôsobí. Koncom minulého roka bolo vo flotile 949.000 vozidiel, dnes je to už milión. Staráme sa vozidlá malých a stredných podnikov, ale tiež o vozové parky veľkých medzinárodných spoločností. Viac ako 6000 zamestnancov denne poskytuje servis a poradenstvo klientom a ich vodičom.

Philippe Bismut, generálny riaditeľ spoločnosti Arval, uviedol: „Som skutočne hrdý na tento úspech, ktorý sme dosiahli aj vďaka našim zamestnancom v každej krajine, a týmto im z celého srdca gratulujem a ďakujem. Ešte dôležitejšie ako tento míľnik je však to, že naším cieľom je poskytovať našim klientom prvotriedne služby a vždy prepojovať ľudský prístup s digitálnymi nástrojmi.“Ako nové

Výhodná ponuka ročných vozidiel

Pre svoje nové vozidlo už nemusíte nutne zamieriť priamo do showroomu. Opel Astra ST alebo iné atraktívne modely máte teraz možnosť získať za zvýhodnených podmienok. V ponuke máme ročné vozidlá v špičkovej kondícii. Pozrite si náš leták.

Viac informácii Vám radi poskytneme na našich kontaktoch.

 Prinášame Vám nové balíčky služieb

Arval neustále pracuje na zlepšování svojej ponuky produktov a služieb a priebežne v nej zohľadňuje námety a pripomienky, ktoré získavá od svojich klientov v rámci každodenného kontaktu. Teraz prichádza s daľšou inováciou, tentokrát sa však týká redesignu ponuky predovšetkým pre malé firmy. Jedná sa o výhodné balíčky s vybranými službami. Viac informacií TU alebo si pozrite náš leták s výhodnou ponukou.Arval získava GE Capital Fleet Services

Naším cieľom je byť lídrom v Európe v správe operatívneho leasingu.

Dňa 2. Novembra 2015 Arval akvizoval spoločnosť GE Capital Fleet Service pôsobiacu v Európe.

Tento strategický krok nás posunie na 1.pozíciu v operatívnom leasing s počtom áut 930 000 v 26.krajinách.

Philippe Bismut, CEO Arval: "Tešíme sa na možnosť čo najlepšie zieľať naše skúsenosti a kvalitu služieb so všetkými našími klientami."

Všetci naši klienti budú profitovať z našej širšej škály služieb a posilnenej pozície na medzinárodnom trhu.

Viac informácii si môžete prečítať tu.PRESS CONTACT

Eva Nosáľová

+421 257 108 000