fiat_titulka

Fiat

Viac ako 100 rokov na štyroch kolesách. Vždy v pohybe.
Fiat začal v roku 1899 s modelom 3½ HP a v tom istom roku, presne 11. júla, vznikla prvá automobilka v Taliansku nazývaná Fabbrica Italiana Automobili Torino. Od tej doby začal písať Fiat so svojimi modelmi, piest za piestom a vždy s novým nápadom, históriu značky a talianskej aj svetovej mobility. Vozidlá Fiat majú jednu z najkomplexnejších výbav na trhu. Jedným z jeho najkompaktnejších modelov je Fiat 500 , ktorý má vo svojej športovejšej verzii Fiat 500C medzi najvýraznejšími prvkami elektrickú kapotu, parkovacie senzory a zadný spojler. Ponuka kompaktných vozidiel značky Fiat pokračuje modelom Fiat Panda , v jeho najmodernejšej verzii, a športovým modelom Fiat Punto , ktoré majú atraktívny dizajn interiéru aj exteriéru.
Rozšírením rozmerov nájdeme Fiat Tipo, ideálny model pre firmy, keďže má tri verzie, od sedanu až po minivan. Všetky sú ideálne na návštevy klientov.
A ak sú vaše potreby väčšie a potrebujete viac priestoru, môžete mať dodávku Fiat Doblo s objemom batožinového priestoru až 790 litrov .

Viera v budúcnosť a ešte viac vášne, nápadov a myšlienok, to je to pravé, čo vytvára našu budúcnosť. Začnite aj vy tvoriť budúcnosť s vozidlami Fiat na operatívny leasing od Arvalu!

 

1…
Čítať ďalej