My Arval I Arval Deutschland I Zugang

My Arval: Vitajte v našom digitálnom ekosystéme

S platformou My Arval vstupujete do sveta účinného rozhodovania na základe dát, ktoré vám poskytuje postrehy o vozovom parku, ktoré potrebujete, keď ich potrebujete. Analyzovanie vašich KIV vozidlo za vozidlom, krajina za krajinou alebo mesiac za mesiacom nebolo nikdy ľahšie. Všetci noví zákazníci spoločnosti Arval získajú automaticky prístup k platforme My Arval s online aj mobilnými riešeniami. Možnosti nášho exkluzívneho softvéru na správu vozového parku sú navrhnuté tak, aby boli komplexné a zároveň sa ľahko používali.

 • 1. ÚROVEŇ 1: ĽAHKÁ SPRÁVA VOZOVÉHO PARKU

  Či je to lízing auta, lízing dodávky, [krátkodobý prenájom, strednodobý prenájom] alebo dlhodobý prenájom od Arval – a dokonca aj keď ide o iného poskytovateľa – platforma My Arval je navrhnutá tak, aby ste mali ľahko dostupné podrobné štatistiky. Tým, ktorí rozhodujú, a podobne aj vodičom, ponúka My Arval nasledujúce úrovne dát: 

  My Fleet Status

  Denné údaje o miestnej prevádzke, k dispozícii nonstop na uľahčenie vašich rozhodnutí v súvislosti so správou vozového parku.

  My Fleet Trends

  Strategický nástroj s mesačnými správami pre správu celosvetového vozového parku, integráciu trendov a KIV (údaje o vozovom parku Global Alliance, výdajoch, spotrebe paliva a CSR)

  My Integral Fleet nie je vo všetkých krajinách

  Jedinečná dátová platforma viacerých poskytovateľov pre 360º prehľad o vašom vozovom parku na celom svete – všetky vaše dáta integruje do jednej intuitívnej platformy, s úplným právnym súladom. 

 • 2.ÚROVEŇ 2: SVOJPOMOCNÁ STAROSTLIVOSŤ VODIČOV

  Digitálne nástroje My Arval pomáhajú vodičom spravovať problémy a riešenia svojpomocne, čím šetria čas svojim nadriadeným. Ak je platforma My Arval povolená, vodičom dáva nonstop prístup k politike prenájmu firemných áut, konfigurácii vozidiel a sledovaniu objednávok. Mobilná aplikácia My Arval je tiež skvelé riešenie pre nahlasovanie dopravných nehôd.

 • 3. POCHOPENIE VOZOVÉHO PARKU, VEDÚCE K AKCII S VOZOVÝM PARKOM

  Na správu svojich vozidiel a ovládanie nákladov potrebujete jednotný prístup, kdekoľvek na svete. My Arval vám vďaka úplnej analýze dát umožňuje komplexne pochopiť všetky riešenia mobility v rámci vášho podnikania. To môže dokonca zahŕňať poistenie vozového parku, a pre vášho partnera v oblasti poistenia digitálne prvé hlásenie o škode a upozornenia o zrážkach či krádeži. S digitálnym ekosystémom My Arval máte údaje pre strategické rozhodnutia na dosah.

Potrebujete viac informácií?
Zavolajte nám na +421 (0)2 57 108 000 alebo Vás kontaktujeme my.

Prečo Arval? Corporate

Dôverujte nám :

nadnárodný partner s viac ako 30-ročnými skúsenosťami

Staňte sa našimi partnermi :

náši experti vám navrhnú optimálne riešenia

Spoľahnite sa na nás :

sme vám kedykoľvek k dispozícii

Just Drive:

zjednodušujeme správu a prevádzku vášho vozového parku