Alfa_romeo_titul

Alfa Romeo

Počas viac ako sto rokov histórie Alfa Romeo nevyrábalo jednoducho len autá. Každý jeho model chcel priblížiť krásu, inšpiráciu a osobný pôžitok z jazdy. Každé jedno Alfa Romeo je viac ako len stroj, je stelesnením technologického pokroku a inžinierskej evolúcie, ktorá je symbolom nekompromisnej dokonalosi vyrobenej v Taliansku. Aj to je dôvod, prečo je Alfa Romeo stále jednou z najžiadanejších značiek na svete, so skutočnými fanúšíkmi áut, a to aj vďaka ikonickým modelom, ako napríklad: 1900, Giulietta, Giulia, 1600 Spider Duetto, 75, 164 a 147 a mnoho, mnoho ďalších.

Sadnúť si za volant Alfy Romeo bude pre vás s Arvalom veľmi jednoduché, pretože v rámci riadenia požičovne vám ponúka všetky modely talianskej značky za veľmi výhodných podmienok. Vozidlá Alfa Romeo sa vyznačujú vysokým výkonom aj elegantným dizajnom.

Kompaktný model Alfa Romeo Giulietta v sebe dokonale spája eleganciu, výkon a obratnosť. Je to jeden z najlepších kompaktných automobilov na trhu, ktorý je vybavený mnohými technickými inováciami, ako je tempomat, svetelné a dažďové senzory, elektronicky sklopné zrkadlá a parkovacie senzory.

Ak hľadáte výkonnejší model na prenájom, máte k dispozícii Alfa Romeo Giulia , vysoko výkonný na všetkých typoch ciest, najmä vďaka veľmi vysokej úrovni priľnavosti. Určite precízne a bezpečné vozidlo, ako aj veľmi pohodlné na riadenie.

A ak uprednostňujete SUV , v Arvale vám odporúčame prenájom modelu Alfa Romeo Stelvio , s priestranným kufrom a veľmi dobre spracovaným priestorom pre cestujúcich, s luxusnými aj športovými detailmi, ako je napríklad štartovacie tlačidlo na volante.

 

1…
Čítať ďalej