Home > Potrebujem Porovnanie > Služby a riadenie sťažností

Služby a riadenie sťažností

My Arval: jedinečná digitálna skúsenosť

Nepretržité spojenie s vaším vozovým parkom

My Arval prináša inovácie, ktoré výrazne zvýšia komfort a informovanosť manažérov firemných flotíl, ale i samotných vodičov.

ARVAL preto prichádza s inteligentným riešením, ktoré zjednodušuje správu firemného vozového parku a uľahčuje život firemným vodičom pod názvom My Arval. V jedinej online platforme získajú klienti kompletný detailný prehľad o všetkých firemných vozidlách, ich používaní v priebehu niekoľkých sekúnd, kompletné štatistické a analytické nástroje pre fleet manažérov, on-line prístup ku všetkým dôležitým dokumentom, či informácie o najbližšom zmluvnom servise. My Arval je kombináciou mobilných a tabletových aplikácií, na mieru šitého webového obsahu a obsahu na sociálnych sieťach.

My Arval sa stará o to, aby ste vy a vaši vodiči vždy mali prístup k všetkému, čo potrebujete, stlačením jedného tlačidla.

Vertical Tabs

My Fleet Status
Prehľad o celom vozovom parku jedným kliknutím

S aplikáciou My Fleet Status získate prístup k prehľadne usporiadaným informáciám o celom vašom autoparku. Vďaka údajom od každého jedného vodiča na cestách budete môcť jednoducho prispôsobiť ďalší postup pre celý vozový park.

Aplikácia My Fleet Status vám umožní:

 • monitorovať strategické kľúčové ukazovatele výkonnosti vozového parku:
  • činnosť a výkonnosť autoparku,
  • finančný prehľad,
  • spokojnosť a výkonnosť vodičov,
  • spotreba paliva, náklady na pohonné hmoty a poistenie,
  • doba platnosti zmluvy a zostávajúci počet zazmluvnených kilometrov, emisie CO2 ,
 • zobraziť prehľad prevádzkových nákladov,
 • vidieť, ktorí vodiči si pri plnení úloh počínajú dobre a ktorí nie.

 

Viac informácii o My Fleet Status nájdete tu!

ARVAL CONNECT
Spája vás s vaším vozovým parkom

Arval Connect vám umožňuje urobiť si rýchlo a efektívne prehľad o vašom vozovom parku. Vďaka tomuto riešeniu, optimalizovanému pre tablety, notebooky a stolové počítače, získate prístup ku všetkému, čo potrebujete vedieť, na jednom intuitívnom portále. Jeho súčasťou je schránka so všetkými správami od Arvalu, ako aj archív dokumentov, vrátane faktúr, pokút a ďalších potrebných informácií. Navyše obsahuje funkciu, ktorá umožňuje vyhľadávanie podľa vodiča alebo evidenčného čísla vozidla.

S portálom Arval Connect budete:

 • v priamom kontakte s Account manažérmi,
 • dostávať novinky z automobilového priemyslu,
 • mať prístup k videám s recenziami automobilov, ktoré máte vo svojom vozovom parku,
 • mať prístup k mapám dostupných služieb a autoservisov.
My Arval Mobile
Svet v rukách vašich vodičov

Táto smartfónová aplikácia uľahčuje život a fungovanie predovšetkým vodičom používajúcim firemné automobily. Získajú tu široké informácie o svojom vozidle – stav tachometra, spotrebu paliva, či najbližšie dostupné zmluvné servisné pracoviská. Nechýbajú napríklad kvartálne štatistiky jázd, či pokút. V neposlednom rade tu nájdu priamy kontakt na svojho account manažéra v ARVALe, ktorý rieši komplexnú správu o vozový park vodičovho zamestnávateľa. Aplikácia je v súčasnosti dostupná po zosnímaní QR kódu, no po novom roku si ju budú môcť vodiči našich klientov stiahnuť priamo do svojich smartfónov.

My Arval Mobile odpovedá na Vaše otázky, nech ste kdekoľvek. Aplikácia zjednodušuje všetky postupy týkajúce sa Vášho prenajatého vozidla. Ďalší užitočný detail: jedným kliknutím môžete kontaktovať Vášho Arval Account Managera. My Arval Mobile poskytuje vašim vodičom prístup k údajom, ktoré potrebujú na efektívne plnenie svojich pracovných úloh.

S aplikáciou My Arval Mobile môžu vaši vodiči:

 • kedykoľvek získať prístup k svojim dokladom, od osvedčenia o evidencii vozidla po vodičský preukaz,
 • pripojiť sa k sieti poskytovateľov služieb spoločnosti Arval,
 • postarať sa ľahko a jednoducho o údržbu svojho vozidla,
 • overiť si svoje schopnosti za volantom,
 • získať prístup ku všetkým zmluvným informáciám.

 

Viac o aplikácii My Arval Mobile sa dozviete tu!

Social Media
Vy a vaši vodiči sa zverejňovaním príspevkov môžete zapojiť do diskusie na sociálnych sieťach a taktiež sledovať naše aktivity.

Prostredníctvom našich on-line nástrojov máte všetky potrebné informácie vždy k dispozícii. Okrem toho, nás môžete nájst aj na sociálnych sietach. Pridajte sa k nám!

 

 

 

 

 

Dohoda o úrovni poskytovaných služieb: naším poslaním je vaša spokojnosť

Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. Preto garantujeme, že služby, ktoré od nás dostanete, budú šité na mieru vašim potrebám a taktiež pravidelne robíme prieskumy, aby sme mali istotu, že plníme naše sľuby.

S našou dohodou o úrovni poskytovaných služieb vás vopred oboznámime s nami poskytovanými zárukami a štandardmi služieb. Naši klienti sú našimi najlepšími ambasádormi, preto vždy pre vás urobíme niečo navyše, len aby sme videli spokojnosť vo vašich očiach.

 • Definujeme transparentné procesy a jednoznačné štandardy služieb, aby ste vedeli, čo môžete očakávať.
 • Vykonávame pravidelné prieskumy, meriame naše výsledky a úroveň vašej spokojnosti.
 • Každé vyjadrenie nespokojnosti považujeme za sťažnosť, bez ohľadu na príčinu.
 • Náš záväzok znamená, že dostanete to, čo ste si objednali.
Arval digital services
Title H2 (40 char. max) Sťažnosti sú príležitosťou na zlepšenie

Každú sťažnosť od zákazníka považujeme za dar a príležitosť zlepšiť to, čo robíme, a spôsob, akým to robíme.

Sťažnosť znamená, že sme nesplnili vaše očakávania a hovorí nám, že si musíme počínať lepšie, aby sme si získali vernosť našich zákazníkov. Preto s vami vedieme otvorený dialóg a poskytujeme vám prehľad kľúčových ukazovateľov výkonnosti, s ktorými naši zákazníci neboli spokojní.
Ak je niekto, kto využíva naše služby, nespokojný, jeho sťažnosť zaznamenáme do nášho špecializovaného nástroja a do 24 hodín overíme, či bola sťažnosť opodstatnená. Naším cieľom je vyriešiť problém čo najskôr, do 3 až 5 dní, v závislosti od konkrétnej krajiny.
Tu sa to však pre nás nekončí. Pravidelne analyzujeme trendy, aby sme videli, kde sa ešte môžeme zlepšiť na každej jednej úrovni. Spätná väzba od vás je našou najdôležitejšou vstupnou informáciou. Na jej základe preskúmame situáciu a podľa potreby upravíme naše procesy. Až vtedy, keď ste spokojní a naše procesy sú zdokonalené, považujeme problém za vyriešený.

Clients