News

Najnovšie správy

O komunite ARVAL
{label}
{value}
Theme
Category
Aktívne filtre
COP26

COP26: Konferencia OSN o zmene klímy, Glasgow 2021

Keďže posledná veľká COP sa konala v Paríži v roku 2015, 26. každoročná konferencia OSN o zmene klímy sa konala v Glasgowe. Na samite sa zúčastnili tie krajiny, ktoré podpísali Rámcový dohovor OSN o zmene klímy (UNFCCC) – zmluvu, ktorá nadobudla platnosť v roku 1994.

Str 15/12/21
POS Media

Keď vieš, ako zaujať

O predaj ide vždy až na prvom mieste. Práve v tom je ukryté tajomstvo úspechu spoločnosti POS Media. Široké možnosti služieb a reklamných nástrojov, ktoré dokáže využiť v predajných miestach s cieľom osloviť kupujúceho, z nej urobili európskeho lídra v tejto brandži.

Pon 13/12/21
Grafton

Nové výzvy na trhu práce

Grafton je popredný poskytovateľ personálnych služieb s viac ako tridsaťročnými skúsenosťami. Ide o jednu z najväčších európskych nezávislých spoločností, ktorá sa zameriava na umiestnenie profesionálov do súkromného aj štátneho sektora, prieskum trhu práce i jeho aktuálne nové výzvy.

Pon 06/12/21
Arval

Náš prvý Land Rover už má svojho majiteľa

Odovzdali sme už ďalšie skvelé auto z ponuky privátneho lízingu.

Pia 03/12/21
otis

Presuňte sa, nech sa páči

Presuňte sa – kamkoľvek. Tak by mohol znieť slogan firmy Otis, ktorá sa podpísala pod najvýznamnejšie projekty vo svetových metropolách a ich ikonické stavby.

Pon 29/11/21
OL

Ako funguje operatívny lízing?

Spoločnosť Arval Slovakia zabezpečuje operatívny lízing vozidiel na slovenskom trhu viac ako 17 rokov, a to nielen pre veľké spoločnosti, ale i stredné firmy a malých podnikateľov. Ing. Michal Duška, obchodný riaditeľ Arval Slovakia, povedal viac o tom, ako funguje operatívny lízing v praxi.

Pia 19/11/21
power

Elektrická energia má budúcnosť

S riaditeľom PPA Power DS, Romanom Nemčekom, sme sa porozprávali o firemných aktivitách, skúsenosti z obdobia pandémie i o spolupráci s Arvalom.

Pia 12/11/21
Arval

Spoločnými silami prekonáme hendikep: Sme si rovní

Ktokoľvek z nás sa zo dňa na deň môže ocitnúť na invalidnom vozíku. Alebo „získať“ iný hendikep, ktorý nikdy nebol v jeho plánoch. Mnohokrát na to stačí oveľa menej, ako si človek pri plnom zdraví dokáže predstaviť. Vtedy sa ocitne na životnej križovatke. Aby nový a náročný začiatok zvládol lepšie, veľmi užitočnú pomocnú ruku mu podáva národný projekt Sme si rovní.

Pia 05/11/21