News

Najnovšie správy

O komunite ARVAL
{label}
{value}
Theme
Category
Aktívne filtre
Id_buzzko

Volkswagen ID.BUZZ – Slobodná vôľa

Nemecká automobilka Volkswagen má vo svojej bohatej histórii rad modelov, ktoré sa dnes môžu nazývať legendárnymi či ikonickými. Jedným z nich je Transporter, ktorý sa v druhej polovici 20. storočia stal hitom. Na pôvodný model T1 teraz svojím dizajnom odkazuje elektromobil ID.BUZZUto 21/03/23
ford e tranzit

Ford E-Transit – Nová kapitola

Rovnako ako sa Jeep stal synonymom pre terénne autá, tak sa Ford Transit spoločne so svojím nemeckým rivalom Transporter stali synonymom pre dodávky. Vo svetových predajoch im napokon historicky patrí druhé, respektíve prvé miesto. A ako velí duch doby, aj automobilka s modrým oválom v znaku začala písať novú kapitolu. Elektrickú.

Štv 16/03/23
novinky_foukous

FOCUS - Novinky zo sveta motorizmu

Dovoľujeme si Vám priniesť novinky zo sveta motorizmu

Uto 14/03/23
kralovske vozdenie

Kráľovská jazda

Pred tromi rokmi oslávil Range Rover svoje abrahámovské výročie. Kým v ľudskom živote v tomto veku ukrajujeme z druhej polovice existencie, v prípade áut to tak byť nemusí. Range Rover je toho žiarivým príkladom.
Nestarnúca legenda je s pribúdajúcim vekom čoraz zvodnejšia.

Uto 28/02/23
skoda enyaq

Škoda Enyaq Coupé iV

Keď bol pred dvoma rokmi Enyaq iV predstavený verejnosti, našli sa aj takí, ktorí boli veľmi skeptickí. Teraz s odstupom času vieme, že to boli veľmi zlí proroci. Novinka sa ujala najmä na domácom trhu.

Štv 23/02/23
amaton

Posledné svetové pralesy

Zelená planéta, ako sa nazýva aj Zem, je čoraz menej zelená. Približne 80 % všetkých lesov bolo nenávratne zničených a aj zvyšné lesy sú jedna pätina je silne ohrozená. Zostáva ich už len zopár svetových lesov. Zelené pľúca Zeme miznú

Uto 21/02/23
mantovanik lieta

Lietajúci Mantovčan

Kto je najlepší jazdec všetkých čias? Táto otázka je predmetom mnohých diskusií, a ako sa hovorí, čo človek, to názor. Každý má svoje obľúbené. Pre väčšinu Talianov je však odpoveď na túto zložitú otázku jednoduchá:
Tazio Nuvolari. Fenomenálny jazdec, ktorého však v súčasnosti mimo Talianska pozná len málo ľudí.

Štv 16/02/23
dialnica_pozor

Najnebezpečnejšie diaľnice sveta

Sú označované za najnebezpečnejšie cesty na svete, niektoré majú
prezývky "cesty smrti". Eufemisticky sme ich nazvali cesty len pre odvážnych. Mnohé z nich sa nachádzajú vo vysokých nadmorských výškach v horách, iné sú blízko mora. A mnohé z nich sú ľahko dostupné pre nás, pretože sa nachádzajú v Európe. Predstavujeme cesty len pre odvážnych. Zoznámte sa.

Uto 14/02/23