Naše produkty

Bez ohľadu na to, či potrebujete jednodňovú alebo päťročnú zmluvu, riešenia od spoločnosti Arval vám ponúkajú flexibilitu a spoľahlivosť a navyše vám pomôžu udržať náklady pod kontrolou.

Ponúkame vám komplexnú a jedinečnú ponuku produktov a služieb s maximálnou podporou pre vaše podnikanie aj vašich vodičov, a to od financovania vašej flotily vozidiel až po jej riadenie maximálne efektívnym spôsobom.

 

Ak si chcete pozrieť ponuku našich služieb, kliknite sem.

Dlhodobý prenájom (Long-Term Rental)

Dlhodobý prenájom (Long-Term Rental)

Dlhodobý prenájom je jednoduchý a nákladovo efektívny spôsob financovania a spravovania firemných vozidiel, ktorý vám umožňuje prenajať si úplne nové osobné a úžitkové automobily bez toho, aby ste ich museli kupovať a viazať tak potrebný kapitál.

Arval ponúka dlhodobé nájomné zmluvy v trvaní 2 až 5 rokov (doba prenájmu však môže byť aj dlhšia). Získate tak možnosť využívať nové vozidlá bez vstupných nákladov. Namiesto toho si naplánujete svoje výdavky vo forme fixnej mesačnej splátky. Ponúkame najširší výber modelov a náš konkurencieschopný nákladový faktor v prospech našej kúpnej sily. Postaráme sa za vás o všetko, čo je potrebné zabezpečiť pre údržbu vozidiel a starostlivosť o pneumatiky a v prípade potreby vám poskytneme náhradné vozidlá. Zbavíme vás všetkých nepríjemností s prevádzkou vozidla... alebo celého vozového parku.

Strednodobý prenájom (Mid-Term Rental)

Strednodobý prenájom (Mid-Term Rental)

Niekedy sa ťažko odhaduje na ako dlho budete potrebovať prenajať vozidlo a ako efektívne bude vozidlo u Vás využívané. Arval preto prichádza s produktom Mid-Term Rental, ktorý ponúka flexibilné riešenie Vášho vozového parku na obdobie 1–24 mesiacov.

 

 

Viac informácii o produkte Mid -Term Rental
Krátkodobý prenájom (Short-Term Rental)

Krátkodobý prenájom (Short-Term Rental)

Krátkodobý prenájom Vám prináša tú výhodu, že za vozidlá platíte iba vtedy, keď ich potrebujete. Môžete si tak byť istý, že nad svojim rozpočtom budete mať vždy plnú kontrolu.

U krátkodobých prenájmov spoločnosti Arval sú všetky náklady na servis a údržbu vozidiel v cene. Nevznikajú vám žiadne dlhodobé záväzky ani nie sú uplatňované žiadne sankcie za predčasné ukončenie. Najkratšia doba prenájmu je iba 1 deň.

 

Možnosti využitia:

- nečekaná potreba rýchleho zabezpečenia vozidla (napr. dodávky alebo iného úžitkového vozidla)

- preklenutie doby čakania na opravu/údržbu súčasného vozidla alebo dodánie nového vozidla

- zaistenie mobility pre vaše návštevy, napr. kolegov zo zahraničia

- vyskúšanie vozidla, či vozidlo vyhovuje všetkým vašim požadavkám a potrebám ešte pred dohodnutím dlhodobého prenájmu

Správa vozového parku (Management Only)

Správa vozového parku (Management Only)

Management only alebo správa Vášho vozového parku to je:

- Zabezpečenie všetkých služieb operatívneho leasingu okrem financovania

- Vozidlo zostáva vo Vašom vlastníctve

 

Princíp

Správa vozového parku Vám umožňuje prevádzkovať vlastné vozidla s využitím benefitov operatívneho leasingu. Vozidla zostávajú vo Vašom vlastníctve. Užívateľom sú k dispozícii rovnaké služby ako pri Uzatvorenej kalkulácií.

 

Výhody

Prenecháte starosti s vozovým parkom na ARVAL. Všetkým užívateľom sú prostredníctvom ARVALu poskytnuté rovnaké služby. Ste oslobodený od všetkých záležitostí týkajúcich sa prevádzkovania vozového parku- údržba, servis, nákup pneumatík, zapožičanie náhradných vozidiel a pod. Výhodou je tiež minimalizácia administratívnych nákladov.

Riešenie je vhodné pre zákazníkov, ktorí prechádzajú na operatívny leasing a na vozidlá, ktoré chcú dojazdiť a kôli veku, či počtu najazdených kilometrov už nie sú vhodné na odkup a spätný prenájom. Rovnako môže byť toto riešenie vhodné pre inštitúcie, ktoré si u vozidiel, ktoré boli financované prostredníctvom leasingovej spoločnosti nemôžu uplatniť DPH.

PACKS

Nové balíčky služieb

Full service leasing bez starostí.

Prinášame Vám zvýhodnené balíčky služieb, ktoré pokryjú všetky Vaše potreby a zabezpečia maximálny komfort. Zaplatíte jednu mesačnú splátku zahrňujúcu všetky služby, ktoré si zvolíte.

Viac informácii o naších balíčkoch