Sustainable Mobility Roads

Mobilita: Riešenia nad úrovňou správy vozidiel

Spoločnosť Arval je poskytovateľom služieb komplexnej mobility. Vaše potreby v oblasti správy vozového parku niekedy siahajú ďalej, ako je iba správa vozidiel. Ako spoľahlivý partner a súčasť banky BNP Paribas vám môžeme pomôcť na každom kroku - alebo šliapnutí na pedál - na vašej ceste za mobilitou.

 • 1. KOMPLETNÝ LEASINGOVÝ SERVIS

  Kompletné leasingové služby (FSL) sú stále naše najdôležitejšie a najobľúbenejšie riešenie mobility. V porovnaní s priamym nákupom je FSL vždy lepšia možnosť mobility, pretože spoločnosť Arval vám môže okamžite ponúknuť celý rad riešení mobility vozového parku.

  Vďaka technológiám a najlepšej logistike vo svojej triede, ktoré poskytuje partner pre dlhodobú podporu vozového parku, získajú podniky „vozidlá na požiadanie“, o ktoré majú záujem. Veríme, že leasing vozidiel a outsourcing prináša podnikom lepšie podmienky.

 • 2. NOVÉ RIEŠENIA MOBILITY

  Carsharing

  Carsharing (alebo zdieľanie vozidiel) je inovatívne riešenie od spoločnosti Arval pre obchodné vzťahy B2B aj B2C. Carsharing je cenný nástroj na znižovanie nákladov. Dá sa tiež ľahko integrovať do vašich politík ľudských zdrojov ako vecný benefit pre zamestnancov, ktorý podporuje zdravie a pohodu, ako aj spoločenskú zodpovednosť podnikov.

  Green Fleet & EV

  Arval pomáha podnikom nielen s elektromobilmi, ale aj s celou infraštruktúrou elektrifikácie. „SMaRT“ audit analyzuje využitie a potreby vášho vozového parku. Partnerstvo so spoločnosťou New Motion nám umožňuje nainštalovať komplexnú nabíjaciu infraštruktúru na vašich pracoviskách a dokonca aj v domácnostiach zamestnancov.

  Riešenia pre dve kolesá

  Spoločnosť Arval začala ponúkať zdieľanie bicyklov v Holandsku a Belgicku a úspešné podnikanie sa čoskoro rozšíri aj do ďalších krajín Európy. Zdieľanie bicyklov ponúka inovatívne dojazdové riešenia s nulovými emisiami pre pracovné cesty aj krátke dochádzanie do práce.

 • 3. SPRÁVA VOZOVÉHO PARKU

  Každý rok (alebo dvakrát ročne podľa vašich preferencií) vám preto poskytujeme bezplatnú analýzu na mieru. Naši manažéri starostlivosti o firemných klientov znova vyhodnotia vaše potreby v oblasti mobility od geografie cez miesta určenia až po obchodnú stratégiu a zabezpečia, že pre svoju firmu získate najlepšie možné produkty a služby Arval.

  Poznať vaše podnikanie je naša zodpovednosť.

Potrebujete viac informácií?
Zavolajte nám na telefónne číslo +421 (0)2 57 108 000 alebo Vás kontaktujeme my.

Prečo Arval? Corporate

Dôverujte nám :

nadnárodný partner s viac ako 30-ročnými skúsenosťami

Staňte sa našimi partnermi :

náši experti vám navrhnú optimálne riešenia

Spoľahnite sa na nás :

sme vám kedykoľvek k dispozícii

Just Drive:

zjednodušujeme správu a prevádzku vášho vozového parku