Co je operativní leasing

Dlhodobý prenájom: Čo je to „leasing s kompletným servisom“ ?

Leasingové riešenia s plným servisom sú navrhnuté pre vás a vašu firmu. Vyberte si riešenia dlhodobého prenájmu od Arval na 2 až 5 rokov a jazdite bez starostí.

S naším leasingovým balíčkom s kompletným servisom dostanete celkom nové auto či dodávku na tak dlho, ako len chcete (väčšinou od 2 do 5 rokov). Platíte jednoducho fixné mesačné splátky a po splatení len vrátite vozidlo spoločnosti Arval (nemusíte sa viac zaoberať nepredvídateľným trhom jazdených vozidiel!).

To najlepšie bezproblémové riešenie pre mobilitu vášho podnikania !

Najlepšia hodnota pre vaše podnikanie

Získajte pre svoje podnikanie výhodnú ponuku s najlepšou hodnotou a jazdite na novom aute bez obáv zo znehodnotenia.

Zvýšte svoj zisk

Optimalizujte svoj peňažný tok s pevnou mesačnou sadzbou. Svoj rozpočet môžete ľahko predvídať a vylúčiť prekvapenia.

Bez problémov

Všetky služby sú v cene, sústreďte sa len na svoje podnikanie a ušetrite čas.

Prispôsobená mobilita

Vyberte si z veľkého výberu značiek a kvalitných modelov, potom prispôsobte svoje trvanie a najazdené kilometre, ktoré budú vyhovovať vašim potrebám.

Vybrali si Arval pre svoj business

Offer Type (field_offer_type)
 • Operatívny lízing - najlepšia voľba

  Vzhľadom na rôznorodosť nášho autoparku, najazdené kilometre a využitie vozidiel je operatívny lízing naozaj najlepšia voľba. Nemusíme sa starať o výber správneho servisu, o kúpu pneumatík a podobne. Razím teóriu, že nikto nie je expertom na všetko. A preto tak ako my sme experti na reklamu na mieste predaja, tak považujeme spoločnosť Arval za expertov v správe autoparku a s radosťou im ju prenechávame.
  A. Didov, managing director
 • Najlepší pomer ceny a kvality

  Arval vnímame ako podobne zákaznícky orientovanú firmu, ako sme my. Arvalu záleží na klientovi, urobili so mnou veľmi detailnú analýzu potrieb, mal som z toho dobrý pocit. Vo výberovom konaní ponúkol najlepší pomer ceny a kvality a dnes sme partnermi.
  J. Sopko, riaditeľ
 • Servis 24 hodín sedem dní v týždni

  Po mzdách je u nás druhý najvyšší náklad mobilita zamestnancov, ktorí musia byť zákazníkom k dispozícii 24 hodín denne sedem dní v týždni. Pre operatívny lízing sme sa preto rozhodli z praktických dôvodov. Arval sme si vybrali preto, lebo nám vedel splniť všetky požiadavky spojené s prevádzkou vozového parku a poskytol nám najlepšie podmienky, a to nielen finančne.
  J. Hriňa, generálny riaditeľ
 • Vysoká profesionalita, na klientov orientovaný servis

  So spoločnosťou Arval spolupracujeme už niekoľko rokov a rokmi je overená aj vysoká profesionalita, na klientov orientovaný servis, ako aj flexibilný prístup pri riešení našich operatívnych požiadaviek a potrieb. Z toho dôvodu môžem služby spoločnosti Arval len vrelo odporúčať.
  B. Jančuška, riaditeľ predaja
 • Každá ponuka vytvorená na mieru

  Boli sme jednou z prvých firiem, ktorá v Arvale využila ponuku elektromobilov. Išlo o štyri dodávky Nissanu E-NV-200. Vtedy to bola nová, zaujímavá skúsenosť, pri ktorej si obe spoločnosti nastavili určitú filozofiu. Vopred sme nepoznali všetky detaily, ako to bude vychádzať v rámci servisných nákladov, do akej miery budú tieto autá spoľahlivé, aká bude po rokoch reálna životnosť batérie a aký bude ich dojazd. Ukázalo sa to však ako dobrý ťah a osvedčilo sa nám to.
  R. Nemček, riaditeľ
 • Nemusíte sa starať o nič

  Spokojnosť s autom aj s Arval servisom - okrem tankovania sa v podstate nemusíte starať o nič iné! Pomohli nám s výberom toho správneho vozidla do ľahšieho terénu aj do mesta.
  S. Olejár
 • Radosť spolupracovať, radosť komunikovať

  S Arvalom spolupracujeme už 2 roky a sme veľmi spokojný. Vnímame spoluprácu s leasingovkou ako súboj cena vs kvalita služby. Ísť tvrdo po cene má svoje úskalia. Schovávať vysokú cenu a zbytočne predražené služby nie je úplne dobré. Arval však dáva tento súboj na výbornú! Radosť spolupracovať, radosť komunikovať.
  D. Duranka, COO
 • Nájdite svoje obľúbené značky

  Potrebujete viac informácií?
  Zavolajte nám na telefónne číslo +421 (0)2 57 108 000 alebo Vás kontaktujeme my.

  Prečo Arval? Small business

  Dôverujte nám :

  nadnárodný partner s viac ako 30-ročnými skúsenosťami

  Staňte sa našimi partnermi :

  náši experti vám navrhnú optimálne riešenia

  Spoľahnite sa na nás :

  sme vám kedykoľvek k dispozícii

  Just Drive:

  zjednodušujeme správu a prevádzku vášho vozového parku