Arval

O spoločnosti Arval

Spoločnosť Arval, ktorá bola založená v roku 1989 a je v úplnom vlastníctve banky BNP Paribas, sa špecializuje na komplexný lízing vozidiel. Arval ponúka svojim zákazníkom, ktorými sú veľké medzinárodné spoločnosti, malé a stredne veľké podniky a profesionáli, na mieru šité riešenia, ktoré optimalizujú mobilitu ich zamestnancov a outsourcujú riziká spojené so správou vozového parku. Spoločnosť Arval nedávno rozšírila svoje zákaznícke segmenty na jednotlivcov. O odborné poradenstvo a kvalitu služieb, ktoré predstavujú základ prísľubu spoločnosti Arval zákazníkom, sa stará v 29 krajinách asi 7 000 zamestnancov. Celkový prenajatý vozový park spoločnosti Arval tvorí 1193910 vozidiel na celom svete (december 2018). 

 • O NÁS

  Arval je zakladajúcim členom Element-Arval Global Alliance, najdlhšie pôsobiacou strategickou alianciou v odvetví správy vozového parku a celosvetovým lídrom s 3 miliónmi vozidiel v 50 krajinách. V rámci BNP Paribas patrí Arval k základnej činnosti retailového bankovníctva.

 • POSOLSTVO SPOLOČNOSTI ARVAL

  Naším posolstvom je poskytovať jednotlivcom a spoločnostiam ľubovoľnej veľkosti riešenia pre komfortné, efektívne a flexibilné využívanie áut.

 • PRÍSĽUB SPOLOČNOSTI ARVAL

  V spoločnosti Arval nám naozaj záleží na klientoch, vodičoch a vozidlách a vďaka nášmu odbornému poradenstvu a rýchlemu a presnému servisu robíme preto všetko.

 • NAŠE PRODUKTY A SLUŽBY

  Produkty a služby spoločnosti Arval sú prispôsobené na mieru, aby umožňovali úspech našich zákazníkov. Ponúkame kompletné portfólio produktov a služieb lízingu vozového parku v nasledujúcich oblastiach:

  • Dlhodobý prenájom – známy aj ako lízing vozidiel alebo firemný lízing. Ide o bezproblémový spôsob prenájmu firemných áut a dodávok na 2, 3, 4 alebo 5 rokov. Je ideálny pre profesionálnych vodičov, ktorí najazdia veľa kilometrov, alebo ako nástroj pre nábor a udržiavanie zamestnancov.
  • Flexibilný prenájom –  jednoduchý, flexibilný a z hľadiska konkurencie cenovo výhodný prístup k vozidlám na ľubovoľné obdobie od 1 do 24 mesiacov. Ideálne na pokrývanie sezónneho vrcholového dopytu, skúšobných lehôt personálu, zmlúv na dobu určitú alebo ako predzmluvné vozidlo na lízing.

Prečo Arval? Why Arval

Dôverujte nám :

nadnárodný partner s viac ako 30-ročnými skúsenosťami

Staňte sa našimi partnermi :

náši experti vám navrhnú optimálne riešenia

Spoľahnite sa na nás :

sme vám kedykoľvek k dispozícii

Just Drive:

zjednodušujeme správu a prevádzku vášho vozového parku