Predaj auta

Prvé odovzdávanie, alebo som SOT

Spoločnosť 3 Nov 2021 , by
ARVAL

MÁM ZA SEBOU PRVÉ ODOVZDÁVANIE dvoch áut, ktoré boli v ponuke operatívneho lízingu Arvalu pre súkromné osoby. Samozrejme, že tomu predchádzalo viac krokov, ale ja by som sa chcel sústrediť práve na ten moment vo finále.

Niečo mi hovorilo, že na túto ponuku zareagujú hlavne fanúšikovia hybridov, a teda Toyotisti. Gratulujem podmienkam, ktoré medzi sebou „vyrapovali“ Arval, Slovenská sporiteľna a Toyota. Už pri nakrúcaní takého môjho pohľadu na celkovú ponuku mi môj vnútorný hlas hovoril, že Toyota Corolla je veľmi, veľmi zaujímavo postavený produkt pre súkromné osoby so službami ako pre veľké firmy. A to je podstata súkromného lízingu bodka eská.

Keďže sme len na začiatku, teším sa a verím. Teším sa na ďalšie odovzdávania áut z ponuky. Bol to dobrý pocit, byť pri novom začiatku (tým nemyslím spoločný produkt Arvalu a slovenskej sporiteľne), pri tom, keď sa v neformálnej debate pri preberaní hovorilo o splnenom sne, výhodných podmienkach a o prvej jazde a výlete. Som síce len pozorovateľ a externista, ale mať emóciu v biznise sa nepodarí každému.

A teraz v čo verím. Igor Timko v silu telepatie, ja verím, že ten milý ľudský pocit, ktorý sme pri odovzdávaní mali sa bude opakovať častejšie a azda aj hlasnejšie. Som pripravený vytrúbiť to do sveta. Volajte ma súkromná operatívna trúba (SOT).

A kto dočítal až sem, sa usmial. Pekný a úspešný deň!

Čítať ďalej Zobraziť menej