honda_tit

Honda

Honda Motor Company, Ltd. je japonská nadnárodná korporácia, najviac známa ako výrobca automobilov, motocyklov a pohonných zariadení.

Honda bola najväčším výrobcom motocyklov na svete od roku 1959, rovnako ako tiež najväčší výrobca motorov s vnútorným spaľovaním podľa objemu predajov, pričom vyrobila viac ako 14 miliónov motorov s vnútorným spaľovaním každý rok.[5] Spoločnosť sa stala v roku 2001 druhou najväčšou japonskou automobilkou. Na svete je ôsmou najväčšou automobilkou po General MotorsVolkswagen GroupToyotaHyundai Motor GroupFordNissan a PSA.

Leasing je služba, ktorú spoločnosti čoraz viac vyhľadávajú vďaka jej významným prevádzkovým výhodám. Spomedzi rôznych výrobcov automobilov je leasing Honda charakteristický tým, že ponúka ekonomické a technologické linky, ktoré sú ideálne na pokrytie akejkoľvek potreby prepravy.

Honda Civic je najkompaktnejšou možnosťou, ktorá sa odporúča najmä tým profesionálom, ktorí sa pravidelne pohybujú v mestskom prostredí a musia riešiť problémy s parkovaním. Model, ktorý zaručuje nízke hodnoty spotreby a optimálnu ovládateľnosť .

Katalóg modelov Honda na prenájom obsahuje aj návrhy zo segmentu SUV . To by bol prípad modelu Honda HR-V , ktorý sa snaží spojiť to najlepšie z terénnych vozidiel s výrazne športovým štýlom. Ide teda o pomerne kompaktné SUV so siluetou výrazne pripomínajúcou kupé.

Na doplnenie ponuky je Honda Accord elegantný a sofistikovaný sedan strednej triedy, ktorý dokonale zodpovedá bežným parametrom reprezentatívnych vozidiel.

1…
Čítať ďalej