renault_titul

Renault

Zakotvený už dlhé desaťročia v automobilovom priemysle - to je tradičná francúzska značka Renault. S čistým designom a pohodlným interiérom si tieto vozidlá vydobili stabilné miesto vo svete.
Clio, Megane a Zoe sú kompatkné, mestské autá. Captur, Kadjar a Koléos sú autá v kategorii SUV a nakoniec tu máme Traffic a Kangoo, čo sú úžitkové vozidla - stačí si vybrať ten, ktorý odpovedá vaším potrebám. Leasingová služba Renault Arval sprístupňuje používateľom širokú škálu možností značky. Veľmi kompletný katalóg, ktorý zahŕňa modely ako Renault Clio . Zvládnuteľná a efektívna ponuka, takže pohyb po meste nie je problém.
Medzi sedanmi sa v poslednom čase vďaka svojim technologickým možnostiam dostal do popredia Renault Talisman. Jeho dizajn je jednoznačne zameraný na avantgardné línie a takmer futuristický prístup, čo prispieva k dynamickejšiemu zážitku z jazdy .
Medzi vozidlami SUV má požičovňa Arval vo svojej ponuke najvýraznejší model Renault Captur. Spája v sebe výkon a bezpečnosť, pričom žiari najmä na dlhých cestách alebo ako terénny automobil.
A napokon, ak dávate prednosť udržateľným a elektrickým riešeniam, 100 % elektrický Renault Zoe je prikývnutím budúcnosti s komfortom, ktorý si môžete užívať už v súčasnosti.

1…
Čítať ďalej