DS

Nové modely a nové výzvy

Digitálne novinky 29 Nov 2022 , by
Arval Slovakia

V ponuke a showroomoch FINAL-CD po celom Slovensku nájdete najväčší výber skladových automobilov značky Peugeot, Opel, Citroën, Jaguar, Land Rover, Volvo a DS. Z ponuky si každý zákazník môže vybrať auto podľa svojich predstáv - mestské, rodinné, manažérske, firemnú flotilu, pracovnú dodávku, SUV, luxusné aj športové, elektrické aj hybridné. 

MODERNÉ SHOWROOMY NO ZÁŽITOK

Spoločnosť FINAL-CD nájdete v šestnástich  najmodernejších predajno-servisných pobočkách na Slovensku. V roku 2022 pribudlo v Bratislave predajno-servisné centrum Volvo a servisné centrum Jaguar a Land  Rover. V nových priestoroch vás čakajú  nielen školení predajcovia, ktorí vám pora-dia s výberom automobilu, ale aj profesionálni technici s najvyspelejšou servisnou  technikou. Vždy pripravení postarať sa  o vaše auto osobné alebo úžitkové. Vo  FINAL-CD nájde ročne viac ako 4 tisíc majiteľov svoj vysnívaný automobil a technici v servisných pobočkách vykonajú viac ako  50 tisíc servisných zásahov.

NOVINKY V PONUKE

Rok 2022 priniesol na trh viaceré novinky obľúbených značiek. Peugeot v roku 2022  predstavil no modely Peugeot 408, 100%  elektrický Peugeot e-208 a Peugeot 308  Hybrid a 308 SW Hybrid. V kategórii športových áut v ponuke FINAL-CD nájdu záujemcovia napríklad Volvo S60 T4 R-Design  alebo nové športové SUV Range Rover Sport. Medzi športovými modelmi nesmie chýbať obľúbených značiek. Peugeot v roku 2022  predstavil no modely Peugeot 408, 100%  elektrický Peugeot e-208 a Peugeot 308  Hybrid a 308 SW Hybrid. V kategórii športových áut v ponuke FINAL-CD nájdu záujemcovia napríklad Volvo S60 T4 R-Design  alebo nové športové SUV Range Rover Sport.  Medzi športovými modelmi nesmie chýbať ani značka Jaguar a legendárny model  F-Type so zadným náhonom a 300 koňmi  pre správny športový zážitok za volantom. Na svoje si prídu aj záujemcovia o manažérske vozidlá a luxusný segment. Ponuka luxusných značiek Volvo, Jaguar a Land Rover vo FINAL-CD ich nepochybne uspokojí.

aa

ÉRA ELEKTROMOBILOV

Elektromobily a hybridy sa stávajú bežnou  súčasťou ponuky všetkých značiek automobilov. Elektromobilita sa ukazuje ako  budúcnosť automobilového priemyslu. Budúcnosť definovaná novými technológiami, funkciami a vývojom dokonalejších elektrických a hybridných modelov. Elektrické vozidlá sú čoraz populárnejšie a cenovo dostupnejšie. Na našich cestách vidíme viac a viac evidenčných čísel v zelenej tabuľke. Taktiež aj v ponuke FINAL-CD  pribúdajú nové elektromobily a hybridy  všetkých značiek. Nové elektromobily  prejdú dlhšie vzdialenosti, rýchlejšie i ekologickejšie. Vo FINAL-CD vám poradia s tým správnym výberom, servisom aj financovaním elektrických aj hybridných automobilov.

ARVAL A FINAL-CD V TANDEME

Arval ako špecialista na operatívny leasing  ponúka svojim klientom celú paletu modelov spoločnosti FINAL-CD. Počas dlhoročnej spolupráce sa množstvo zákazníkov  Arvalu zaujímalo práve o autá z tejto ponukyZnačky Peugeot, Opel a Citroën patria roky  k stáliciam v obľúbenosti na slovenskom  trhu. Mnohí zákazníci si vyberajú do svojej  firemnej flotily napríklad atraktívny Peugeot 3008 (Európske auto roku 2017) alebo praktický a priestranný Opel Insignia. Oba  tieto modely v uplynulých rokoch výrazne  prispeli k nárastu zákazníkov FINAL-CD a Arvalu. Operatívny leasing, čiže prenájom  vozidla v Arvale, je dostupná cesta, ako si za-  bezpečiť spoľahlivú mobilitu a starostlivosť  o auto alebo aj o celý vozidlový park. Arval za klienta vyrieši všetko potrebné, vrátane  servisu vo FINAL-CD. Okrem toho široká po-  nuka FINAL-CD umožňuje klientom Arvalu vybrať si vozidlo na prenájom z rôznych kategórií, od športových, luxusných po  moderné SUV. A práve ponuku prémiovéhsegmentu medzi modelmi Volvo, Jaguar,  Land Rover i DS vyhľadávajú zákazníci čo-  raz častejšie. Spolupráca Arvalu a FINAL-CD umožňuje jednotlivcom aj veľkým  spoločnostiam využívať autá na prenájom  efektívne, flexibilne a komfortne. Stačí si  vybrať a jazdiť bez starostí. Veľa šťastných  kilometrov!

adsfdsaf

 

Čítať ďalej Zobraziť menej