servis a údržba

Servis, údržba a opravy: jednoduchosť a kvalita zaručená

Jazdenie na vozidlách môže byť nákladné, s nami však nemusí zruinovať vaše podnikanie. Potrebujete komplexné riešenie správy vozového parku, ktoré garantuje kvalitu starostlivosti o váš vozový park, vaše služby a vašich vodičov. 

 • 1. DENNE SA O VÁS STARÁME

  Všetkým vašim firemným vozidlám sa poskytuje pravidelná údržba, opravy a kontroly. Naše skúsenosti Vám pomáhajú efektívne prevádzkovať vozový park, robiť lepšie rozhodnutia a šetriť peniaze (to všetko vo fixnej mesačnej splátke). 

  Môžete sa spoľahnúť, že Arval bude spravovať vozidlá vášho vozového parku v najvyššej kvalite.

 • 2. GARANTUJEME NAJVYŠŠIU KVALITU, ABY STE SA MOHLI SÚSTREDIŤ NA PODNIKANIE

  Správy a poradenstvo

  Servis, údržba a opravy vozidiel tvoria významnú časť celkových nákladov na vlastníctvo. Naše kvalitné riešenie podpory vozového parku vám vďaka jednej, pevnej faktúre ponúka väčšiu efektivitu a predvídateľnosť. Máte tiež flexibilitu pridať doplnkové riešenia alebo riešenia na mieru, ak sa vaše potreby zmenia.

  Garancia kvality služieb

  Celosvetovo prenajímame viac ako 1,4 milióna vozidiel a zabezpečujeme služby v rozsiahlej sieti preferovaných dodávateľov. Po každom servisnom úkone žiadame vodičov o spätnú väzbu a analyzujeme ju, aby sme sa uistili, že spĺňa naše prísne požiadavky na kvalitu. Ako klient môžete poskytovať svoju spätnú väzbu týkajúcu sa práce preferovaných dodávateľov.

  Transparentnosť

  Servisujeme vaše vozidlá a vaše náklady udržujeme na fixnej úrovni. Vďaka jednej faktúre budete mať jasno o svojich nákladoch na údržbu.

 • 3. PODPORA PRE VODIČOV

  Komunikácia prebieha priamo s vodičmi, čím šetríme váš čas. Naša nonstop linka umožňuje vašim vodičom získať informácie, riešiť problémy a rezervovať si služby – online alebo telefonicky.

Potrebujete viac informácií?
Zavolajte nám na telefónnom čísle +421 (0)2 57 108 000 alebo Vás kontaktujeme my.

Prečo Arval? Corporate

Dôverujte nám :

nadnárodný partner s viac ako 30-ročnými skúsenosťami

Staňte sa našimi partnermi :

náši experti vám navrhnú optimálne riešenia

Spoľahnite sa na nás :

sme vám kedykoľvek k dispozícii

Just Drive:

zjednodušujeme správu a prevádzku vášho vozového parku