jeep_titul

Jeep

Značka Jeep sa zrodila pred 70 rokmi v reakcii na armádne požiadavky doby a potom svoj záujem rozšírila na dopravné prostriedky pre civilistov aby naplnila ich sny. Jeep sa môže pochváliť mimoriadnou tradíciou, počas ktorej bol vždy schopný objavovať inovatívne produkty charakteristické silnou osobnosťou a výnimočnými schopnosťami. Je vo vašom pracovnom živote rýchlosť na každom kroku a hľadáte auto, ktoré dokáže pokryť vaše prepravné potreby za každého počasia a v každom teréne? S leasingom Jeep Business už táto predstava nemusí zostať len snom, ale môže sa premeniť na skutočnosť, takže môžete mať ešte väčšiu flexibilitu vo svojom pracovnom živote.

Medzi dostupnými modelmi Arval Jeep nájdete to najlepšie od tejto firmy.
Jedným zo symbolov značky je Grand Cherokee . Toto luxusné SUV má 8-stupňovú automatickú prevodovku a luxusný interiér, v ktorom bolo maximálne postarané o každý detail.
Ak hľadáte model s osobitosťou Jeepu, ktorý si však zachováva kompaktnejšie rozmery na voľný pohyb po meste, Jeep Renegade z našej požičovne je skvelou voľbou, vozidlo považované za najlepšie malé SUV roku 2018 vďaka svojmu charakteru, dizajnu a vlastnostiam.
Naša požičovňa vám ponúka aj klasický a nadčasový dizajn Jeep Wrangler . Toto vozidlo je schopné vstúpiť do akéhokoľvek terénu bez najmenších problémov a jeho správanie na ceste je tiež vynikajúce. A nakoniec, Jeep Compass je najvyváženejšou verziou výkonu a spotreby, ktorá je ideálna pre všetky typy vodičov.

 

1…
Čítať ďalej