WW

Medzinárodné pôsobenie

Spoločnosť Arval založená v roku 1989 a plne vlastnená spoločnosťou BNP Paribas sa špecializuje na lízing vozidiel s kompletným servisom. Arval ponúka svojim zákazníkom, ktorými sú veľké medzinárodné spoločnosti, malé a stredne veľké podniky a profesionáli, na mieru šité riešenia, ktoré optimalizujú mobilitu ich zamestnancov a outsourcujú riziká spojené so správou vozového parku. Spoločnosť Arval nedávno rozšírila svoje zákaznícke segmenty na jednotlivcov. O odborné poradenstvo a kvalitu služieb, ktoré predstavujú základ prísľubu spoločnosti Arval zákazníkom, sa stará v 29 krajinách asi 7 000 zamestnancov. Celkový prenajatý vozový park spoločnosti Arval tvorí 1193910 vozidiel na celom svete (december 2018).

mapa

Arval je zakladajúcim členom Element-Arval Global Alliance, najdlhšie pôsobiacou strategickou alianciou v odvetví správy vozového parku a jasným celosvetovým lídrom s 3 miliónmi vozidiel v 50 krajinách v severnej Amerike, latinskej Amerike, regióne EMEA a ázijsko-pacifickom regióne. Všetci členovia aliancie Element-Arval Global Alliance majú vo svojich príslušných krajinách vedúce postavenie.

Spolu s našimi medzinárodnými partnermi ponúkame vyladené produkty a služby lízingu áut pre spoločnosti vrátane možností prispôsobenia s cieľom splniť miestne predpisy a podmienky trhu.

Ak chcete zistiť viac o našom pôsobení vo vašej krajine, regióne či kontinente, pozrite si našu interaktívnu mapu.

 

Prečo Arval? Why Arval

Dôverujte nám :

nadnárodný partner s viac ako 30-ročnými skúsenosťami

Staňte sa našimi partnermi :

náši experti vám navrhnú optimálne riešenia

Spoľahnite sa na nás :

sme vám kedykoľvek k dispozícii

Just Drive:

zjednodušujeme správu a prevádzku vášho vozového parku