eurorepar_

Kvalita za rozumnú cenu LMT Auto

Digitálne novinky 20 Dec 2022 , by
Arval Slovakia

LMT Auto je alternatívou značkových autoservisov už od roku 2019. Kvalita poskytovaných služieb mu od roku 2020 umožnila  zaradiť sa do známej medzinárodnej siete  servisov Eurorepar. Ten si za dve dekády  svojej histórie vytvoril meno partnera, ktoposkytuje stabilne vysokú kvalitu služieb  v rozsiahlej sieti autoservisov v 26 krajinách  sveta s viac ako 5000 pobočkami.

PALETA SLUŽIEB

LMT Auto na Rožňavskej ulici v Bratislave ponúka komplexný balík servisných služieb pod jednou strechou. Váš „štvorkolesový priateľ tam dostane nielen pravidelný servis po predpísaných a odjazdených kilometroch, ale aj včasnú diagnostiku skrytých technických chýb, ktoré sa môžu prejaviť v tej najnevhodnejšej chvíli. Týka sa to napríklad riadenia  alebo náprav vozidla, ktoré na našich cestách občas dostávajú poriadne zabrať. V tomto  servise vám skontrolujú a bez problémov opravia aj poruchy v elektrike vášho auta, čo je pri dnešnom, nielen elektrickom, ale  každom modernom aute jeden z kľúčových prvkoch fungovania celého automobilu.  Poznáme to, bez elektriky ani nenaštartujeme. Na túto známu pravdu si mnohí vodiči často spomenú až v zimnom období. Pritom stačí včasná kontrola, auto môže dokonale fungovať a nič nás nezaskočí. Stačí navštíviť  LMT Auto, kde všetko preveria. Môžete tu  využiť aj služby pneuservisu či už pri bežnom  defekte alebo pravidelnom prezúvaní. Pri  objednávke servisu je najlepšie využiť webostránku www.lmtauto.sk a rezervovať si termín cez elektronický formulár. 

octavia

STAROSTLIVOSŤ SA NEKONČÍ

Žiadneho vodiča nepoteší, ak sa na kapote  jeho auta vyskytnú škrabance alebo bodky  od kamienkov. Či ide len o kozmetický „defekt“ spôsobený bežnou prevádzkou auta  alebo menšou kolíziou, v LMT Auto vedia  ve vozidlo opraviť a dostať do stavu, ktorý je takmer vždy na nerozoznanie od nového  vozidla. Aj v prípade väčších opráv karosérie  po nehode alebo poistnej udalosti sa vždy  môžete obrátiť na tento servis bez obáv o výsledok a kvalitu. Výmena prasknutého alebo inak poškodeného skla automobilu je tu samozrejmosťou. A ak chcete mať auto naozaj v perfektnom stave nielen čo sa týka techniky, ale aj vizuálne, môžete požiadať o jeho profesionálne vyčistenie. V LMT Auto si poradia aj  s nečistotami, s ktorými si neviete rady, či už na vašej karosérii alebo v interri. K dokonalému čisteniu interiéru patrí aj tepovanie a dezinfekcia, ktorú by sme v týchto časoch  tiež nemali zanedbávať. S tým súvisí aj ďalšia  dôležitá vec, na ktorú vodiči často zabúdajú –  vyčistenie klimatizácie a výmena jej filtrov. V v aute jazdíme celého hodiny, prúdi na  nás vzduch z výduchov klimatizácie a malo by nám záležať na tom, čo v interiéri auta  dýchame nielen my, ale aj celá naša rodina.

ZÁRUKA SPOĽAHLIVOSTI AJ S ARVALOM

Každý vodič a najmä pri súčasných nákla‑  doch na prevádzku svojho auta chce mať  istotu, že v prípade opätovnej opravy bude  mať garantovanú ruku na súčiastky alebo  vykonanú prácu. Preto je dobré vedieť, že opravou v autoservise LMT Auto neprichádzate o ruku. Podľa súčasných pravidiel sú automobilky povinné poskytnúť technické informácie o danom type auta aj nezávislým servisom, ako je práve LMT Auto. Pre bežného motoristu to znamená, že ani so svojím vozidlom v záruke nemusí chodiť do značkového servisu na bežnú údržbu a servisVýrobcovia a importéri teda povinní prijať reklamáciu a dodržiavať podmienky  ruky aj vtedy, ak ste si nechali auto opraviť  mimo autorizovaného servisu. Dvojnásobne  to platí v prípade takého servisu ako je LMT Auto, ktorého kvalitu služieb potvrdzuje aj  členstvo v sieti Erorepar. Preto ho pravidelne využívajú aj vodiči, ktorí si zabezpečili mobilitu prostredníctvom operatívneho lízingu v Arvale. LMT Auto a Arval sú partnermi s rovnakým cieľom zabezpečiť maximálnu spokojnosť klienta.

ČOSI NAVYŠE

mercedes

Do LMT Auto nemusíte chodiť len kvôli servisu. Pri jeho návšteve vás môže prekvapiť aj predajná ponuka. Na tomto mieste totiž nájdete autorizovaný predaj skútrov Peugeot. Napríklad skúter Tweet, ktorý si tu môžete zaobstarať, sa vďaka kompaktným rozmerom a spoľahlivosti zaradil medzi najpredávanej‑  šie modely od Peugeotu. Svojím nestarnúcim  neo‑retro dizajnom, jednoduchým ovládaním  a francúzskou nonšalantnosťou je vhodným skútrom pre každého, kto hľadá každodenného nenápadného a pritom spoľahlivého  spoločníka. O výhodách a úspornosti skútra v mestskej doprave ani netreba hovoriť.  Vybrať sa dá z viacerých typov skútrov. Ak bste mali trochu inú predstavu a riešili naprí‑  klad to, ako sa vydať na niekoľkodňový výlet  na motorke, môžete si tu vypožičať Harley  Davidson Pan America 1250. LMT Auto aj autobazár s ponukou preverených jazdenýcvozidiel s kompletnou servisnou históriou, ktoré v dobrom technickom stave. Okrem  toho vás iste poteší, že kúpou auta získate aj 15 % zľavu na ďalšie servisné služby v tomto autoservise. Skrátka, LMT Auto v Bratislavje miesto, ktoré sa oplatí navštíviť.

Čítať ďalej Zobraziť menej