Ganzheitliches Flottenmanagement für Ihre elektronische Flotte

Spoločenská zodpovednosť podnikov: Zelenší vozový park

Spoločnosť Arval môže podporiť váš prechod na nízkouhlíkovú mobilitu a zároveň ponúknuť lepšie podmienky pre vašich zamestnancov. Zodpovedné riadenie vozového parku sa v súčasnosti musí zameriavať na spoločenskú zodpovednosť a trvalú udržateľnosť.

 • 1. ELEKTROMOBILY

  Aby sme pre vás našli tie správne vozidlá, môžeme vykonať SMART audit vášho vozového parku a analyzovať jeho využitie a potreby. Posúdime veľkosť vozidla, jeho používanie a počet najazdených kilometrov a poradíme vám, či vám elektromobil alebo hybridné modely môžu pomôcť pri šetrení nákladov a plnení vašich kľúčových ukazovateľov výkonnosti spoločenskej zodpovednosti podnikov. Ponúkame dokonca aj elektrické ľahké úžitkové vozidlá.

  Riešenia nabíjania

  Ponuka spoločnosti Arval pre elektromobily zahŕňa nabíjaciu infraštruktúru, ktorá je nainštalovaná vedľa vášho pracoviska aj v domoch vodičov. To znamená, že keď to váš vozový park bude potrebovať, budete mať vždy k dispozícii dostatok nabíjacích miest, a to so zaznamenaným používaním a jednoduchými platobnými kartami.

  Vyskúšajte pred leasingom

  Vďaka nám je prechod k elektromobilom jednoduchý. Jazda a nabíjanie elektrických vozidiel je pre mnohé spoločnosti novinkou. Preto ponúkame skúšobnú lehotu: môžete si na jeden alebo dva mesiace zobrať elektromobil na skúšku, zistiť, či je pre vašu firmu vhodný, a vrátiť ho bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

  Green car

 • 2. MOBILITA A CARSHARING

  Lepšia mobilita zvyšuje vašu úspešnosť v oblasti spoločenskej zodpovednosti podnikov. Keď ste na čele revolúcie v mobilite, ste aj na čele v úsilí o dosiahnutie trvalej udržateľnosti. Správa vozového parku už neznamená iba zaoberať sa osobnými automobilmi a dodávkami. Okrem elektromobilov môžeme ponúknuť carsharing, ako aj zdieľanie bicyklov a dojazdové riešenia s nulovými emisiami.

  zdieľanie vozidiel

   

 • 3. BEZPEČNOSŤ ZAMESTNANCOV

  V rámci nášho špecializovaného centra podpory vodičov predstavuje miesto pobytu a bezpečnosť vašich vodičov vždy našu prioritu. V call centre pracujú špecialisti, ktorí sú pripravení reagovať na akúkoľvek otázku ohľadom údržby, opráv a servisu, ponúknuť cestnú asistenciu, alebo ponúknuť poradenstvo zamerané na poistenie a riešenie nehôd.

  security

   

Potrebujete viac informácií?
Zavolajte nám na telefónne číslo +421 (0)2 57 108 000 alebo Vás kontaktujeme my.

Prečo Arval? Corporate

Dôverujte nám :

nadnárodný partner s viac ako 30-ročnými skúsenosťami

Staňte sa našimi partnermi :

náši experti vám navrhnú optimálne riešenia

Spoľahnite sa na nás :

sme vám kedykoľvek k dispozícii

Just Drive:

zjednodušujeme správu a prevádzku vášho vozového parku