Ako môžem nastaviť "štekot", "zombie auto" alebo "helikoptéru" pre Waze?

Užitočné tipy 6 Feb 2024 , by
Arval Slovakia

Navigácia Waze je veľmi populárna a niet divu. Nielenže ponúka tie najpokročilejšie možnosti, ako sa rýchlo dostať z bodu A do bodu B, ale môžete sa aj vyhnúť pokutám alebo si užiť veľa zábavy. A je to pomerne zábavná záležitosť, ktorú vám ukážeme v dnešnom článku.

Ako nastaviť inú ikonu vozidla pre Waze?
Povedzme, že vás už nebaví ikona vozidla, ktorú majú v systéme Waze predvolene všetci. Je to obyčajná modrá šípka, ktorá vám ukazuje, kde sa na mape v navigácii nachádzate. Čo tak ju zmeniť a nastaviť niečo nové a nápaditejšie?

Ak sa chcete držať pri zemi, môžete si vybrať z rôznych farieb vozidiel (červené auto, žlté auto, zelené auto, modré auto) alebo si možno vybrať typ vozidla, ktoré riadite (autobus, nákladné auto, motocykel, SUV), aby lepšie zodpovedalo realite.

Dobrodružnejším z vás by sme mohli odporučiť výber z možností, ako je napríklad barker, ja-vozidlo, zombie-vozidlo, únikové auto, buldozér alebo vrtuľník. Pre niekoho, kto nevie šoférovať, je skvelou voľbou možnosť s názvom "Spoiler Alert". A možností je oveľa viac.

Pokyny krok za krokom:

 

  • Kliknite na spodnú lištu "My Waze".
  • Vyberte ikonu ozubeného kolesa v ľavom hornom rohu
  • Kliknite na "Zobrazenie mapy" a potom na "Ikona vozidla"
  • Tu vyberte ikonu vozidla, ktorú chcete použiť

1

Čítať ďalej Zobraziť menej