FORMULÁR PRE UPLATNENIE PRÁV SUBJEKTOV ÚDAJOV

Spoločnosť Arval pristupuje k posudzovaniu svojich povinností ako prevádzkovateľ údajov s primárnou zodpovednosťou a povinnosťou starať sa o vaše osobné údaje, ktoré má k dispozíci.

Ponúkame vám rôzne spôsoby uplatnenia vašich práv podľa všeobecného nariadenia o ochrane údajov:

Ak máte konto v službe My Arval, online nástroji spoločnosti Arval, alebo v akejkoľvek inej aplikácii, , máte prístup k osobným údajom, ktoré o vás spoločnosť Arval spracúva, a možnosť niektoré z nich priamo upravovať.
Môžete tiež kontaktovať svoje zvyčajné kontaktné miesto v spoločnosti Arval.

Týmto vás vyzývame, aby ste vyplnili nižšie uvedený formulár žiadosti o poskytnutie údajov, ktorý pomôže spoločnosti Arval presne identifikovať vašu žiadosť. V závislosti od predmetu žiadosti vynaložíme maximálne úsilie, aby sme vám odpovedali čo najskôr, najneskôr však do 30 dní od dátumu vašej žiadosti. Počas tohto obdobia vás môže spoločnosť Arval kontaktovať a požiadať vás o ďalšie informácie na identifikáciu alebo bližšie vysvetlenie vašej žiadosti. V prípade, že budeme mať problémy s včasnou odpoveďou z dôvodu určitých technických problémov, budeme vás o tom informovať.

Medzitým si prečítajte "Oznámenie o ochrane osobných údajov spoločnosti Arval", ktoré nájdete na našej webovej stránke.

Na ochrane vašich osobných údajov nám skutočne záleží.

S úctou,

Vaša spoločnosť Arval

ÚDAJE O MÉ TOTOŽNOSTI

ÚDAJE O MNE
Krajina
Som
Chcem aby ste ma kontaktovali cez
MOJA POŽIADAVKA
Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA a uplatňujú sa Pravidlá ochrany súkromia Google Podmienky poskytovania služby.