News

Najnovšie správy

O komunite ARVAL
{label}
{value}

Hľadať
Theme
Category
Aktívne filtre

Kia a Hyundai pracujú na novej generácii senzorov pre robotické autá

Spoločnosti Kia a Hyundai spolupracujú s KAIST (Korea Advanced Institute of Science and Technology) na vývoji novej generácie senzorov pre autonómne riadenie.

Uto 05/03/24

Spoločnosť Ineos predstavila nové SUV Fusilier s predlžovaním dojazdu

Menšieho brata Grenadiera bude poháňať elektromotor s možnosťou predĺženia dojazdu na benzín. Základné vlastnosti zostávajú: schopnosť pohonu 4×4 a praktickosť.

Štv 29/02/24

Dacia Spring: nová verzia elektromobilu

Dacia predstavuje nový elektromobil Dacia Spring. Má nový vzhľad, je praktickejší a jeho cena zostáva prekliato nízka.

Uto 27/02/24

Nová Škoda Octavia je k dispozícii aj ako mild-hybrid

Škoda Auto modernizuje svoju ikonickú Škodu Octavia, ktorá je doteraz najpredávanejším vozidlom značky. Jej štvrtá moderná generácia teraz dostala osviežený vzhľad.

Štv 22/02/24

EÚ chce dekarbonizovať autobusy a nákladné vozidlá: pomôžu batérie a vodík

Európski zákonodarcovia dosiahli dohodu, ktorá stanovuje ambiciózne ciele na zníženie emisií z nákladných vozidiel a autobusov. Dohodnutý časový plán na realizáciu potrebných zmien je však pomerne náročný, najmä z dôvodu stále nedostatočnej infraštruktúry a ďalších kľúčových podmienok.

Uto 20/02/24

BMW i5 Touring - jedno elektrické kombi, ktoré vládne všetkým

BMW radu 5 Touring, stelesnenie radosti z jazdy a modernej funkčnosti v prémiovom segmente vyššej strednej triedy, vstupuje do novej éry s BMW i5 Touring.

Štv 15/02/24

Takmer pätina áut Peugeot registrovaných v Európe v minulom roku bola plug-in, celý Stellantis rastie

Peugeot je európskym lídrom v segmente elektrických vozidiel segmentu B s modelmi Peugeot E-208 a Peugeot E-2008, ako aj v segmente elektrických ľahkých úžitkových vozidiel s modelmi Peugeot E-Partner, E-Expert a E-Boxer.

Uto 13/02/24

Začína sa predávať Hot-hatch MG4 Electric XPower

Počas januára 2024 spoločnosť MG predstavila dve elektrické novinky na báze modelu MG4. Okrem verzie XPower aj nový MG4 Electric s výbavou Exclusive a batériou s kapacitou 77 kWh.

Štv 08/02/24