Brochure

Riadenie vodičov a zamestnanecká lojalita s Arvalom

Vďaka našim službám a riešeniam mobility je každodenný život vašich vodičov jednoduchší, ľahší a efektívnejší. To vám zase pomôže rozvíjať pohodu a zvyšovať lojalitu zamestnancov. Použite riešenia spoločnosti Arval, aby sa vaši vodiči a zamestnanci cítili ocenení.

 • 1. RIADENIE VODIČOV

  Riadenie vodičov je bežný, ale komplikovaný aspekt správy vozového parku. Pretože vodičom ponúkame najlepšiu podporu vozového parku na trhu, vaši zamestnanci sa cítia ocenení. To pomáha zlepšiť zapojenie zamestnancov a udržať si ich.

  Vďaka tomu, že sa vaša spoločnosť nebude musieť zaoberať rutinnou správou vozového parku, oddelenia a manažéri budú mať viac času (a rozpočtových zdrojov), aby sa mohli sústrediť na svoje hlavné činnosti.

  Centrum podpory vodičov

  Čím je vaša ponuka mobility lepšia, tým je vaša spoločnosť atraktívnejšia. Služba Arval for Employee poskytuje vašim zamestnancom osobné benefity a prístup k širokej škále možností mobility na pracovisku alebo aj na cestách, kde môžu využívať váš firemný intranet alebo svoj mobilný telefón.

  Osobný prístup k službe Arval for Me dokonca umožňuje zamestnancom, aby zabezpečili servis svojho rodinného vozidla prostredníctvom siete dôveryhodných dodávateľov spoločnosti Arval.

  Spokojnosť vodičov

  Chápeme, že spokojní vodiči sú lojálnejší zamestnanci. Používame špecializované prieskumy spokojnosti vodičov a reakcie následne meriame. Meriame aj reakcie osôb zodpovedných za prijímanie rozhodnutí. Na tento účel používame hodnotenie Net Promoter Score. U nás v spoločnosti Arval považujeme sťažnosti za dar, pretože nám umožňujú neustále zlepšovať naše služby. Naše produkty neustále analyzujeme, aby sme vám a vašim vodičom mohli slúžiť ešte lepšie.

  zamestnanec

 • 2. SÚSTREDIŤ SA NA STRATÉGIU, OUTSOURCOVAŤ ZVYŠOK

  Spoločnosť Arval Outsourcing Solutions zaručuje, že v prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov všetci vodiči získajú pomoc a podporu. Naše špecializované centrum podpory vodičov znamená, že žiadny vodič nikdy neostane sám. V call centre pracujú špecialisti, ktorí sú pripravení reagovať na akékoľvek podnety, počnúc otázkami na obsah lízingovej zmluvy až po nehody a cestnú asistenciu.

  Spoločnosť Arval vám pomôže s najbežnejšími úlohami, čo vám umožní sústrediť sa na viac strategickú správu vozového parku.

 • 3. BUDOVANIE ZAMESTNANECKEJ LOJALITY SO SLUŽBOU ARVAL FOR EMPLOYEES

  Venujeme sa vašim vodičom, pričom venujeme pozornosť detailom a poskytovaniu kvalitných služieb. Veríme, že to ocenia svojou lojalitou k vašej spoločnosti.

  Mobilita a carsharing

  Najmä zamestnanci v mestách hľadajú moderné možnosti mobility, ktoré idú nad rámec lízingu. Carsharing, ktorý je súčasťou našich politík ľudských zdrojov, predstavuje atraktívny benefit najmä pre výkonných profesionálov a uchádzačov o zamestnanie. Môžete ho využiť na služobnú alebo osobnú cestu, na hodinu alebo na celý víkend. Rozhodnutie pre carsharing vám umožní optimalizovať mieru využitia vašich vozidiel. Zároveň sa stanete súčasťou zdieľanej ekonomiky.

  Spoločnosť Arval môže ponúknuť aj zdieľanie bicyklov pre dopravu na dvoch kolesách. Súčasťou služby je poistenie, zaškolenie , vybavenie a podpora na mieste.

Potrebujete viac informácií?
Zavolajte nám na tel. číslo +421 (0)2 57 108 000 alebo Vás kontaktujeme my.

Prečo Arval? Corporate

Dôverujte nám :

nadnárodný partner s viac ako 30-ročnými skúsenosťami

Staňte sa našimi partnermi :

náši experti vám navrhnú optimálne riešenia

Spoľahnite sa na nás :

sme vám kedykoľvek k dispozícii

Just Drive:

zjednodušujeme správu a prevádzku vášho vozového parku