DS-titul

Ds

DS bolo vždy to najlepšie z Francúzska v najlepšom slova zmysle a v najlepších automobiloch. Pamätáte sa na rok 1955 a prvé automobily značky DS? Značku, ktorá svetu priniesla nezávislé zavesenie všetkých kolies, hydropneumatický podvozok, futuristický design a radu ďalších revolučných riešení? A teraz znou ako znovuzrodená samostatná automobilka prináša tie najmodernejšie výrobné postupy, technológie a vnímanie s gráciou a krásou podobné iba Pařížu. Prečo kupujú ľudia francúzské šaty, parfémy alebo víno? Pretože sú tým najlepším. Rovnaké ambície má práve DS a ich vlajkový model DS7 Crossback Vám svoje kvality veľmi rád dokáže. Objednajte si vozidlá značky DS na operatívny leasing ešte dnes.

Flexibilita, ktorú prenájom poskytuje spoločnostiam, zaručuje dostupnosť neustále aktualizovaného vozového parku a znižuje prevádzkové náklady a zvyšuje komfort. Spoločnosť Arval ponúka služby prenájmu vozidiel DS , prémiovej značky skupiny PSA-Citröen , s niekoľkými jej najvýznamnejšími modelmi.
Na čele najkompaktnejšej línie stojí DS3 , čisto mestské vozidlo určené pre profesionálov, ktorí sa pravidelne pohybujú po meste. Vďaka malým rozmerom má kompletnú technologickú výbavu , vrátane 7-palcového centrálneho dotykového displeja či rôznych možností konektivity.
Ďalším modelom podľa veľkosti je DS4 . Je to trochu priestranné kupé s veľkým kufrom, ktoré pôsobí robustne a športovo. Interiér vozidla je prepracovaný do najmenších detailov, s kvalitným čalúnením a ergonomickým dizajnom sedadiel.
DS7 Crossback dopĺňa katalóg. SUV strednej veľkosti, ktoré vyniká impozantným elegantným vzhľadom s osobitosťou, v ktorom vyniká predná mriežka chladiča s exkluzívnym dizajnom.

 

1…
Čítať ďalej