Domov > Potrebujem medzinárodného partnera > Prečo leasing s Arvalom?

Prečo leasing s Arvalom?

Záväzky spoločnosti Arval

Poradíme

Poradíme vám ohľadom podnikovej politiky v oblasti riadenia vozového parku tak, aby zodpovedala potrebám vašej organizácie.

Obrázok

Riadime

Spravujeme váš vozový park a staráme sa o vašich vodičov.

Obrázok

Poskytujeme hlásenia

Prinášame vám všetky dôležité údaje týkajúce sa vozového parku a uľahčujeme vám tak proces rozhodovania.

Obrázok

Dávame si záväzky

Robíme všetko pre to, aby sme plnili svoje sľuby.

Obrázok

Arval: individuálny prístup k leasingu automobilov

Chceli by sme lepšie spoznať vás a vašich vodičov. Niekto považuje leasing automobilov za službu, ktorú poskytuje profesionálna firma inému podnikateľovi. My v Arvale leasing vnímame ako osobnú službu poskytovanú inej osobe – alebo, ako hovoríme v našom s

Jedna kontaktná osoba, ktorá výborne pozná vašu spoločnosť

Account Manžérr je vaším osobným „styčným dôstojníkom“, na ktorého sa môžete obrátiť pri riešení všetkých každodenných otázok súvisiacich so správou vášho vozového parku. Nech je váš problém akýkoľvek – možno budete chcieť, aby pre vás vyjednal čo najlepšie zmluvné podmienky, alebo budete potrebovať zariadiť údržbu a opravu pre vaše vozidlá – môžete sa spoľahnúť na skutočného profesionála, ktorému záleží na vašej spoločnosti a ktorý si vytvorí úzky pracovný vzťah s vami a vašimi vodičmi. Account manažéri spoločnosti Arval dokážu nájsť správne riešenie na každú otázku, ktoré je v súlade s rámcovou dohodou, dohodou o úrovni poskytovaných služieb a vašou podnikovou politikou v oblasti riadenia vozového parku.

 

Account tím sa stará o plynulý chod vášho vozového parku

Account tím pod vedením Account manažéra je zárukou toho, že ste vždy v samotnom centre našich aktivít. Account manažér, ktorý je ústrednou postavou v organizácii tímu, je vašou jedinou kontaktnou osobou. Spolupracuje s Account tímom, ktorý tvoria odborníci na prevádzku vozového parku. Títo dojednávajú termíny opráv, zabezpečujú náhradné vozidlá a ešte oveľa viac.

Vždy si dávame záležať na tom, aby sme boli bližšie k našim klientom, ako ostatní hráči na trhu. Darí sa nám to vďaka našej jedinečnej štruktúre, ktorá nám umožňuje naplno využiť všetky výhody veľkej spoločnosti, a zároveň poskytnúť našim klientom všetky výhody komunikácie s malou firmou. Dbáme na to, aby naša vzájomná komunikácia nikdy nestrácala tento osobný charakter.

 

 

 Arval Smart Experience: pripojení 24 hodín denne a 7 dní v týždni

Arval Smart Experience: jedinečná digitálna skúsenosť pre váš autopark

My v Arvale vieme, že vaše podnikanie si vyžaduje jednoduchý prístup ku kľúčovým ukazovateľom výkonnosti. Preto sme vytvorili Arval Smart Experience – riešenie, ktoré zhromažďuje všetky informácie o vašom vozovom parku do jednej zabezpečenej platformy a poskytuje k nim prístup stlačením jedného tlačidla.

ARVAL CONNECT

Spája vás s vaším vozovým parkom

Array

Arval Connect vám umožňuje rýchlo a efektívne dohliadať na váš vozový park. Vďaka tomuto riešeniu, optimalizovanému pre tablety, notebooky a stolové počítače, získate prístup ku všetkému, čo potrebujete vedieť, na jednom intuitívnom portále. Jeho súčasťou je schránka so všetkými správami od Arvalu, ako aj archív dokumentov, vrátane faktúr, pokút a ďalších užitočných dokumentov, ktoré môžete potrebovať. Navyše obsahuje funkciu, ktorá umožňuje vyhľadávanie podľa vodiča alebo evidenčného čísla vozidla.

S portálom Arval Connect budete:

 • v priamom kontakte s Account manažérmi,
 • dostávať novinky z automobilového priemyslu,
 • mať prístup k videám s recenziami automobilov, ktoré máte vo svojom vozovom parku,
 • mať prístup k mapám dostupných služieb a autoservisov.
ARVAL FLEET VIEW

Prehľad o celom vozovom parku jedným kliknutím

Array

S aplikáciou Arval Fleet View získate prístup k prehľadne usporiadaným informáciám o celom vašom autoparku. Vďaka údajom od každého jedného vodiča na cestách budete môcť jednoducho prispôsobiť ďalší postup pre celý vozový park.

Aplikácia Arval Fleet View vám umožní:

 • monitorovať strategické kľúčové ukazovatele výkonnosti vozového parku:
  • činnosť a výkonnosť autoparku,
  • finančný prehľad,
  • spokojnosť a výkonnosť vodičov,
  • spotreba paliva, náklady na pohonné hmoty a poistenie,
  • doba platnosti zmluvy a zostávajúci počet zazmluvnených kilometrov, emisie CO2 ,
 • zobraziť prehľad prevádzkových nákladov,
 • vidieť, ktorí vodiči si pri plnení úloh počínajú dobre a ktorí nie.
ARVAL MOBILE+

Svet v rukách vašich vodičov

Array

Arval Mobile+ poskytuje vašim vodičom prístup k údajom, ktoré potrebujú na efektívne plnenie svojich pracovných úloh.

