VW_gti

Flexibilný prenájom : Riešenie pre Vás od 1 do 24 mesiacov

Keď potrebujete vozidlo rýchlo, či už okamžite, na krátke alebo dlhšie obdobie. Flexibilný prenájom vám dáva priamy prístup k flexibilnému riešeniu správy vozového parku s konkurencieschopnými cenami. Plaťte za to, čo využívate, pokoj na duši je zdarma v cene.

Pružný prenájom Arval je pestrá, jednoduchá a transparentná voľba. Rýchlo naplní potrieby súvisiace s vozidlom – 1 až 24 mesiacov. Získajte prístup k radu vozidiel Arval (osobných či ľahkých úžitkových) a služieb, ktoré splnia vaše podnikateľské potreby.

Flexibilita

Prenajmite si vozidlo od 1 do 24 mesiacov, pričom trvanie a počet najazdených kilometrov sú prispôsobené vašej potrebe (prebiehajúcu zmluvu môžete pritom meniť). Zahŕňa zmluvy „viacerých vodičov“.

Pokoj na duši

Platí pre všetky služby Arval. K tomu jednoduché zmluvy, rýchle schválenie, dodanie a vrátenie vozidla.

Kvalita

Vyberte si zo širokej ponuky kategórií vozidiel. Najaktuálnejšia ponuka vozidiel s plnou výbavou, podporovaná skúsenosťami spoločnosti Arval.


Arval plne chápe, že vaše podnikanie je dynamické. Pokiaľ ide o vašich projektových pracovníkov, konzultantov, zamestnancov počas skúšobnej doby, pilotné projekty či predbežné dodanie: prispôsobíme sa vášmu prostrediu, ktoré sa môže meniť s tým, ako sa mení vaše podnikanie. Zakaždým, keď budete potrebovať auto alebo zmeniť trvanie a počet najazdených kilometrov, sme prístupní a flexibilní.

Flexibilný prenájom vám dáva možnosť využívať všetky výhody kompletného prenájmu, ktorý vyhovuje vašim obchodným cieľom, príležitostiam a požiadavkám. Vaše vozidlo na flexibilný prenájom dodáme do 48 hodín alebo v deň, ktorý si vyberiete. 

Flexibilný prenájom je perfektne zladený s vaším rozpočtom a prispôsobuje sa rýchlosti vášho podnikania.

Potrebujete viac informácií?
Zavolajte nám na tel. číslo +421 (0)2 57 108 000 alebo Vás kontaktujeme my.

Prečo Arval? Corporate

Dôverujte nám :

nadnárodný partner s viac ako 30-ročnými skúsenosťami

Staňte sa našimi partnermi :

náši experti vám navrhnú optimálne riešenia

Spoľahnite sa na nás :

sme vám kedykoľvek k dispozícii

Just Drive:

zjednodušujeme správu a prevádzku vášho vozového parku