Návody a postupy_retail

 1. Postup fakturácie vozidla

  Akonáhle dostanete objednávku potvrdenú zo strany ARVAL Slovakia a klienta, môžete vystaviť faktúru za vozidlo. V prípade, že je vozidlo na objednávku do výroby, počkáte, kým bude vozidlo prijaté na sklad a ihneď môžete vystaviť faktúru. Faktúru za vozidlo prosím v pošlite elektronicky na e-mailovú adresu purchase.sk@arval.sk, do predmetu správy napíšte „Značkový partner – prihlásenie vozidla“, pre potreby registrácie vozidla (vo formáte PDF). Originál faktúry prosím neposielajte poštou, ARVAL Slovakia ju potrebuje výhradne v elektronickej podobe.

  U importéra, prosím, vyžiadajte čistopis technického preukazu a pošlite ho na adresu ARVAL Slovakia, s.r.o. – Pribinova 19, 81109 Bratislava.

   

 2. Pred odovzdaním vozidla

  Termín odovzdania vozidla si, prosím, dohodnite s klientom individuálne. Po prihlásení vozidla do evidencie vám ARVAL Slovakia kuriérom doručí kompletnú dokumentáciu k vozidlu (evidenčné čísla, TP, potvrdenie o poistení, splnomocnenie pre klienta, obal na doklady, tzv. driver set...) a niekoľko kópii preberacieho protokolu. Pred odovzdaním vozidla vám na adresu prevádzky budú doručené zimné pneumatiky, v prípade zimnej sezóny, prosím, zabezpečte prezutie na tieto zimné pneumatiky, ešte pred odovzdaním vozidla. Druhú sadu pneumatík môžete uskladniť. V prípade, že pneumatiky uskladniť nemôžete, zabezpečte ich naloženie klientovi do kufra vozidla.

   

 3. Odovzdanie vozidla

  V deň odovzdania vozidla, prosím, s klientom vyplňte a podpíšte preberacie protokoly, ktoré vám boli zaslane od ARVAL Slovakia. Odovzdanie vozidla je plne vo vašej réžii, bez prítomnosti zástupcu ARVAL Slovakia. Ak sa sada pneumatík nachádza v kufri vozidla, nasmerujte, prosím, klienta na telefonický kontakt na „Linku pre vodičov“, ktorý sa nachádza vo vnútri driver setu. Na tejto linke mu zástupcovia ARVAL Slovakia odporučia najbližší zmluvný pneuservis, podľa regiónu a požiadaviek klienta. Jednu vyplnenú a podpísanú kópiu preberacieho protokolu odovzdajte klientovi, ostatné ostávajú vám. Prosíme vás, aby ste preberací protokol po odovzdaní vozidla naskenovali a odoslali na e-mailovú adresu purchase.sk@arval.sk, do kópie pridajte e-mailovú adresu retail.sk@arval.sk a do predmetu e-mailu „Odovzdanie – Značkový partner“. Od momentu doručenia preberacieho protokolu do ARVAL Slovakia začína plynúť splatnosť faktúry za toto odovzdané vozidlo.

   

 4. Fakturácia provízie

  Začiatkom nasledujúceho mesiaca vám ARVAL Slovakia zašle podklad k fakturácii provízie za sprostredkovanie. Faktúru vystavte na základe tohto podkladu a do textu uveďte VIN čísla všetkých vozidiel, za ktoré províziu fakturujete. Túto faktúru zašlite na e-mailovú adresu retail@arval.sk, v kópii na vášho business manažéra a do predmetu napíšte „Provízia – Značkový partner“. Originál faktúry prosím poštou neposielajte, stačí nám elektronická verzia.

   

 5. Doplňujúce informácie

  V prípade akýchkoľvek otázok, prosím, kontaktujte svojho business manažéra v ARVAL Slovakia, alebo použite kontaktnú e-mailovú adresu retail@arval.sk

FORMULAR PREDAJCOVIA
Mesiac
Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA a uplatňujú sa Pravidlá ochrany súkromia Google Podmienky poskytovania služby.

Prečo Arval? Corporate

Dôverujte nám :

nadnárodný partner s viac ako 30-ročnými skúsenosťami

Staňte sa našimi partnermi :

náši experti vám navrhnú optimálne riešenia

Spoľahnite sa na nás :

sme vám kedykoľvek k dispozícii

Just Drive:

zjednodušujeme správu a prevádzku vášho vozového parku