S aplikáciou Arval Mobile+ môžu vaši vodiči:

 • kedykoľvek získať prístup ku svojim dokladom, od osvedčenia o evidencii vozidla po vodičský preukaz,
 • pripojiť sa k sieti poskytovateľov služieb spoločnosti Arval,
 • starať sa ľahko a jednoducho o údržbu svojho vozidla,
 • overiť si svoje schopnosti za volantom,
 • získať prístup ku všetkým zmluvným informáciám.
ARVAL DRIVE CHALLENGE

Aké výkony podávajú vaši vodiči za volantom?

Array

Táto aplikácia pomôže zlepšiť spôsob jazdy vodičov vášho vozového parku, vždy u každého vodiča osobitne. Meraním rýchlosti, akcelerácie a brzdenia prostredníctvom mobilného telefónu vodiča si táto aplikácia posvieti na oblasti, ktoré je potrebné zlepšiť. Vieme, aké dôležité je pre vás poznať správanie vašich vodičov za volantom, preto je to pre nás prioritou.

S aplikáciou Arval Drive Challenge môžu vaši vodiči:

 • merať svoje výkony počas každej jazdy,
 • získať odmeny,
 • pripojiť sa priamo na sociálne siete a zdieľať svoje pokroky,
 • lepšie si uvedomovať svoje schopnosti za volantom,
 • kontrolovať svoje umiestnenie v rebríčkoch najlepších jazdcov.

Arval Drive Challenge je seriózna, no pritom zábavná hra, ktorá pomáha hodnotiť výkony vodičov za volantom a dáva im možnosť vyhrať množstvo cien. Aplikácia vyhodnocuje, či vodič spĺňa alebo nespĺňa požadované kritériá na základe toho, ako šoféruje. Čím viac kritérií úspešne splní – tým väčší počet bodov získa.

Zdieľanie na sociálnych sieťach

Vy a vaši vodiči sa zverejňovaním príspevkov môžete zapojiť do diskusie na sociálnych sieťach a taktiež sledovať naše aktivity.

Array

Prostredníctvom tipov týkajúcich sa automobilového priemyslu či diskusií o najlepších automobiloch s pohonom všetkých štyroch kolies na Facebooku sa snažíme dozvedieť viac o tom, čo sa vám páči – a čo nie. Diskusné platformy, ktoré má Arval vytvorené na sociálnych sieťach, napríklad LinkedIn, vás spájajú s rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi, ktorí sa zaujímajú o automobilový priemysel a novinky, ktoré prináša. Nezáleží na tom, či ste si práve zapli váš obľúbený kanál na YouTube, aby ste si pozreli odbornú diskusiu o dôležitých témach, ako napríklad situácia na trhu, alebo či ste práve dali „like“ fotografii najnovšieho modelu Audi A4 – pre nás je dôležité dozvedieť sa, čo vás zaujíma.

https://www.facebook.com/arvalSK

https://www.linkedin.com/company/arval-sk

https://www.youtube.com/user/arvalSK

Dohoda o úrovni poskytovaných služieb: naším poslaním je vaša spokojnosť

Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. Preto garantujeme, že služby, ktoré od nás dostanete, budú šité na mieru vašim potrebám a taktiež pravidelne robíme prieskumy, aby sme mali istotu, že plníme naše sľuby.

S našou dohodou o úrovni poskytovaných služieb vás vopred oboznámime s nami poskytovanými zárukami a štandardmi služieb. Naši klienti sú našimi najlepšími ambasádormi, preto vždy pre vás urobíme niečo navyše, len aby sme videli spokojnosť vo vašich očiach.

 • Definujeme transparentné procesy a jednoznačné štandardy služieb, aby ste vedeli, čo môžete očakávať.
 • Vykonávame pravidelné prieskumy, meriame naše výsledky a úroveň vašej spokojnosti.
 • Každé vyjadrenie nespokojnosti považujeme za sťažnosť, bez ohľadu na príčinu.
 • Náš záväzok znamená, že dostanete to, čo ste si objednali.


Sťažnosti sú príležitosťou na zlepšenie

Každú sťažnosť od zákazníka považujeme za dar a príležitosť zlepšiť to, čo robíme, a spôsob, akým to robíme.

Sťažnosť znamená, že sme nesplnili vaše očakávania a hovorí nám, že si musíme počínať lepšie, aby sme si získali vernosť našich zákazníkov. Preto s vami vedieme otvorený dialóg a poskytujeme vám prehľad kľúčových ukazovateľov výkonnosti, s ktorými naši zákazníci neboli spokojní.
Ak je niekto, kto využíva naše služby, nespokojný, jeho sťažnosť zaznamenáme do nášho špecializovaného nástroja a do 24 hodín overíme, či bola sťažnosť opodstatnená. Naším cieľom je vyriešiť problém čo najskôr, do 3 až 5 dní, v závislosti od konkrétnej krajiny.
Tu sa to však pre nás nekončí. Pravidelne analyzujeme trendy, aby sme videli, kde sa ešte môžeme zlepšiť na každej jednej úrovni. Spätná väzba od vás je našou najdôležitejšou vstupnou informáciou. Na jej základe preskúmame situáciu a podľa potreby upravíme naše procesy. Až vtedy, keď ste spokojní a naše procesy sú zdokonalené, považujeme problém za vyriešený.