Novinky

Sťahujeme sa! Naša nová adresa: Pribinova 19 (Panorama Business II.), Bratislava

Vážení klienti, obchodní partneri, dodávatelia,

spoločnosť ARVAL SLOVAKIA sa po 10. rokoch pôsobenia na Galvaniho sťahuje do nových priestorov moderného administratívneho komplexu s názvom Panorama Business II., ktorá sa nachádza na Pribinovej 19 v Bratislave.

Od pondelka 4. septembra nás nájdete na novej adrese na 2. poschodí.

Náš Driver desk, linka pre vodičov je Vám k dispozícii bez obmedzení. Naše telefónne čísla a emailové kontakty ostávajú zachované.


Tešíme sa na stretnutie s vami na našej novej adrese.

 

 

 



Arval predstavuje "Total Fleet"

Spoločnosť ARVAL, popredný poskytovateľ komplexných služieb v oblasti leasingu automobilov, predstavuje Total Fleet. Táto jedinečná platforma je spravovaná treťou stranou. Poskytuje fleet manažérom, ktorí spolupracujú s niekoľkými leasingovými spoločnosťami súhrnný pohľad na kľúčové indikátory týkajúce sa firemného vozového parku.

Zobraziť celý článok



IFRS16: nová účtovná norma

V predchádzajúcom období vznikli zmeny v medzinárodnom účtovnom štandarde IFRS, ktoré sa týkajú účtovania operatívneho lízingu na strane prijímateľa tejto služby, v prípade ak Nájomca účtuje podľa IFRS, alebo US GAAP.

 

Od 1. januára 2019 bude platný účtovný štandard IFRS 16 „Leases“ , ktorý na strane nájomcu zásadne zmení výsledkový prístup účtovania na súvahový. Spoločnostiam bude však umožnené implementovať uvedené už od 1. januára 2018.

 

V princípe je nájomca povinný majetok – v našom prípade automobily, účtovať do aktív ako nehmotný majetok (právo užívania) a do pasív ako dlhodobý záväzok voči dodávateľovi.

Do výsledovky sa následne účtuje amortizácia práva užívania navýšená o úrokové náklady.

 

Spoločnosti Arval Slovakia, s.r.o. záleží na spokojnosti a komforte svojich klientov, preto sa predmetnou problematikou zaoberáme a chceme poskytnúť maximálnu podporu, ktorá s touto zmenou súvisí. Cieľom je eliminovať záťaž na strane klienta do čo najväčšej miery.

Sezónna výmena pneumatík

Vážení vodiči,

blíži sa čas sezónnej výmeny pneumatík na Vašich vozidlách.
Radi by sme Vás informovali, že spoločnosť ARVAL SLOVAKIA začne realizovať výmenu zimných pneumatík na letné od 03. apríla 2017.
Aby ste sa vyhli zbytočne dlhým čakacím lehotám, odporúčame Vám zarezervovať si v predstihu termín výmeny na mieste, kde máte pneumatiky uskladnené.

Objednajte sa prosím v servise on-line:

Mikona: http://www.mikona.sk/objednavka-sluzieb/
Best Drive: https://shop.bestdrive.sk/sk/oa2/start.html
4 Fleet: http://4fleet.sk/servisna-siet/


V prípade akýchkoľvek otázok súvisiacich s prezúvaním vozidiel nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle: 02/57 108 008.
 



2016 – ROK SILNÉHO RASTU SPOLOČNOSTI ARVAL NA CELOM SVETE

V novembri sa spoločnosti Arval podarilo prelomiť hranicu 1 milióna vozidiel a na konci roka dosiahol počet vozidiel spravovaných spoločnosťou Arval úroveň 1 028 142 vozidiel (nárast o 8,4 % v porovnaní s rokom 2015 pri stabilnej cenovej hladine a stálom výmennom kurze).

Viac informácii si prečitate v nasledujúcom článku.



Elektronická diaľničná známka

Je tu nový rok a s ním prichádza aj výmena diaľničných známok. Kde, ako a aké typy diaľničných známok si môžete zakúpiť a ako to funguje v prípade firemných vozidiel využívajúcich operatívny leasing cez Arval?

Stručné informácie sme pre Vás pripravili v nasledujúcom článku.



Arval spravuje celosvetovo 1.000.000 vozidiel

Arval dosiahol ďalší úspešný míľnik. Prekonali sme hranicu 1.000.000 spravovaných vozidiel v 28 krajinách, v ktorých Arval pôsobí. Koncom minulého roka bolo vo flotile 949.000 vozidiel, dnes je to už milión. Staráme sa vozidlá malých a stredných podnikov, ale tiež o vozové parky veľkých medzinárodných spoločností. Viac ako 6000 zamestnancov denne poskytuje servis a poradenstvo klientom a ich vodičom.

Philippe Bismut, generálny riaditeľ spoločnosti Arval, uviedol: „Som skutočne hrdý na tento úspech, ktorý sme dosiahli aj vďaka našim zamestnancom v každej krajine, a týmto im z celého srdca gratulujem a ďakujem. Ešte dôležitejšie ako tento míľnik je však to, že naším cieľom je poskytovať našim klientom prvotriedne služby a vždy prepojovať ľudský prístup s digitálnymi nástrojmi.“



Ako nové

Výhodná ponuka ročných vozidiel

Pre svoje nové vozidlo už nemusíte nutne zamieriť priamo do showroomu. Opel Astra ST alebo iné atraktívne modely máte teraz možnosť získať za zvýhodnených podmienok. V ponuke máme ročné vozidlá v špičkovej kondícii. Pozrite si náš leták.

Viac informácii Vám radi poskytneme na našich kontaktoch.

 



Prinášame Vám nové balíčky služieb

Arval neustále pracuje na zlepšování svojej ponuky produktov a služieb a priebežne v nej zohľadňuje námety a pripomienky, ktoré získavá od svojich klientov v rámci každodenného kontaktu. Teraz prichádza s daľšou inováciou, tentokrát sa však týká redesignu ponuky predovšetkým pre malé firmy. Jedná sa o výhodné balíčky s vybranými službami. Viac informacií TU alebo si pozrite náš leták s výhodnou ponukou.



Arval získava GE Capital Fleet Services

Naším cieľom je byť lídrom v Európe v správe operatívneho leasingu.

Dňa 2. Novembra 2015 Arval akvizoval spoločnosť GE Capital Fleet Service pôsobiacu v Európe.

Tento strategický krok nás posunie na 1.pozíciu v operatívnom leasing s počtom áut 930 000 v 26.krajinách.

Philippe Bismut, CEO Arval: "Tešíme sa na možnosť čo najlepšie zieľať naše skúsenosti a kvalitu služieb so všetkými našími klientami."

Všetci naši klienti budú profitovať z našej širšej škály služieb a posilnenej pozície na medzinárodnom trhu.

Viac informácii si môžete prečítať tu.



PRESS CONTACT

Eva Nosáľová

+421 257 108 000