Home > Potrebujem Porovnanie > Prečo leasing s Arvalom?

Prečo leasing s Arvalom?

My riadime, vy máte veci pod kontrolou

Outsourcing správy vozového parku šetrí čas a zdroje a zbavuje vás rizika. Môžete si vybrať, v akom rozsahu nás chcete poveriť poskytovaním týchto služieb – vedzte však, že dostanete presne to, čo vám sľúbime.

Vlastníkom vozidla je Arval, preto nielenže za vás riešime všetko potrebné so všetkými zainteresovanými stranami, ale znášame aj všetky súvisiace riziká. Niektorí ľudia si myslia, že spravovanie vozového parku je jednoduchá záležitosť. Keď si však spíšete zoznam zainteresovaných strán – výrobca, dealer automobilov, daňový úrad, poisťovňa, dodávateľ autoskiel, klampiarska dielňa atď., nehovoriac o oddelení ľudských zdrojov vašej spoločnosti – čoskoro si uvedomíte, že je toho viac, ako sa zdá na prvý pohľad. Je však na vás, koľko nám toho zveríte.

Infografika - Outsourcing správy vozového parku.

Záväzky spoločnosti Arval

Podnikateľ prezerajúci si operatívny leasing

Poradíme

Poradíme vám ohľadom podnikovej politiky v oblasti riadenia vozového parku tak, aby zodpovedala potrebám vašej organizácie.
Ľudia spravujúci vozový park

Riadime

Spravujeme váš vozový park a staráme sa o vašich vodičov.
Tablet s ilustráciami poistných udalostí

Poskytujeme hlásenia

Prinášame vám všetky dôležité údaje týkajúce sa vozového parku a uľahčujeme vám tak proces rozhodovania.
Záväzky

Dávame si záväzky

Robíme všetko pre to, aby sme plnili svoje sľuby.

Arval prináša individuálny prístup k leasingu automobilov

Account manažér

Stredom nášho záujmu ste vy a vaši vodiči, preto sa snažíme vás lepšie spoznať. Mnoho ľudí považuje leasing automobilov za službu, ktorú poskytuje profesionálna firma inému podnikateľovi. V Arvale leasing vnímame ako osobnú službu: to je aj pointa nášho s

Jedna kontaktná osoba, ktorá výborne pozná vašu spoločnosť

Account manažér je vaším osobným „styčným dôstojníkom“, na ktorého sa môžete obrátiť pri riešení všetkých každodenných otázok súvisiacich so správou vášho vozového parku. Nech je váš problém akýkoľvek – možno budete chcieť, aby pre vás vyjednal čo najlepšie zmluvné podmienky, alebo budete potrebovať zariadiť údržbu a opravu pre vaše vozidlá – môžete sa spoľahnúť na skutočného profesionála, ktorému záleží na vašej spoločnosti a ktorý si vytvorí úzky pracovný vzťah s vami a vašimi vodičmi. Account manažéri spoločnosti Arval dokážu nájsť správne riešenie na každú otázku, ktoré je v súlade s rámcovou dohodou, dohodou o úrovni poskytovaných služieb a vašou podnikovou politikou v oblasti riadenia vozového parku.

 

Account tím sa stará o plynulý chod vášho vozového parku

Account tím pod vedením account manažéra je zárukou toho, že ste vždy v samotnom centre našich aktivít. Account manažér, ktorý je ústrednou postavou v organizácii tímu, je vašou jedinou kontaktnou osobou. Spolupracuje s account tímom, ktorý tvoria odborníci na prevádzku vozového parku. Títo dojednávajú termíny opráv, zabezpečujú náhradné vozidlá a ešte oveľa viac.

Vždy si dávame záležať na tom, aby sme boli bližšie k našim klientom, ako ostatní hráči na trhu. Darí sa nám to vďaka našej jedinečnej štruktúre, ktorá nám umožňuje naplno využiť všetky výhody veľkej spoločnosti a zároveň poskytnúť našim klientom všetky výhody komunikácie s malou firmou. Dbáme na to, aby naša vzájomná komunikácia nikdy nestrácala tento osobný charakter.