seat_titulka

Seat

SEAT je jedinou spoločnosťou v Španielsku v odvetví automobilového priemyslu s kompletnou škálou činností zahrňujúci návrh designu, vývoj, výrobu a predaj osobných vozidiel. Nadnárodná spoločnosť SEAT so sídlom v Martorellu (Barcelona) je členom koncernu Volkswagen Group. SEAT vyváža 80 % svojich vozidel a pôsobí vo viac než 80 krajinách na všetkých kontinentoch. V roku 2018 predal SEAT 517 600 vozidel, čo je najvyšší počet v 68 ročnej histórii značky. Továrne v Španielsku vyrábajú veľmi úspěšné modelové rady Ibiza, Leon a Arona. Vozy SEAT Alhambra dodává výrobná továraň v Portugalsku, Tarraco prichádza z montážnej linky v Nemecku,  Ateca vzniká v Českej republike, automobily Mii vyrába továreň dokonca u nás.
Seat León je na tom veľmi podobne, rozširuje možnosti predchádzajúceho modelu a poskytuje výnimočný výkon.
Jednou z noviniek, ktoré si môžete prenajať s požičovňou Arval, je Seat Ateca. SUV značky, ktoré po mnohých rokoch príprav zaznamenalo na trhu prijatie, ktoré prekonalo všetky očakávania. Ide o cenovo veľmi dostupný model, ktorý nezanedbáva technologickú časť, ani tú bezpečnostnú.
Veľmi nedávno uvedený Seat Arona je zasa priamo zameraný na tých, ktorí požadujú čo najkompaktnejšie SUV. Profesionáli, ktorí pracujú prednostne v mestách, ocenia výkon agilného vozidla s nízkou spotrebou.

 

1…
Čítať ďalej