Arval

Dôveryhodný partner

Vy len jazdite – my sa postaráme o zvyšok. Vyše 30 rokov pomáhame spoločnostiam všetkých veľkostí udržať si flexibilitu a zbavujeme ich starostí s vozidlami. Odborné rady a kvalita služby – tieto vlastnosti charakterizujú záväzok spoločnosti Arval voči zákazníkovi. 

Arval

 

 • PREČO SI ZVOLIŤ ARVAL?

  Dôveryhodný partner 

  Ako líder na trhu pôsobiaci vyše 30 rokov máme históriu, ktorej môžete dôverovať. Naše pobočky v 29 krajinách sa starajú o viac než 1,2 milióna áut na cestách. Veľkosť nášho podniku nám umožňuje kupovať vozidlá a služby vo veľkom a dosiahnuté úspory prenášať na vás – nášho zákazníka. Sme tiež súčasťou BNP Paribas, jednej z najväčších bánk na svete.

  Záleží nám na vás

  Naše vyhradené tímy podpory si dávajú záležať, aby pochopili vaše podnikanie. Vysvetlíme vám všetky naše služby a vyhodnotíme, čo by mohlo vášmu podnikaniu ušetriť čas a peniaze. Sme tu preto, aby sme vám pomohli, a záleží nám na tom, aby sme vám poskytli tú najlepšiu možnú skúsenosť. 

  Odborná podpora 24/7

  V prípade poruchy, pomocného vozidla alebo jednoducho každodennej podpory ohľadom správy sú naše tímy k dispozícii, aby odpovedali na všetky vaše žiadosti spôsobom, ktorý vám vyhovuje. Sme vaši nezávislí sprievodcovia, ktorí nadšene zjednodušujú a optimalizujú vaše podnikanie. 

  Výnimočný zážitok 

  Ponúkame neutrálne, objektívne poradenstvo naprieč veľkým radom značiek. Poskytujeme tiež komplexný zážitok, ale ponúkame vám len to, čo potrebujete. Dokonca priebežne analyzujeme vaše potreby a navrhujeme zmeny.

Zjednodušujeme celý proces prevádzkovania firemného vozidla. Stačí nám prezradiť vaše potreby: a my vám pomôžeme nájsť pre vás to najlepšie. Vždy budete komunikovať iba s jednou spoločnosťou a mať jednu pevnú mesačnú faktúru, v ktorej budú zahrnuté služby ako servis, údržba a pneumatiky. Vozidlo vieme dokonca prispôsobiť o regály, logá alebo telematiku, aby vyhovovalo potrebám vašej spoločnosti. 

Potrebujete viac informácií?
Zavolajte nám na telefónne číslo +421 (0)2 57 108 000 alebo Vás kontaktujeme my.

Prečo Arval? Small business

Dôverujte nám :

nadnárodný partner s viac ako 30-ročnými skúsenosťami

Staňte sa našimi partnermi :

náši experti vám navrhnú optimálne riešenia

Spoľahnite sa na nás :

sme vám kedykoľvek k dispozícii

Just Drive:

zjednodušujeme správu a prevádzku vášho vozového parku