Užitočné tipy

{label}
{value}

Hľadať
Theme
Category
Aktívne filtre
drziak kaufland

Kaufland je v tomto smere šikovný! Túto pomôcku ocení každý vodič, je takmer zadarmo

Držiak parkovacích lístkov možno použiť v akomkoľvek aute
Už nebudete musieť závidieť Simply Clever riešenie od Škody
Nalepte si tento držiak od spoločnosti Kaufland na čelné sklo a zjednodušte si život

Uto 12/09/23
teslicka chorvatsko

Na dovolenku do Chorvátska v elektromobile Tesla - Tri zastávky

Letná sezóna je v plnom prúde. Európa dosiahla historický míľnik, keď v prvej polovici roka bolo na trhu viac elektrických vozidiel ako dieselových. Česi však stále rozmýšľajú, či môžu bez problémov jazdiť na dovolenku autom na batérie, a to ideálne niekam inam ako do Chorvátska. V spolupráci s našou spoločnosžou Arval priniesol čerstvú odpoveď "testovací jazdec" - redaktor Martin Hlaváček s rodinou.

Štv 03/08/23
elektromobil madarsko

S ELEKTROMOBILOM PO EURÓPE - Do Maďarska

Leto je obdobie, ktoré ľudí láka, aby cestovali. Obľúbenou letnou destináciou je Chorvátsko, ale vypraviť sa môžete hoci len za hranice. I v susednom Maďarsku môžete stráviť nezabudnuteľné chvíle. Cestu hravo zvládnete autom už za pár hodín.

Uto 25/07/23
pristav titulna

MIESTA, KDE LODE DÁVAJÚ DOBRÚ NOC

Na svete je nespočetné množstvo prístavov. Vybrať tie najzaujímavejšie či najkrajšie z nich nie je vôbec ľahké. Prístavy sa dajú rozdeliť na riečne a morské, prírodné či umelo vytvorené, existujú aj špeciálne prístavy pre kontajnerovú dopravu. Rozdeliť by sme ich mohli aj podľa veľkosti. Nech už sa pozriete
do ktorýchkoľvek rebríčkov, poradie bude vždy iné. Vybrali sme preto prístavy, ktoré sú nielen krásne, ale aj niečím zaujímavé a je z nich i krásny výhľad. Zámerne sme vynechali notoricky známe miesta ako Sydney, Janov, New York a ďalšie, ktoré nájdeme v každom sprievodcovi.

Štv 08/06/23
kilimandzaro_hora

KORUNA SVETA

Horolezeckých výziev existuje celý rad. Jednou z nich je aj takzvaná Koruna sveta, niekedy sa označuje ako Koruna planéty. V originálnom, anglickom znení sa výzva volá Seven Summits (Sedem vrcholov). Do nej sú zahrnuté najvyššie vrcholy všetkých siedmich kontinentov.

Uto 06/06/23
taliansko

S ELEKTROMOBILOM PO EURÓPE - Kam do Talianska

Či už sa chystáte do talianskych Dolomitov, alebo v lete k moru, na cestu do Talianska môžete bez obáv vyraziť s elektrickým vozidlom. Taliansko totiž patrí z hľadiska nabíjacej infraštruktúry k popredným hráčom v celej Európe.

Uto 25/04/23
najvyssia budova

Až do nebies

Mrakodrapy sa začali stavať v preľudnených mestách ako reakcia na nedostatok obytných a obchodných priestorov. Dnes je však všetko inak. Mrakodrapy vyrastajú doslova ako huby po daždi a každá nová budova je vyššia ako tá predchádzajúca. Architekti a investori bojujú o najvyššie miesto a titul najvyššej budovy sveta. A preteky stále pokračujú.

Uto 18/04/23
dialnica_pozor

Najnebezpečnejšie diaľnice sveta

Sú označované za najnebezpečnejšie cesty na svete, niektoré majú
prezývky "cesty smrti". Eufemisticky sme ich nazvali cesty len pre odvážnych. Mnohé z nich sa nachádzajú vo vysokých nadmorských výškach v horách, iné sú blízko mora. A mnohé z nich sú ľahko dostupné pre nás, pretože sa nachádzajú v Európe. Predstavujeme cesty len pre odvážnych. Zoznámte sa.

Uto 14/02/23