Home > O spoločnosti Arval > Press centrum - aktuálne tlačové správy

Press centrum - aktuálne tlačové správy

streda, jún 24, 2020
Pandémia spomaľuje inovácie v podnikovej mobilite. Firmy šetria

Inovácie v podnikovej mobilite sú zaujímavé predovšetkým pre veľké nadnárodné firmy, tie aj určujú trendy v tejto oblasti. Aktuálne však počítame so spomalením, ktoré priniesli udalosti posledných mesiacov. Firmy šetria a mnohé projekty sú pozastavené. Viac informácií v článku.

utorok, apríl 21, 2020
Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov, služby musíme poskytovať aj počas pandémie

„Lízingové služby sú dôležitou súčasťou pri zabezpečení chodu našej ekonomiky. Bolo preto nevyhnutné túto oblasť počas uzamknutej ekonomiky otvoriť,“ hovorí Marek Kramár, generálny riaditeľ Arval Slovakia. Viac informácií v článku.

streda, február 26, 2020
Trh s operatívnym lízingom rastie, ťahajú ho firemní klienti

Aj keď je slovenský trh s operatívnym lízingom v porovnaní so západnými krajinami ešte stále "v plienkach", záujem o túto službu narastá. Potvrdzujú to aj štatistiky spoločnosti Arval Slovakia, ktorá v roku 2019 zaznamenala 7-percentný nárast. Viac informácií v článku.

streda, január 22, 2020
Pri výbere auta do firmy nie je dôležitá len cena, ale aj celkové náklady

Hotovosť, finančný lízing či spotrebný úver alebo operatívny lízing sú spôsoby financovania, ktoré môžu majitelia firiem využiť, ak chcú zriadiť vo firme vozový park. Kým pri prvých dvoch možnostiach potrebujú vstupný kapitál na kúpu či akontáciu, pri operatívnom lízingu platia podnikatelia len prenájom. Viac informácií v článku.

streda, september 25, 2019
Operatívny lízing zaznamenáva v segmente malých a stredných firiem stúpajúci trend.

Môže za to úspora nákladov pri správe firemného vozového parku. Ten pri malých firmách tvorí približne do 10 vozidiel a pri stredne veľkých firmách 10 až 50 vozidiel. Pri operatívnom lízingu šetria podnikatelia nielen náklady na zriadenie vozového parku, no zároveň im odpadajú starosti so servisom vozidiel. Viac informácií v článku.

štvrtok, marec 7, 2019
Arval Slovakia prináša fleetové riešenia už 15 rokov

Spoločnosť Arval Slovakia pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov. Je jedným z lídrov na trhu s podnikovou mobilitou, ktorý spravuje viac ako 7 000 vozidiel a poskytuje inovatívne riešenia pre všetky druhy spoločností. Viac informácií v článku.