DF4C23C3

Prenájom alebo kúpa: prečo je prenájom lepší?

Kúpa auta alebo dodávky je nákladná a časovo náročná. Zverte namiesto toho správu svojho vozového parku spoločnosti Arval a majte svoj rozpočet pod kontrolou. Odbremeníme vás od všetkých starostí a rizika prevádzkovania firemného vozidla.

Leasing alebo kúpa

 • HODNOTA PRE VAŠE PODNIKANIE

  Leasing s kompletným servisom Arval vám umožňuje jazdiť na pomerne novom aute či dodávke, využívať výhody konkurenčných výhodných ponúk, pričom vás nemusia trápiť náklady na údržbu ani pokles hodnoty v čase. Servis a údržba, nehody a poistenie, či dokonca špecializovaná výbava prispôsobená k vozidlu? Všetko je zahrnuté do jednej pevnej mesačnej faktúry. Jednoducho povedané, odbremeníme vás od rizika a starostí.

  Leasing Kúpa
  Nové auto každých zopár rokov ✔️
  Všetky služby v cene (odkaz v. služby) ✔️
  Vozidlo vlastníte vy ✔️
  Predvídateľnosť nákladov Pevný mesačný prenájom Premenlivé a skryté náklady
 • ZVÝŠTE SVOJ ZISK

  Vieme, že malé podniky prichádzajú o čas spravovaním svojho auta – a čas sú peniaze. Leasing so spoločnosťou Arval vám poskytne čas navyše na prevádzkovanie vášho podnikania. Všetky tieto náklady, ktoré sa v minulosti predvídali len ťažko (ako servis a opravy), teraz predstavujú pevné mesačné náklady. K tomu môžete získať balík služieb Arval v cene vrátane cestnej asistencie a prezúvania pneumatík. Jednoducho pomáhame udržiavať vaše podnikanie na prvom mieste a tak, aby ste boli v konečnom súčte ziskoví.

 • BEZ PROBLÉMOV

  Potrebujete niekoho, kto bude robiť veci za vás. So spoločnosťou Arval získate podporu zákazníckeho servisu počas trvania vašej zmluvy, ktorý je pripravený podporovať vás 24 hodín 7 dní v týždni. Všetky služby sú v cene. Venujte sa svojmu podnikaniu, nie svojim autám a dodávkam!

 • PRISPÔSOBENÁ MOBILITA

  Využite tú najlepšiu výhodnú ponuku a majte vždy moderné, nové auto posilňujúce imidž vašej značky. Jednoducho si vyberte z nášho skvelého výberu vozidiel, trvania a najazdených kilometrov, a odíďte na skvelom vozidle, za pevnú cenu. Zmluvu si tiež môžete počas jej trvania prispôsobiť svojim potrebám. Vlastníctvo znehodnocuje váš majetok a prípadne aj vašu firmu, keďže vozidlo starne. Pri lízingu neexistujú žiadne obmedzenia.

 • POTREBUJETE LEASING NA STREDNÉ ALEBO DLHÉ OBDOBIE ?

  Strednodobý prenájom navrhnutý pre dočasných zamestnancov, sezónne vrcholy či krátke projekty vám umožňuje zvoliť si trvanie, ktoré je pre vás správne. Aj v prípade, že chcete prosto pravidelne meniť vozidlá, si jednoducho vyberte kategóriu vozidla a lehotu od 1 do 24 mesiacov – najlepšie vozidlo svojej triedy môže byť okamžite vaše.

  Ak potrebujete vyhradené vozidlo na dlhšie, vyberte si dlhodobý prenájom: riešenia lízingu áut a dodávok pre balíky šité viac na mieru, s vozidlom podľa vášho výberu (dokonca označené vašou značkou a prispôsobené pre vás) na 2 až 5 rokov.

Potrebujete viac informácií?
Zavolajte nám na telefónne číslo +421 (0)2 57 108 000 alebo Vás kontaktujeme my.

Prečo Arval? Small business

Dôverujte nám :

nadnárodný partner s viac ako 30-ročnými skúsenosťami

Staňte sa našimi partnermi :

náši experti vám navrhnú optimálne riešenia

Spoľahnite sa na nás :

sme vám kedykoľvek k dispozícii

Just Drive:

zjednodušujeme správu a prevádzku vášho vozového parku