Užitočné tipy

{label}
{value}

Hľadať
Theme
Category
Aktívne filtre

Ako môžem nastaviť "štekot", "zombie auto" alebo "helikoptéru" pre Waze?

Jazdíte so službou Waze?
Dnes vám ukážeme, ako nastaviť trochu inú ikonu "šípky" pre navigáciu
Na výber je 39 možností, ktorú si vyberiete?

Uto 06/02/24

Elektromobily v zime: jednoduché opatrenia môžu zabrániť zníženiu dojazdu

V logistických prevádzkach môžu nízke zimné teploty znížiť dojazd elektrických vozidiel až o 37 %. Správnymi opatreniami však možno túto stratu minimalizovať len na 9-14 % v porovnaní s letom, pričom paradoxne môžu pomôcť vyhrievané sedadlá a lepšie plánovanie prispôsobené zimnej prevádzke. Vyplýva to z najnovších zistení logistického a technologického startupu Bevy.city, ktorý analyzoval správanie vozidiel vo svojom vozovom parku elektromobilov počas uplynulej zimy.

Uto 05/12/23

Ako uložiť trasu v Mapách Google? Naučíme vás naozaj užitočnú vec

Mapy Google sú už dlho obľúbeným navigačným nástrojom
V tomto článku sa dozviete, ako uložiť trasu
Aplikáciu môžete používať v mobilnom telefóne, ale poradíme vám aj to, ako ju používať v počítači

Štv 05/10/23
drziak kaufland

Kaufland je v tomto smere šikovný! Túto pomôcku ocení každý vodič, je takmer zadarmo

Držiak parkovacích lístkov možno použiť v akomkoľvek aute
Už nebudete musieť závidieť Simply Clever riešenie od Škody
Nalepte si tento držiak od spoločnosti Kaufland na čelné sklo a zjednodušte si život

Uto 12/09/23
teslicka chorvatsko

Na dovolenku do Chorvátska v elektromobile Tesla - Tri zastávky

Letná sezóna je v plnom prúde. Európa dosiahla historický míľnik, keď v prvej polovici roka bolo na trhu viac elektrických vozidiel ako dieselových. Česi však stále rozmýšľajú, či môžu bez problémov jazdiť na dovolenku autom na batérie, a to ideálne niekam inam ako do Chorvátska. V spolupráci s našou spoločnosžou Arval priniesol čerstvú odpoveď "testovací jazdec" - redaktor Martin Hlaváček s rodinou.

Štv 03/08/23
elektromobil madarsko

S ELEKTROMOBILOM PO EURÓPE - Do Maďarska

Leto je obdobie, ktoré ľudí láka, aby cestovali. Obľúbenou letnou destináciou je Chorvátsko, ale vypraviť sa môžete hoci len za hranice. I v susednom Maďarsku môžete stráviť nezabudnuteľné chvíle. Cestu hravo zvládnete autom už za pár hodín.

Uto 25/07/23
pristav titulna

MIESTA, KDE LODE DÁVAJÚ DOBRÚ NOC

Na svete je nespočetné množstvo prístavov. Vybrať tie najzaujímavejšie či najkrajšie z nich nie je vôbec ľahké. Prístavy sa dajú rozdeliť na riečne a morské, prírodné či umelo vytvorené, existujú aj špeciálne prístavy pre kontajnerovú dopravu. Rozdeliť by sme ich mohli aj podľa veľkosti. Nech už sa pozriete
do ktorýchkoľvek rebríčkov, poradie bude vždy iné. Vybrali sme preto prístavy, ktoré sú nielen krásne, ale aj niečím zaujímavé a je z nich i krásny výhľad. Zámerne sme vynechali notoricky známe miesta ako Sydney, Janov, New York a ďalšie, ktoré nájdeme v každom sprievodcovi.

Štv 08/06/23
kilimandzaro_hora

KORUNA SVETA

Horolezeckých výziev existuje celý rad. Jednou z nich je aj takzvaná Koruna sveta, niekedy sa označuje ako Koruna planéty. V originálnom, anglickom znení sa výzva volá Seven Summits (Sedem vrcholov). Do nej sú zahrnuté najvyššie vrcholy všetkých siedmich kontinentov.

Uto 06/06/23