Financement

Majte svoj rozpočet pod kontrolou : Arval pridáva hodnotu

Arval vás odbremení od nepredvídateľnosti spojenej s kúpou, údržbou a predajom áut a dodávok. Vaše platby sú pevné a väčšinou nižšie, než koľko by ste platili za každú nákladovú položku samostatne. My sa sústredíme na vaše autá a dodávky, takže vy sa môžete sústrediť na svoje podnikanie. Vďaka našej veľkosti a vzťahom s výrobcami áut máme vozidlá za oveľa výhodnejšie ceny, než aké by dostala ľubovoľná individuálna firma. Tieto úspory prenášame na vás a k tomu prihadzujeme komplexný balík služieb. 

 • NAJLEPŠIA HODNOTA ZA PENIAZE

  Ako vlastník malého podniku nechcete, aby riziko znehodnotenia majetku išlo na váš vrub – prenechajte ho radšej nám. Keď vypočítame mesačné náklady na vaše nové auto alebo dodávku, nemusíte si robiť starosti zháňaním peňazí na jeho kúpu, údržbu či následný predaj. Namiesto toho tieto prevádzkové náklady spojíme do jednej jednoduchej, pevnej mesačnej platby.

  Leasing Kúpa
  Všetky služby v cene (zahrňte odkaz na služby) ✔️
  Predvídateľnosť nákladov ✔️
  Ušetrite čas venovaný údržbe vozidla ✔️
  Správa faktúr Pevný mesačný poplatok Premenlivé poplatky
 • ZNÍŽTE SVOJE RIZIKO

  Arval vám pomáha nastaviť rozpočet pre autá, ktoré potrebujete v podnikaní. Neplatíte náklady vopred ani náklady na servis a údržbu, ktoré by vám inak vznikali. Nemusíte sa tiež zaoberať nákladmi na ďalší predaj, keď bude čas vzdať sa vozidla. Okrem toho vás Arval udrží na ceste, ak sa počas zmluvného obdobia čokoľvek stane s vozidlom.

 • ZVÝŠTE SVOJ ZISK

  Ponúkame vám toho oveľa viac, než čo by ste získali v miestnej požičovni alebo showroome. Arval vnáša do vašich nákladov na vozidlá jednoduchosť a transparentnosť, čím vám dáva slobodu robiť to, čo je najlepšie: riadiť svoje podnikanie. Nesnažte sa kupovať ani predávať na nepredvídateľnom trhu áut z druhej ruky – využite leasing so spoločnosťou Arval a my urobíme všetko za vás. 

 • POTREBUJETE LEASING NA STREDNÉ ALEBO DLHÉ OBDOBIE?

  Strednodobý prenájom navrhnutý pre dočasných zamestnancov, sezónne vrcholy či krátke projekty vám umožňuje zvoliť si trvanie, ktoré je pre vás správne. Aj v prípade, že chcete prosto pravidelne meniť vozidlá, si jednoducho vyberte kategóriu vozidla a lehotu od 1 do 24 mesiacov – najlepšie vozidlo svojej triedy môže byť okamžite vaše.

  Ak potrebujete vyhradené vozidlo na dlhšie, zvoľte dlhodobý prenájom: riešenia leasingu áut a dodávok pre balíky šité viac na mieru, s vozidlom podľa vášho výberu (dokonca vybavené vašou značkou a prispôsobené pre vás) na 2 až 5 rokov. 

Prečo Arval? Small business

Dôverujte nám :

nadnárodný partner s viac ako 30-ročnými skúsenosťami

Staňte sa našimi partnermi :

náši experti vám navrhnú optimálne riešenia

Spoľahnite sa na nás :

sme vám kedykoľvek k dispozícii

Just Drive:

zjednodušujeme správu a prevádzku vášho vozového parku