ECONOMY

Economy / ŠKODA Fabia alebo podobné

Popis Economy

Niekedy sa ťažko odhaduje, na ako dlho budete potrebovať prenajať vozidlo a ako efektívne bude vozidlo u vás využívané. Arval preto prichádza s produktom Mid-Term Rental, ktorý ponúka flexibilné riešenie vášho vozového parku na obdobie 1–24 mesiacov. Stačí si vybrať príslušnú triedu vozidla a odoslať k nám objednávku.

Cena prenájmu sa stanovuje podľa doby zapožičania vozidla – pri predčasnom vrátení neplatíte žiadny poplatok, iba sa cena prepočíta na skutočne čerpané obdobie.

 • 8 – počet služieb zahrnutých spoločnosťou Arval
  Kvalitná servisná sieť

  Náš balík údržby zabezpečuje, že vaše vozidlá sú plne udržiavané a servisované. V cene je zahrnutý servis a údržba a ak sa vaše vozidlo poškodí, náš tím odborníkov vás čo najrýchlejšie vráti na cestu.

  Asistenčná služba 24 hodín

  Služba ARVAL ASSISTANCE Vám zaručí komplexné asistenčné služby na území SR i v zahraničí 24/7.

  Pneumatiky

  Zaistenie kompletnej výmeny pneumatík bez limitu, vrátane ich uskladnenia.

  Poistenie

  Chránime Vás aj vaše vozidlo. Všetky vozidlá majú povinné zmluvné a havarijné poistenie.

  Dodanie vozidla

  Vozidlo Vám dodáme v termíne a na miesto, ktoré si zvolíte vy.

  Palivové karty (na požiadanie)

  Tankovať bez starostí a zbytočnej administratívy môžete vďaka palivovým kartám od Arvalu.

  Arval Active Link / GPS (na požiadanie)

  Geolokácia vozidla a správanie sa vodiča počas užívania.
  *táto služba je spoplatnená

  Elektronická diaľničná známka

  Všetky vozidlá majú slovenskú elektronickú dialničnú známku.

Offer Type (field_offer_type)
 • Operatívny lízing - najlepšia voľba

  Vzhľadom na rôznorodosť nášho autoparku, najazdené kilometre a využitie vozidiel je operatívny lízing naozaj najlepšia voľba. Nemusíme sa starať o výber správneho servisu, o kúpu pneumatík a podobne. Razím teóriu, že nikto nie je expertom na všetko. A preto tak ako my sme experti na reklamu na mieste predaja, tak považujeme spoločnosť Arval za expertov v správe autoparku a s radosťou im ju prenechávame.
  A. Didov, managing director
 • Najlepší pomer ceny a kvality

  Arval vnímame ako podobne zákaznícky orientovanú firmu, ako sme my. Arvalu záleží na klientovi, urobili so mnou veľmi detailnú analýzu potrieb, mal som z toho dobrý pocit. Vo výberovom konaní ponúkol najlepší pomer ceny a kvality a dnes sme partnermi.
  J. Sopko, riaditeľ
 • Servis 24 hodín sedem dní v týždni

  Po mzdách je u nás druhý najvyšší náklad mobilita zamestnancov, ktorí musia byť zákazníkom k dispozícii 24 hodín denne sedem dní v týždni. Pre operatívny lízing sme sa preto rozhodli z praktických dôvodov. Arval sme si vybrali preto, lebo nám vedel splniť všetky požiadavky spojené s prevádzkou vozového parku a poskytol nám najlepšie podmienky, a to nielen finančne.
  J. Hriňa, generálny riaditeľ
 • Vysoká profesionalita, na klientov orientovaný servis

  So spoločnosťou Arval spolupracujeme už niekoľko rokov a rokmi je overená aj vysoká profesionalita, na klientov orientovaný servis, ako aj flexibilný prístup pri riešení našich operatívnych požiadaviek a potrieb. Z toho dôvodu môžem služby spoločnosti Arval len vrelo odporúčať.
  B. Jančuška, riaditeľ predaja
 • Každá ponuka vytvorená na mieru

  Boli sme jednou z prvých firiem, ktorá v Arvale využila ponuku elektromobilov. Išlo o štyri dodávky Nissanu E-NV-200. Vtedy to bola nová, zaujímavá skúsenosť, pri ktorej si obe spoločnosti nastavili určitú filozofiu. Vopred sme nepoznali všetky detaily, ako to bude vychádzať v rámci servisných nákladov, do akej miery budú tieto autá spoľahlivé, aká bude po rokoch reálna životnosť batérie a aký bude ich dojazd. Ukázalo sa to však ako dobrý ťah a osvedčilo sa nám to.
  R. Nemček, riaditeľ
 • Nemusíte sa starať o nič

  Spokojnosť s autom aj s Arval servisom - okrem tankovania sa v podstate nemusíte starať o nič iné! Pomohli nám s výberom toho správneho vozidla do ľahšieho terénu aj do mesta.
  S. Olejár
 • Radosť spolupracovať, radosť komunikovať

  S Arvalom spolupracujeme už 2 roky a sme veľmi spokojný. Vnímame spoluprácu s leasingovkou ako súboj cena vs kvalita služby. Ísť tvrdo po cene má svoje úskalia. Schovávať vysokú cenu a zbytočne predražené služby nie je úplne dobré. Arval však dáva tento súboj na výbornú! Radosť spolupracovať, radosť komunikovať.
  D. Duranka, COO