bmw_titul

Bmw

BMW (Bayerische Motoren Werke AG) je nemecký výrobca športových automobilov, motocyklov a motorov. Modrobiely vzor znaku firmy je symbolom bavorskej vlajky - hlavné sídlo spoločnosti je totiž v Mníchove. Okrem Mini a Rolls-Royce je súčasťou koncernu tiež BMW MGmbH, ktoré se zaoberá výrobou športových a pretekárskych vozidiel a okruhových špeciálov. Automobily BMW sa tak často objavují v motoršporte, či už vo WRC, tak aj v minulosti a nie je vylúčené že aj v budúcnosti vo svete Formule 1.

Jedným z komerčne najúspešnejších typových radov v posledných rokoch je SUV , ktorého vzorom je rodina BMW X. Najkompaktnejšie BMW X1 v tomto rade ponúka všestrannosť a výkon terénneho vozidla, ale s výrazným zameraním na mesto.
BMW X3, stredne veľké SUV, s fixným mesačným nájomným počas celej doby trvania zmluvy. To isté platí aj pre zvyšné exponáty modelového radu, ako sú BMW X5 a BMW X6 . Ide o dva najexkluzívnejšie modely. Ako novinka je v ponuke aj BMW X4 , ktorého najnovšia verzia by doplnila flotilu BMW X.
Samozrejme, ponuka lízingu BMW od spoločnosti Arval nezabúda ani na ďalšie obľúbené modely vo formáte sedan, ako sú BMW radu 3 , radu 5 alebo radu 6 .

 

1…
Čítať ďalej