stante sa partnerom

Staňte sa partnerom Arval

Arval je jednou z najväčších leasing spoločností s kompletným servisom, za ktorou stojí spoločnosť BNP Paribas. Aby sme pokryli 29 krajín a poskytovali servis pre viac ako 1,3 milióna vozidiel, spoliehame sa na silnú sieť partnerov v oblasti obchodu, servisu a predaja vozidiel. Snažíme sa podporovať našich klientov starostlivosťou, odbornosťou a kvalitou služby a ak sa stanete partnerom Arval, zaväzujete sa k týmto zdieľaným hodnotám. Spoločne dokážeme vytvoriť víťazný návrh.

 

STAŇTE SA PARTNEROM ARVAL

Obchodní partneri

Obchodní partneri

Rozšírte našu sieť, zvýšte svoje výnosy. Staňte sa sprostredkovateľom spoločnosti Arval.

Ako obchodný partner Arval nám môžete prinášať potenciálnych nových firemných klientov. Môžete byť predajca áut, sieť sprostredkovateľov alebo iný tím predaja – vo všetkých prípadoch však zdieľate náš záväzok kvality a nadšenie pre najvyššiu úroveň zákazníckeho servisu.

Čítať ďalej
Dodávatelia servisu

Dodávatelia servisu

Naši klienti a ich vodiči dostávajú profesionálny servis od vás, nášho preferovaného dodávateľa. Partnerstvo, kde vyhráva každý.

Naša sieť servisných partnerov zaručuje, že vozidlá našich zákazníkov sú v bezpečí a na ceste sú dobre udržiavané. Vaše služby by mohli zahŕňať cestnú asistenciu, servis, údržbu a opravy. Dohodneme sa na podmienkach, pri ktorých vyhráva každý: vy ako náš servisný partner, ale aj naši klienti a ich vodiči.

Čítať ďalej
auto:1

Motor trade

Získajte prostredníctvom nášho dedikovaného nástroja prístup k profesionálne udržiavaným, mladým vozidlám.

Čítať ďalej

Vybrali si Arval pre svoj business

Offer Type (field_offer_type)
 • Operatívny lízing - najlepšia voľba

  Vzhľadom na rôznorodosť nášho autoparku, najazdené kilometre a využitie vozidiel je operatívny lízing naozaj najlepšia voľba. Nemusíme sa starať o výber správneho servisu, o kúpu pneumatík a podobne. Razím teóriu, že nikto nie je expertom na všetko. A preto tak ako my sme experti na reklamu na mieste predaja, tak považujeme spoločnosť Arval za expertov v správe autoparku a s radosťou im ju prenechávame.
  A. Didov, managing director
 • Najlepší pomer ceny a kvality

  Arval vnímame ako podobne zákaznícky orientovanú firmu, ako sme my. Arvalu záleží na klientovi, urobili so mnou veľmi detailnú analýzu potrieb, mal som z toho dobrý pocit. Vo výberovom konaní ponúkol najlepší pomer ceny a kvality a dnes sme partnermi.
  J. Sopko, riaditeľ
 • Servis 24 hodín sedem dní v týždni

  Po mzdách je u nás druhý najvyšší náklad mobilita zamestnancov, ktorí musia byť zákazníkom k dispozícii 24 hodín denne sedem dní v týždni. Pre operatívny lízing sme sa preto rozhodli z praktických dôvodov. Arval sme si vybrali preto, lebo nám vedel splniť všetky požiadavky spojené s prevádzkou vozového parku a poskytol nám najlepšie podmienky, a to nielen finančne.
  J. Hriňa, generálny riaditeľ
 • Vysoká profesionalita, na klientov orientovaný servis

  So spoločnosťou Arval spolupracujeme už niekoľko rokov a rokmi je overená aj vysoká profesionalita, na klientov orientovaný servis, ako aj flexibilný prístup pri riešení našich operatívnych požiadaviek a potrieb. Z toho dôvodu môžem služby spoločnosti Arval len vrelo odporúčať.
  B. Jančuška, riaditeľ predaja
 • Každá ponuka vytvorená na mieru

  Boli sme jednou z prvých firiem, ktorá v Arvale využila ponuku elektromobilov. Išlo o štyri dodávky Nissanu E-NV-200. Vtedy to bola nová, zaujímavá skúsenosť, pri ktorej si obe spoločnosti nastavili určitú filozofiu. Vopred sme nepoznali všetky detaily, ako to bude vychádzať v rámci servisných nákladov, do akej miery budú tieto autá spoľahlivé, aká bude po rokoch reálna životnosť batérie a aký bude ich dojazd. Ukázalo sa to však ako dobrý ťah a osvedčilo sa nám to.
  R. Nemček, riaditeľ
 • Radosť spolupracovať, radosť komunikovať

  S Arvalom spolupracujeme už 2 roky a sme veľmi spokojný. Vnímame spoluprácu s leasingovkou ako súboj cena vs kvalita služby. Ísť tvrdo po cene má svoje úskalia. Schovávať vysokú cenu a zbytočne predražené služby nie je úplne dobré. Arval však dáva tento súboj na výbornú! Radosť spolupracovať, radosť komunikovať.
  D. Duranka, COO
 • Nemusíte sa starať o nič

  Spokojnosť s autom aj s Arval servisom - okrem tankovania sa v podstate nemusíte starať o nič iné! Pomohli nám s výberom toho správneho vozidla do ľahšieho terénu aj do mesta.
  S. Olejár
 • Potrebujete viac informácií?
  Zavolajte nám na telefónne číslo +421 (0)2 57 108 062 alebo Vás kontaktujeme my.

  Prečo Arval? Partners

  Dôverujte nám :

  nadnárodný partner s viac ako 30-ročnými skúsenosťami

  Staňte sa našimi partnermi :

  náši experti vám navrhnú optimálne riešenia

  Spoľahnite sa na nás :

  sme vám kedykoľvek k dispozícii

  Just Drive:

  zjednodušujeme správu a prevádzku vášho vozového parku