Elektromobil 2

Odborná pomoc: Elektromobily

Elektromobily sa rýchlo stávajú pevnou súčasťou mnohých firemných vozových parkov. Spoločnosť Arval ponúka komplexné riešenia s odborným poradenstvom a podporou vozového parku na zabezpečenie hladkého prechodu k elektrifikovaným vozidlám.

Elektromobily prinášajú pre váš vozový park jedinečné výhody:

___

Splnený cieľ v oblasti spoločenskej zodpovednosti vďaka nižšej uhlíkovej stope

___

Znížené náklady na údržbu vozového parku vďaka použitiu elektromobilov

___

Zlepšenie priemernej spotreby paliva vášho vozového parku

___

Nižšie náklady na parkovanie, žiadne poplatky za dopravné zaťaženie

 • SÚ ELEKTOMOBILY VHODNÉ PRE VÁŠ VOZOVÝ PARK?

  Hoci pre mnohých je prevádzka elektrických osobných automobilov a dodávok ešte stále novinkou, pre váš vozový park predstavujú veľký potenciál. Výrazné zníženie nákladov na palivo, servis, údržbu a opravy prispieva ku konkurencieschopnejším celkovým nákladom na prevádzku. Spoločnosť Arval vám môže ponúknuť odborné poradenstvo o tom, kedy sú elektromobily pre vašu firmu vhodné. Potom vám pomôžeme pri prechode k elektrifikovanému vozovému parku. Chcete zistiť, či elektromobily môžu byť prínosom pre váš vozový park a vaše ciele v oblasti spoločenskej zodpovednosti podnikov?

  Zistenie potenciálu elektrifikácie 

  Odborníci spoločnosti Arval vykonajú „SMaRT audit“ vášho vozového parku, zabezpečia analýzu jeho využívania, veľkosti vozidiel a počtu najazdených kilometrov a podľa výsledkov vám poradia, kedy a kde by bolo vhodné použiť elektrické (alebo elektrifikované) vozidlo.

  Komplexné riešenia nabíjania

  Ponuka spoločnosti Arval pre elektromobily zahŕňa nabíjaciu infraštruktúru, ktorá je nainštalovaná pri vašom pracovisku aj v domoch vodičov. Zabezpečujeme prístup k verejným nabíjacím miestam a podporujeme automatické preplácanie nákladov na domáce nabíjanie.

  Jednoduchý proces 

  Zoberte si elektrické vozidlo na jeden-dva mesiace a zistite, či je pre vašu firmu vhodné. V spoločnosti Arval ho môžete vrátiť bez ďalších poplatkov. 

Biela kniha

Elektromobil 1
Budúcnosť na dosah ruky
Príručka prevádzkou elektrických dodávok
Bežní výrobcovia rozširujú ponuku elektrických ľahkých úžitkových vozidiel, ktoré sú k dispozícii pre vozové parky. Tento prelomový moment prináša použiteľné možnosti nulových emisií. Táto príručka má poskytnúť základné informácie o štyroch kľúčových oblastiach, ktorými sú dodržiavanie predpisov, každodenná prevádzka, bezpečnosť a servis.
Elektromobil 1
Potrebujete viac informácií?
Zavolajte nám na telefónne číslo +421 (0)2 57 108 000 alebo Vás kontaktujeme my.

Prečo Arval? Corporate

Dôverujte nám :

nadnárodný partner s viac ako 30-ročnými skúsenosťami

Staňte sa našimi partnermi :

náši experti vám navrhnú optimálne riešenia

Spoľahnite sa na nás :

sme vám kedykoľvek k dispozícii

Just Drive:

zjednodušujeme správu a prevádzku vášho vozového parku