HUB SME

Flexibilný prenájom : Kedykoľvek potrebujete vyraziť na cestu

Môžete si voľne vybrať kategóriu vozidla a dĺžku zmluvy vyhovujúce vašim potrebám, nech je to auto na 1 či 24 mesiacov.

Rastie vaša firma alebo potrebujete dodávku na letnú špičku, otvárate novú kanceláriu alebo chcete vyskúšať nové smerovanie logistiky: podporíme vás pri akejkoľvek vašej príležitosti! Strednodobý prenájom je riešenie na pokrytie vašich potrieb súvisiacich s rastom alebo vyriešenie krátkodobých problémov.

Vyberte si vozidlo, kliknite na obdobie a vyrazte !

Flexibilita

Keď potrebujete rýchlo auto alebo dodávku. Vy si vyberiete kategóriu, my vám dáme lízing na 1 až 24 mesiacov. Jednoduché!

Pokoj na duši

Získate úplný prístup k službám Arval a vynikajúcemu zákazníckemu servisu. 

Kvalita

Široký výber kategórií vozidiel, len tých najlepších vo svojej triede a s plnou výbavou. 

Vybrali si Arval pre svoj business

Offer Type (field_offer_type)
 • Operatívny lízing - najlepšia voľba

  Vzhľadom na rôznorodosť nášho autoparku, najazdené kilometre a využitie vozidiel je operatívny lízing naozaj najlepšia voľba. Nemusíme sa starať o výber správneho servisu, o kúpu pneumatík a podobne. Razím teóriu, že nikto nie je expertom na všetko. A preto tak ako my sme experti na reklamu na mieste predaja, tak považujeme spoločnosť Arval za expertov v správe autoparku a s radosťou im ju prenechávame.
  A. Didov, managing director
 • Najlepší pomer ceny a kvality

  Arval vnímame ako podobne zákaznícky orientovanú firmu, ako sme my. Arvalu záleží na klientovi, urobili so mnou veľmi detailnú analýzu potrieb, mal som z toho dobrý pocit. Vo výberovom konaní ponúkol najlepší pomer ceny a kvality a dnes sme partnermi.
  J. Sopko, riaditeľ
 • Servis 24 hodín sedem dní v týždni

  Po mzdách je u nás druhý najvyšší náklad mobilita zamestnancov, ktorí musia byť zákazníkom k dispozícii 24 hodín denne sedem dní v týždni. Pre operatívny lízing sme sa preto rozhodli z praktických dôvodov. Arval sme si vybrali preto, lebo nám vedel splniť všetky požiadavky spojené s prevádzkou vozového parku a poskytol nám najlepšie podmienky, a to nielen finančne.
  J. Hriňa, generálny riaditeľ
 • Vysoká profesionalita, na klientov orientovaný servis

  So spoločnosťou Arval spolupracujeme už niekoľko rokov a rokmi je overená aj vysoká profesionalita, na klientov orientovaný servis, ako aj flexibilný prístup pri riešení našich operatívnych požiadaviek a potrieb. Z toho dôvodu môžem služby spoločnosti Arval len vrelo odporúčať.
  B. Jančuška, riaditeľ predaja
 • Každá ponuka vytvorená na mieru

  Boli sme jednou z prvých firiem, ktorá v Arvale využila ponuku elektromobilov. Išlo o štyri dodávky Nissanu E-NV-200. Vtedy to bola nová, zaujímavá skúsenosť, pri ktorej si obe spoločnosti nastavili určitú filozofiu. Vopred sme nepoznali všetky detaily, ako to bude vychádzať v rámci servisných nákladov, do akej miery budú tieto autá spoľahlivé, aká bude po rokoch reálna životnosť batérie a aký bude ich dojazd. Ukázalo sa to však ako dobrý ťah a osvedčilo sa nám to.
  R. Nemček, riaditeľ
 • Nemusíte sa starať o nič

  Spokojnosť s autom aj s Arval servisom - okrem tankovania sa v podstate nemusíte starať o nič iné! Pomohli nám s výberom toho správneho vozidla do ľahšieho terénu aj do mesta.
  S. Olejár
 • Radosť spolupracovať, radosť komunikovať

  S Arvalom spolupracujeme už 2 roky a sme veľmi spokojný. Vnímame spoluprácu s leasingovkou ako súboj cena vs kvalita služby. Ísť tvrdo po cene má svoje úskalia. Schovávať vysokú cenu a zbytočne predražené služby nie je úplne dobré. Arval však dáva tento súboj na výbornú! Radosť spolupracovať, radosť komunikovať.
  D. Duranka, COO
 • Potrebujete prenájom na niekoľko rokov?

  Objavte našu ponuku na viac ako 2 roky "Dlhodobý prenájom"


  Prečo Arval? Small business

  Dôverujte nám :

  nadnárodný partner s viac ako 30-ročnými skúsenosťami

  Staňte sa našimi partnermi :

  náši experti vám navrhnú optimálne riešenia

  Spoľahnite sa na nás :

  sme vám kedykoľvek k dispozícii

  Just Drive:

  zjednodušujeme správu a prevádzku vášho vozového parku