Domov > My Arval

My Arval

My Arval: jedinečná digitálna skúsenosť

Nepretržité spojenie s vaším vozovým parkom

My Arval prináša inovácie, ktoré výrazne zvýšia komfort a informovanosť manažérov firemných flotíl, ale i samotných vodičov.

ARVAL preto prichádza s inteligentným riešením, ktoré zjednodušuje správu firemného vozového parku a uľahčuje život firemným vodičom pod názvom My Arval. V jedinej online platforme získajú klienti kompletný detailný prehľad o všetkých firemných vozidlách, ich používaní v priebehu niekoľkých sekúnd, kompletné štatistické a analytické nástroje pre fleet manažérov, on-line prístup ku všetkým dôležitým dokumentom, či informácie o najbližšom zmluvnom servise. My Arval je kombináciou mobilných a tabletových aplikácií, na mieru šitého webového obsahu a obsahu na sociálnych sieťach.

My Arval sa stará o to, aby ste vy a vaši vodiči vždy mali prístup k všetkému, čo potrebujete, stlačením jedného tlačidla.

Vertical Tabs

My Fleet Status
Prehľad o celom vozovom parku jedným kliknutím

S aplikáciou My Fleet Status získate prístup k prehľadne usporiadaným informáciám o celom vašom autoparku. Vďaka údajom od každého jedného vodiča na cestách budete môcť jednoducho prispôsobiť ďalší postup pre celý vozový park.

Aplikácia My Fleet Status vám umožní:

 • monitorovať strategické kľúčové ukazovatele výkonnosti vozového parku:
  • činnosť a výkonnosť autoparku,
  • finančný prehľad,
  • spokojnosť a výkonnosť vodičov,
  • spotreba paliva, náklady na pohonné hmoty a poistenie,
  • doba platnosti zmluvy a zostávajúci počet zazmluvnených kilometrov, emisie CO2 ,
 • zobraziť prehľad prevádzkových nákladov,
 • vidieť, ktorí vodiči si pri plnení úloh počínajú dobre a ktorí nie.

 

Viac informácii o My Fleet Status nájdete tu!

ARVAL CONNECT
Spája vás s vaším vozovým parkom

Arval Connect vám umožňuje urobiť si rýchlo a efektívne prehľad o vašom vozovom parku. Vďaka tomuto riešeniu, optimalizovanému pre tablety, notebooky a stolové počítače, získate prístup ku všetkému, čo potrebujete vedieť, na jednom intuitívnom portále. Jeho súčasťou je schránka so všetkými správami od Arvalu, ako aj archív dokumentov, vrátane faktúr, pokút a ďalších potrebných informácií. Navyše obsahuje funkciu, ktorá umožňuje vyhľadávanie podľa vodiča alebo evidenčného čísla vozidla.

S portálom Arval Connect budete:

 • v priamom kontakte s Account manažérmi,
 • dostávať novinky z automobilového priemyslu,
 • mať prístup k videám s recenziami automobilov, ktoré máte vo svojom vozovom parku,
 • mať prístup k mapám dostupných služieb a autoservisov.
My Arval Mobile
Svet v rukách vašich vodičov

Táto smartfónová aplikácia uľahčuje život a fungovanie predovšetkým vodičom používajúcim firemné automobily. Získajú tu široké informácie o svojom vozidle – stav tachometra, spotrebu paliva, či najbližšie dostupné zmluvné servisné pracoviská. Nechýbajú napríklad kvartálne štatistiky jázd, či pokút. V neposlednom rade tu nájdu priamy kontakt na svojho account manažéra v ARVALe, ktorý rieši komplexnú správu o vozový park vodičovho zamestnávateľa. Aplikácia je v súčasnosti dostupná po zosnímaní QR kódu, no po novom roku si ju budú môcť vodiči našich klientov stiahnuť priamo do svojich smartfónov.

My Arval Mobile odpovedá na Vaše otázky, nech ste kdekoľvek. Aplikácia zjednodušuje všetky postupy týkajúce sa Vášho prenajatého vozidla. Ďalší užitočný detail: jedným kliknutím môžete kontaktovať Vášho Arval Account Managera. My Arval Mobile poskytuje vašim vodičom prístup k údajom, ktoré potrebujú na efektívne plnenie svojich pracovných úloh.

S aplikáciou My Arval Mobile môžu vaši vodiči:

 • kedykoľvek získať prístup k svojim dokladom, od osvedčenia o evidencii vozidla po vodičský preukaz,
 • pripojiť sa k sieti poskytovateľov služieb spoločnosti Arval,
 • postarať sa ľahko a jednoducho o údržbu svojho vozidla,
 • overiť si svoje schopnosti za volantom,
 • získať prístup ku všetkým zmluvným informáciám.

 

Viac o aplikácii My Arval Mobile sa dozviete tu!

Social Media
Vy a vaši vodiči sa zverejňovaním príspevkov môžete zapojiť do diskusie na sociálnych sieťach a taktiež sledovať naše aktivity.

Prostredníctvom našich on-line nástrojov máte všetky potrebné informácie vždy k dispozícii. Okrem toho, nás môžete nájst aj na sociálnych sietach. Pridajte sa k nám!