Asistenčná služba

Asistenčná služba: vrátime vás na cestu

V prípade nehody alebo poruchy potrebujete tú správnu podporu, aby sa vaši vodiči vrátili na cestu bez vplyvu na vaše podnikanie. Kvalita a rýchlosť je tým, na čom bude vašim vodičom záležať najviac, keď ju budú potrebovať.

 • 1. VÁŠ VOZOVÝ PARK UDRŽUJEME V POHYBE NA CELOM SVETE

  Spolupracujeme s poprednými spoločnosťami v oblasti cestnej asistencie a pokrývame každý úsek cestnej siete na zaistenie nepretržitého chodu všetkých vozidiel vášho vozového parku. Cestná asistencia spoločnosti Arval nie je obmedzená – pôsobíme na celom svete. Naša asistenčná služba, ktorá patrí na trhu k popredným riešeniam, minimalizuje prestoje a maximalizuje efektivitu vašej spoločnosti. 

 • 2. ASISTENCIA PRE VODIČOV, POKOJ NA DUŠI PRE VÁS

  Asistencia pre vodičov

  V prípade nehody alebo poruchy je vašou aj našou hlavnou starosťou zabezpečiť, aby boli vaši vodiči v poriadku. Naša linka pre vodičov je nonstop k dispozícii, aby im poradila, zabezpečila odťah v prípade nehody alebo natankovania nesprávneho paliva, alebo aby zabezpečila náhradné vozidlo (v prípade potreby). Vždy sa snažíme vrátiť vodičov na cestu, bezpečne a pri minimálnej časovej strate.

  Okamžitá podpora

  Keď môže naša cestná asistencia poskytnúť okamžitú podporu (napríklad pri poškodenej pneumatike alebo dobytí batérie), problémom sa budeme zaoberať okamžite. V prípade iných mechanických porúch budeme vždy vaším jediným kontaktným bodom: spolupracujeme so širokou servisnou sieťou, aby sme vyhoveli všetkým vašim potrebám, kdekoľvek sa váše vozidlo ocitne.

  Náklady na cesty alebo ubytovanie

  K poruchám nie vždy dochádza blízko domova. Dokonca pokryjeme väčšinu cestovných výdavkov a zariadime asistenciu v prípade núdze, aby vaši vodiči nezostali bez podpory. Ak to bude potrebné, zabezpečíme ubytovanie pre všetkých pasažierov vozidla alebo alternatívnu dopravu domov.

 • 3. CESTNÁ ASISTENCIA PRE VŠETKÝCH

  Arval ponúka cestnú asistenciu pre všetky typy vozidiel, či už je to osobné auto, elektromobil alebo ľahké úžitkové vozidlo. Vášmu manažmentu to umožňuje jednoducho a transparentne nastaviť rozpočet a mať pod kontrolou tieto nepredvídateľné náklady, ku ktorým na ceste dochádza. Zverte spoločnosti Arval starostlivosť o svojich zamestnancov, vodičov a vozidlá.

Potrebujete viac informácií?
Zavolajte nám na telefónnom čísle +421 (0)2 57 108 000 alebo Vás kontaktujeme my.

Prečo Arval? Corporate

Dôverujte nám :

nadnárodný partner s viac ako 30-ročnými skúsenosťami

Staňte sa našimi partnermi :

náši experti vám navrhnú optimálne riešenia

Spoľahnite sa na nás :

sme vám kedykoľvek k dispozícii

Just Drive:

zjednodušujeme správu a prevádzku vášho vozového parku