Formular ochrany osobnych udajov

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

 

FORMULÁR OCHRANY OSOBNÝCH ÚDAJOV
 

 

Spoločnosť Arval pristupuje zodpovedne k svojim povinnostiam ako správca údajov, s hlavnou zodpovednosťou a povinnosťou starostlivosti o Vaše osobné údaje.

Ak chcete uplatniť svoje práva podľa všeobecného nariadenia o ochrane údajov a vnútroštátnych zákonov, ponúkame Vám rôzne kanály:

  • Ak máte účet v službe My Arval alebo v akejkoľvek inej aplikácii, ako je napríklad My Arval Mobile, máte prístup k osobným údajom, ktoré Arval vlastní o Vás a možnosť priamo upraviť niektoré z nich.
  • Môžete tiež kontaktovať svoje pravidelné kontaktné miesto v spoločnosti Arval alebo našu službu Driver Care.

Odporúčame Vám, aby ste vyplnili formulár žiadosti o poskytnutie osobných údajov nižšie, a tak pomohli spoločnosti Arval pri presnej identifikácii Vašej žiadosti.

V závislosti od témy sa pokúsime Vás čo najskôr kontaktovať,  najneskôr však do 30 dní od Vašej žiadosti. Počas tohto oneskorenia Vás spoločnosť Arval môže požiadať o ďalšie identifikačné informácie alebo o objasnenie Vašej žiadosti. V prípade ak nie je možné včasne odpovedať na Vašu požiadavku, budeme Vás informovať. Taktiež Vám odporúčame, aby ste si na našich webových stránkach prečítali "Oznámenie o ochrane údajov Arval".

Úprimne sa staráme o Vašu ochranu údajov.
 

S pozdravom,
Arval GDPR team

FORMULÁR OCHRANY OSOBNÝCH ÚDAJOV

SOM
AKO VÁS MÔŽEME KONTAKTOVAŤ
CHCEM UPLATNIŤ TIETO PRÁVA
Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA a uplatňujú sa Pravidlá ochrany súkromia Google Podmienky poskytovania služby.