Lexus_tit

Lexus

V roku 1989, keď Lexus na autosalóne Auto Show v Detroite prvýkrát predstavil dva luxusné modely: sedan LS 400 a auto strednej triedy ES 250, všetci sa zamýšľali, ako si luxusná značka pochádzajúca z Toyoty poradí na americkom trhu luxusných automobilov.

O 20 rokov neskôr Lexus dokázal, že je nielen schopný konkurovať iným producentom, ale je schopný si udržať vedúcu pozíciu na trhu. Za to vďačí tomu, že počúva svojich klientov a napĺňa ich očakávania. Firma Lexus vznikla ako odpoveď na potreby užívateľov značky Toyota. Tí chceli, aby ich autá boli aj naďalej mimoriadnej kvality, ale luxusnejšie. Od chvíle, kedy v novembri 1989 predali prvé vozidlo, stal sa Lexus lídrom v oblasti kvality, inovatívnych riešení k svojich spokojnosti klientov.

Leasingová služba firmy Lexus si v posledných rokoch získala na popularite tým, že sa plne spoľahla na hybridné a elektrické motory bez toho, aby zanedbala športové výkony alebo sofistikovanosť svojich veľkých sedanov.

V prenájme tak nájdete modely so športovým charakterom a charakterom Lexus RC , vysokovýkonné kupé, ktoré vám za volantom poskytne jedinečný pocit a ktoré má navyše nízku spotrebu vďaka hybridnej pohonnej jednotke.

To isté sa deje aj v prípade SUV tejto značky . Tieto modely, Lexus NX a RX , majú priestranné kabíny a rôzne konfigurácie, v ktorých si môžete vychutnať prvky, ako je pohon všetkých kolies, aby ste sa stratili na akejkoľvek ceste bez ohľadu na to, aká je komplikovaná. A vždy s odhodlaním využívať alternatívne technológie, aby vaša mobilita nemala žiadne obmedzenia.

V rámci leasingu Lexus vám ponúkame všetky tieto modely s veľkými výhodami, takže ak nenájdete model, ktorý hľadáte, neváhajte požiadať o informácie o našich leasingových službách.

 

 

1…
Čítať ďalej