Úspory

Efektívnosť a úspory

Arval vám ponúka službu kompletnej správy vozového parku. Outsourcovaním procesov komunikujeme priamo s vašimi vodičmi a staráme sa o každodennú administratívu mobility zamestnancov. Vďaka vyše 30-ročným skúsenostiam a službám svetovej triedy zefektívňujeme váš vozový park a celkové podnikanie a šetríme vám peniaze.

 • 1. ZNÍŽENIE NÁKLADOV NA VOZOVÝ PARK VĎAKA SLUŽBE ARVAL OUTSOURCING SOLUTIONS (AOS)

  Služba Arval Outsourcing Solutions (AOS) maximálne uľahčuje život manažérovi vozového parku (alebo akémukoľvek špecialistovi zodpovednému za správu vozového parku). Do vášho podnikania prinesieme najnovšie nástroje, zásady a postupy digitálnej podpory vozového parku. Vzhľadom na snahu o optimalizáciu celkových nákladov na vlastníctvo je outsourcing služieb vozového parku jasná voľba.

  outsource_auto

   

 • 2. ŠPECIALIZOVANÝ TÍM KLIENTSKEJ STAROSTLIVOSTI

  Naša jedinečná štruktúra zahŕňa špecializovaný tím klientskej starostlivosti, ktorý zabezpečuje všetky naše kompletné lízingové služby. Tento tím klientskej starostlivosti pôsobí ako vaša vlastná minispoločnosť na správu vozového parku. Vďaka tomu sme k našim zákazníkom bližšie ako ostatní hráči na trhu. Naše tímy klientskej starostlivosti využívajú všetky výhody veľkého operátora a súčasne zabezpečujú pre našich klientov špecializovaných miestnych odborníkov.

   

  tím klientskej starostlivosti

   

 • 3. PONUKA KVALITY SPOLOČNOSTI ARVAL: NEUSTÁLE ZLEPŠOVANIE VÝKONNOSTI

  Efektivita v oblasti kvality má zásadný význam: na zvyšovaní kvality a zlepšovaní výkonnosti nám záleží viac ako ktorejkoľvek inej spoločnosti na trhu. Používame štyri piliere na meranie našej výkonnosti na základe reakcií vodičov, ktoré zisťujeme prostredníctvom špecializovaných prieskumov spokojnosti vodičov, a reakcií osôb zodpovedných za rozhodovanie, ktoré zisťujeme prostredníctvom skóre v prieskume Net Promoter. Vďaka tomu môžeme neustále analyzovať všetky naše produkty a projekty s cieľom trvale vyhodnocovať, ako slúžime našim zákazníkom. Máme špecifické procesy prispôsobené všetkým potrebám.

   

  zlepšovanie

   

 • 4. PREDAJ A SPÄTNÝ LEASING: PRECHOD NA LEASING

  Predaj a spätný lízing môže pomôcť spoločnostiam prejsť od nákladného modelu priameho nákupu k efektívnejšiemu kompletnému lízingovému prístupu. Je to tiež atraktívny finančný nástroj, ktorý spoločnostiam pomáha uvoľniť finančné prostriedky a kapitál.
   

  efectivity

   

 • 5. PREPOJENÝ VOZOVÝ PARK: MY ARVAL A ARVAL DIGITAL SUITE

  Náš balík správ My Arval spoločnostiam umožňuje, aby porovnávali a analyzovali kľúčové ukazovatele výkonnosti a používateľské trendy na mesačnej báze. To vám pomôže pri príprave vášho rozpočtu a zefektívnení správy vozového parku. Môžete dokonca integrovať podrobné údaje tretích strán – vrátane telematiky, palubných kamier a poistenia – a získať tak miestny alebo globálny prehľad o svojom vozovom parku.

  man_in_car

   

Potrebujete viac informácií?
Zavolajte nám na telefónne číslo +421 (0)2 57 108 000 alebo Vás kontaktujeme my.

Prečo Arval? Corporate

Dôverujte nám :

nadnárodný partner s viac ako 30-ročnými skúsenosťami

Staňte sa našimi partnermi :

náši experti vám navrhnú optimálne riešenia

Spoľahnite sa na nás :

sme vám kedykoľvek k dispozícii

Just Drive:

zjednodušujeme správu a prevádzku vášho vozového parku