Správa palivových kariet

Správa palivových kariet: Jedna služba, lepšie dáta

Správa vašej spotreby paliva predstavuje kľúčový prvok celkových nákladov na vlastníctvo vozového parku. Správa palivových kariet Arval zjednocuje a zjednodušuje zhromažďovanie dát a pomáha vám monitorovať ceny a spotrebu v rámci celého vášho vozového parku.

 • 1. ZJEDNODUŠUJTE, SO SPRÁVOU PALIVOVÝCH KARIET ARVAL

  Monitorujte palivo, zjednodušte výdavky

  Palivo je stály, no premenlivý faktor v ľubovoľnom výpočte celkových nákladov na vlastníctvo pre správu vozového parku. Správa palivových kariet Arval vám poskytuje prostriedok na monitorovanie výdavkov a zaistenie plynulého vykazovania vozového parku. Nahraďte proces manuálneho vyberania papierových účteniek za palivo jedinou konsolidovanou mesačnou faktúrou.

  Pri správe vozového parku ide o základný nástroj, ktorý poskytuje presné, užitočné dáta. Arval vám pomáha monitorovať abnormálnu spotrebu a naše vykazovanie umožňuje plynulejší výber DPH a ročné firemné audity. Naši experti vám spolu s vami pomôžu dojednať objemové zľavy založené na jasnom pochopení spotreby paliva.

  Vieme dokonca začleniť nabíjacie karty vašich elektromobilov do správy palivových kariet – pre kompletné zobrazenie spotreby energie.

  Firemné alebo súkromné využitie – podporujeme obe

  Ak to vaša spoločnosť podporuje, správa palivových kariet Arval umožňuje oddeliť firemnú a súkromnú spotrebu paliva a náš systém pomáha správe vozového parku monitorovať súlad.

  Údaje o vodičoch sú zabezpečené

  Správa palivových kariet Arval podporuje nasledujúcu generáciu palivových kariet na čipy a PIN kódy. Pre vodičov spájame jednoduchosť použitia s maximálnym zabezpečením dát.

 • 2. SMEROM K STRATEGICKEJ POLITIKE PALIVA

  Odborná podpora vozového parku: Experti v spoločnosti Arval vám pomôžu definovať správnu politiku paliva pre správu vozového parku. „SMaRT“ audit analyzuje využitie a potreby vášho vozového parku. Navrhnutím politiky paliva s pomocou našich expertov na podporu vozového parku môžete nastaviť požadovaný systém správy palivových kariet: napríklad väčšie nákupy paliva za karty pre väčšie lízingové vozidlá vozového parku, limity na nákupy iných položiek ako paliva, a preferovaných maloobchodníkov.

 • 3. PREPOJTE PALIVO S TELEMATIKOU

  Dokážeme tiež prepojiť správu palivových kariet Arval s telematikou vozového parku Arval Active Link – teraz môžete priradiť spotrebu paliva jednotlivých vodičov k ich vzorcom jazdenia. Poskytujeme prístup k online systému na zaznamenávanie najazdených kilometrov, kde si môžu vodiči zaznamenávať svoje najazdené kilometre oddelene na daňové účely pre firemné autá.

Potrebujete viac informácií?
Zavolajte nám na telefónnom čísle +421 (0)2 57 108 000 alebo Vás kontaktujeme my.

Prečo Arval? Corporate

Dôverujte nám :

nadnárodný partner s viac ako 30-ročnými skúsenosťami

Staňte sa našimi partnermi :

náši experti vám navrhnú optimálne riešenia

Spoľahnite sa na nás :

sme vám kedykoľvek k dispozícii

Just Drive:

zjednodušujeme správu a prevádzku vášho vozového parku