Arval

O spoločnosti Arval

Arval, špecialista na Full-Service operatívny leasing, bol založený v roku 1989 bankovnou spoločnosťou BNP PARIBAS, ktorá je jeho jediným vlastníkom. Arval ponúka svojim zákazníkom - veľkým medzinárodným korporátom, malým a stredným podnikom a kvalifikovaným pracovníkom - riešenia na mieru, ktoré optimalizujú mobilitu zamestnancov a externe zaisťujú riziká spojené so správou vozového parku. Nedávno naviac ARVAL rozšíril svoj segment zákazníkov a momentálne ponúka aj svoje služby jednotlivcom. Odborné poradenstvo a kvalitné služby, ktoré tvoria základy vzťahu Arvalu so svojimi zákazníkmi sú poskytované približne 8000 zamestnancvami v 30 krajinách celého sveta. Celkový vozový park Arvalu tvorí skoro 1,5 milióna vozidiel po celom svete (koniec roka 2021).

 • O NÁS

  Arval je zakladajúcim členom Element-Arval Global Alliance, najdlhšie pôsobiacou strategickou alianciou v odvetví správy vozového parku a celosvetovým lídrom s 3 miliónmi vozidiel v 50 krajinách. V rámci BNP Paribas patrí Arval k základnej činnosti retailového bankovníctva.

  les

   

 • POSOLSTVO SPOLOČNOSTI ARVAL

  Naším posolstvom je poskytovať jednotlivcom a spoločnostiam ľubovoľnej veľkosti riešenia pre komfortné, efektívne a flexibilné využívanie áut.

  stromy

 • PRÍSĽUB SPOLOČNOSTI ARVAL

  V spoločnosti Arval nám naozaj záleží na klientoch, vodičoch a vozidlách a vďaka nášmu odbornému poradenstvu, rýchlemu a presnému servisu robíme preto všetko.

  auto

   

 • NAŠE PRODUKTY A SLUŽBY

  Produkty a služby spoločnosti Arval sú prispôsobené na mieru, aby umožňovali úspech našich zákazníkov. Ponúkame kompletné portfólio produktov a služieb leasingu vozového parku v nasledujúcich oblastiach:

  • Dlhodobý prenájom – známy aj ako leasing vozidiel alebo firemný leasing. Ide o bezproblémový spôsob prenájmu firemných áut a dodávok na 2, 3, 4 alebo 5 rokov. Je ideálny pre profesionálnych vodičov, ktorí najazdia veľa kilometrov, alebo ako nástroj pre nábor a udržiavanie zamestnancov.
  • Flexibilný prenájom –  jednoduchý, flexibilný a z hľadiska konkurencie cenovo výhodný prístup k vozidlám na ľubovoľné obdobie od 1 do 24 mesiacov. Ideálne na pokrývanie sezónneho vrcholového dopytu, skúšobných lehôt personálu, zmlúv na dobu určitú alebo ako predzmluvné vozidlo na leasing.

Prečo Arval? Why Arval

Dôverujte nám :

nadnárodný partner s viac ako 30-ročnými skúsenosťami

Staňte sa našimi partnermi :

náši experti vám navrhnú optimálne riešenia

Spoľahnite sa na nás :

sme vám kedykoľvek k dispozícii

Just Drive:

zjednodušujeme správu a prevádzku vášho vozového parku